0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 aylık bebegim var.kaynanam oğlunu benden kıskanıyor. Bense daha bir kere ağzını açıp bir laf etmedim.Hamileyken annen meraklisiysan karnindaki aldır git veya sürekli sen oğlumla ayrı eve çıkmak istiyorsan sende bebeğinin yüzünü görme dedi. Bende bu yüzden vermek istemedim o alinca aldim hemen ondan ayrıca çocuğun dengesini bozuyodu.  Bir kaç gün önce bana istersem çocuğu alır sana göstermem dedi. Neki cocugu kucağa alışır diye .Bugün kaynima ağlamış torunumu göstermiyor diye. Kimse evde  yokken annemden tuttun herkese hakaret etti .bana hayatı zehir edecekmiş  .yedigim lokmayı burnumdan getirecekmiş .wifiyi kapattı sürekli  ben açtım o kapattı .Eşim geldi anlattım sussun huzurumu bozmayın dedi .ben ne yapayım dedi. Anlaş annemle dedi .Annesini haklı girecek seyler sıraladı. Sizce kim haklı  ben mi o mu ?    Esinize ne derdiniz?

6 Cevaplar

0 oy
(50 puan) tarafından
Sen ne söyledinki bu kadın bu kadar saldırıya geçti canım 
tarafından
Hiçbirşey bastan belli oğlunu kiskaniyor
(50 puan) tarafından
Aynı evde değilsin inşallah
tarafından
Aynı evdeyim
(50 puan) tarafından
Ömrünü yedirme eğer aynı evde oturacaksanız sana karışmayacak çocuğuna istediğin gibi büyütürsün kendide otursun torununu sevsin ne güzel şükretsin ayrılık mı istiyo şeytan uğraşıyor işte aynı evde olmaz
-Reklam-
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ayni evde oturuyosunuz sanirim ne gerek var kadin orasi benim evim benim borum öter diyor resmen
0 oy
(894 puan) tarafından
Kocan seni anlamıyorsa bu kadın dediğini yapabilir bence sen kendi huzurun için çok sivrilme sende onun gibi yap herkes varken şikayet ettiğine varsa tersini görsün herkes kimse yokken vermeye sende 
0 oy
(48,361 puan) tarafından
yani hepsinde haklisinda hsdi gormezden gel yut desem de ayri eve cikarsan bebegine hasret kal ne demek ailene hakaret ne demek durmasi gerektigi yeri esinin gostermesi lazim oyle annemle anlas deyip köşeye çekilmekle.olmaz
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Asla eşime anlatmazdım kayınvalideni allah a havale et eşine anlatmışsın da ne olmuş allah 'ın dengesizi (KUSURUMA BAKMA) kendi huzurunu düşünecek kadar dengesiz çünkü . ALLAH güç kuvvet versin sana.ayrıca hic bir kuvvet çocuğu anneden alamaz.mahkeme asla vermez onlara. 
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Kimin çocuğunu kime göstermeyecekmiş acaba ne yiyip ne içiyor kaynanan bu neyin kafası. Sıyırmış iyice haa. Dünyadan haberi yok heralde. Sen ona güzelce anlat deki. Çocuğumu benden alıp gostermeyecek adam daha anasinin karnindan doğmadı. Kanunlar bile anneden yana diye soyle. Bu ozguven fazla. Herşeyi eski zamanlardaki gibi sanıyorlar. Bak yine sinirlerim zıpladı gece gece. Allah ıslah etsin. 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 810 göst.
22 Kasım 2019 Aile kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 725 göst.
10 Şubat 2021 Aile kategorisinde Cemree (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 425 göst.