0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Dört aylık bebeğimin kafasında konaklar var çok kişi zeytinyağı önerdi ama siz tecrübeli annelere de danışmak istedim sizler nasıl temizlediniz ?

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızımda toplu iğne başı kadar olmuştu her emzirmede anne sütü sürdüm hemen geçti 
tarafından
Teşekkür ederim bunu yeni duydum
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Zeytinyağı diyen dgru demiş bnde zeytşn yapı sürdüm taradım tek seferde gtti
0 oy
tarafından
Oğlum doğduğundan itibaren zeytinyağı sürüp beklettim Biraz sonra yumuşak tarakla hafif taradım hiç olmadı sonrasında banyo yaptırdım hiç Konak olmadı
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Oğlum da konak olmadı ama sen zeytin yağı sürüp biraz beklet yumuşak tarakla tara banyo yaptır
0 oy
tarafından
Evet.canim bende hakiki zeytinyağı sürdüm banyo yaptırmadan bir saat öncesinde iyice nemlendiriyordu sonra tarakla geriye doğru yavaşça tarayıp banyo yaptırıyordum minik kuşuma 2 seferde bitti 
0 oy
(239 puan) tarafından
Minidolin şampuan ile yok oldu gitti doğal içerikli kesinlikle tavsiye ederim 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim benegimi yikamadan yarim saat onceden zeytinyagi ve karbonot karisimj yapip basina surdum yikarkende taradim heosi döküldü bu yontemle 2 3 defadan sanra tekrarlamadi hic 
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Zeytin yağını surup beklet yarim saat sonra tara ve guz3lcw yıka yoksa artıyor 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Oglumda oluyor arada zeytinyağı karbonat karıştırdım olan yerlere sürdüm 1 saat beklettim konak tarağı ile taradım hepsi gitti canım
0 oy
tarafından
Benim bebegimin kafasinda hic olmazdi sampuanini degistirdim ondan beri kafasinin arkasinda minicik var zeytinyag falan fayda etmedi doktora goturdugumde ben sormadan doktor dedi mustelanin kopuk sampuanini kullan konak icin bire bir dedi onu denicem bi de bakalim 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende zeytinyağı sürüp taradım geçti 
0 oy
tarafından
Zeytinyağı  sür beklet tarakla nazik birşekilde tara gider

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 198 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Berra.umay (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 172 göst.