0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
Normalde de herseyden korkan ürken bırıydım tek kalamazdım hıc ama evlenince esom gece calısınca bide bebek olunca alıstım sukurler olsun ıkı senedır. Hamıleyken Boyle oluyordu hep sabah yakını uykumda korkuyorlardı dua okuyarak uyandırdım 9 ay Boyle gectı sonra bı hocaya gıtmıstık dua verdı oku ve ustunde tası demıstı duzelmıstım ama smdı tekrarlardı 3 gundur sabah esımı gönderiyorum uykuya daldım an baslıyor korkuyorum korkarak uyanıyorum neden Boyle oldu anlamadım hıc keyfım yok uyumak ıstemıyorum artık Bır oncekınde korkuyla gelmıs demıstı hoca lavobadayken elektırık gıdınce karanlıkta kaldım ondan suphelenıyorum korktugum ıcın basına Boyle seyler gelen varmı yada benmı kemdımı korkutuyorum

3 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Doğum sonrası olmuş olabilir bol bol oku evi sirkeli suyla sil bakara süresini ac dinle geçer inşallah 
-Reklam-
0 oy
(91 puan) tarafından
Canm hamilelik ve lohusalıkta oluyo bndede çok oluyodu çok deyil bı kaç gün önce gece uykumdan uyandım bı an korkuladm urperdm bişey gormedm en son oğluma yeni dogum yapınca olmusdu smdi hamileym yine başladı gbi
(380 puan) tarafından
Bende suphelendım mkendımden ama bugünde adrt oldum yoksa hamılemıyımde tekrar ettı dıye
(91 puan) tarafından
Çocuğu n küçükse emiyosa olede olur melekya o hep okuyun
0 oy
(721 puan) tarafından
Ben ayni öyleydim canim eşim işe gitdikden sonra uyuyamazdim, annem bana yastiğin altina makas ya da bıcak koymami söyledi ondan sonra öyle korkma falan olmadi benim yastiğimin altinda hep bir bicak var. Dene canim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 400 göst.
8 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 311 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mervela (7,275 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 13 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Dilaraecrin (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.