0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Üç haftadar bn çalışıyorum kaynanam bakiyr cocguma sanki benden soğutmaya çalışıyor her gün mesela ben kızımla odada oturym yeni gelmisim sevcem hemen geliyor alıyor yanımdan bugünde  meme emiyor kizm elini sürekli gözüme sokuyor kaç kere uyardım hala yaptı bende kizdm hemen aldı kucağımdan kizm aglaynca hirpaallama demeye başladı ben ne hirpalamasi dövmededm.etmedim dedim bana diyor bana neden yapmiyor dedim Nazi bana geçiyor sen bağırma ben bagrmym hep yapcak herkese yüz bulcak dedim her gün kızım.anne mama diyor ben de alıyorum alma yemek yemiyo diyo bugün gözümün önünde kendi verdi ckolata benm kzdgm alıp kucagnda saklıyor kızımı ben sustukça DHA fzla saklıyor ateşi ckmasin dedi doktor çıkarsa fitil verin dedi gecn gldm işten uyutmus üstünde kalın battaniye iki çorap yelek giydrms kipkrmizi  terlemiş hemen ckardim üstünü bugün ateşi çıkmış fiitil vermiş hayır gören dövüyor sanar sustukça DHA beter oluyo dedim eşime ya anneni uyar yada kendi cocguma bakcam dedim

4 Cevaplar

+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Eşine bunu demene gerek yok hoşuna gitmiyorsa beğenmiyorsan çıkarsın işten çocuğuna kendin bakarsın kadının maddi beklentisi yok heralde sizden benimde kayınvalidem bakıyor elin bakmasından 40 kat daha iyidir içim rahat en azından
-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından

Valla bakiyor bence sizden bile sakiniyor kızdığıniz için... Bi Allah razi olsun demelisiniz. Benim.kaynanam çocuğuma bakmiyo 1 saat bilee.

Çocuğu bırakıp çalışan sizsiniz sizin için cocugunuza bakan yine kaynananiz. Çocuğa kızarak biseyler ogretemezsiniz bunuda yazin bi kenara
0 oy
tarafından
Kendi çocuğuna bakabilme imkanın varsa işi bırak çocuğuna bak o zaman canım eşinin annesine demesine gerek yok, o çocuğun zaten sana ihtiyacı var 
0 oy
(582 puan) tarafından
Hahah keske benimkide baksa. Kız benim eşim gece nöbete gidince ya annem ya kaynanam gelir bakmaya. Ânnem gelince sen uyu uyanırsa sallarim der. Kaynanam gelincede anca ayakları dikip sabah kdr uyur. Bide üstüne bugünde rahat uyudum der

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 492 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 291 göst.
26 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 310 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde Ruya 6516 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 946 göst.