0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Hem iriler var hmde ufak ufak toplniyo evi supuedum sildim heryeri temiz yaptim buyuk karincalar geldi sonra ufsklar geldi

16 Cevaplar

0 oy
(1,891 puan) tarafından
Geldiği yeri buldum balkondan geliyordu kapının oraya ilaç sıktım daha yok çok şükür 
(1,248 puan) tarafından
Nerfen geldgi belli deglki kuzum bulamadim bktim baya
(1,891 puan) tarafından
Sıra halindelerdi canım o yüzden buldum kolayca
(1,248 puan) tarafından
Bnmkile toplu duruyoo
(1,891 puan) tarafından
İlaç duvar kenarlarina falan sık dicemde öyle de bebek falan varsa tehlikeli her yere sıkılmaz
(1,248 puan) tarafından
Bebek var 1 bucuk ve 23 gnlk
-Reklam-
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Gecen sene neler çektm kolonlara sardilar zarar vermemek icin dogal yontemler denedim ama etkili olmuyor ne yaparsan yap granül ilac al o etkili oldu bi tek simdi de cıkiyor cıktigı yeri bulup hemen müdahele ediyrm
(1,248 puan) tarafından
Kizz nerden geldgii belli deg iste
0 oy
(4,153 puan) tarafından
Bi ilac vardi o cok iyi aninda kesio kalici Sinon muydu zinonmuydu
(1,248 puan) tarafından
Hmm bakayim cnm sagol
0 oy
(889 puan) tarafından
Yuvalarini bulman lazim once. Yuvalarina salatalik kabugu ve dilimleri biraktim arkadaşım soylemisti bizde ise yaradi bir dene mutlaka
(1,248 puan) tarafından
Tamam cnn da yuvalarini bilmiyom baktimda bulamadim
(3,640 puan) tarafından
Bana da salatalık kabuğu önermişlerdi. Bi gün baktım kabuğu sırtlamış taşıyorlardı.
(1,248 puan) tarafından
;)) hsgsga cokk iyi
(889 puan) tarafından
Hahahah :)))
0 oy
tarafından
Esım toz şeklinde ilaç aldı önce iyi geldi karıncalar yem sanıp yuvaya götürdüler sonra geri çıktılar heralde üç dört gün ondan hep dökmem lazımdı çok ıyıydı vala ama yıne cıktılat işte demekki yanlıs bır sey yaptım
(1,248 puan) tarafından
Olabilir :)
0 oy
(280 puan) tarafından
Depremden sonra evi sardilar. Ciktiklari yeri alcikadik, alciyi deldiler. Evi alip goturecekler. Kumeler halinde siyah siyah ev hareket ediyor resmen.  Oldurmek istemiyordum ama ben de ilac bakiyorum artik. Surada bekleyim
(1,248 puan) tarafından
Kuzum valla allah yardmcn olsun bizmde oylee orumcek agi gbi oliyor tpplu duryolar
0 oy
(1,766 puan) tarafından

Benimkiler eğitimli karıncalar sağolsun lar.. kapalı balkonumda duruyorlar içeri gitmiyorlar :D çünkü oraya sofrabezi çırpıyorum süpürüyorum kalan kırıntıları gelip götürüyor lar.. eve girmedikçe ellemicem bakalım 

(1,248 puan) tarafından
Oyle yaptikcacok gelirr ve evde yere bisi dokuldngde farketmednmi aninda orda bitiyolar valla
(1,766 puan) tarafından
Yok canım gecen senede geldiler hiç girmediler içeri ..orda yuvaları .. hep camekanlı balkondalar
(1,248 puan) tarafından
Hmm anldm cnm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kapsüller var canım nerde çok görüyosan dolap altlarına koltuk kapı arkalarına koy 
(1,248 puan) tarafından
Tmm cnm
0 oy
(1,194 puan) tarafından
Akraba oldum ben onlarla arada yemeğe falan cagiriyorm evdeki kırıntıları toplayarak karşılık veriyor bana sjsjsj şaka bı yana bizde de var ya heryerden çıkıyor bide düz giriş bahçe katı bahçe hep çim ağaç derken dolusuyor eve 
(1,248 puan) tarafından
Gahahahaa delii kiz
(1,194 puan) tarafından
Sjsjsjs
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Kirec döküyorum biraz dagiliyorlar
0 oy
(213 puan) tarafından
Çok şey denemiştim hiçbiri sonuç vermedi en son tarçın denedim. Kökten çözdü 
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Önce geldiği yeri tespit et sonra geldigi yerlere eczanede Bi ilaç var pembe renkli puf bisey adını unuttum onu dök ertesi günü karıncalardan eser kalmayacak
0 oy
(66 puan) tarafından
Kirec en etkili yontem diye biliyorum bir ara bizim evede dadanmisti karincalar kökü bir turlu kesilmiyo biz kirec serptik gelebilecekleri yerlere 
0 oy
(5,848 puan) tarafından
Ben yuvalarına ilaç sıkmıştım 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Kekik yağı damlatiyorum kokusuna gelmiyor
0 oy
(4,061 puan) tarafından
2 senedir ne yaparsam yapım bitmedi bitmiyor evi temizliyoruz onların yüzünde pisleniyor en son zehir aldim gecen ay ölmesine rağmen hala başka yerden çıkma derdinler artık evin karsini da beraber ödemezsek kabul etmiyorum dedim yani evi yemekleri beraber yiyoruz alıştık birbirimize;)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 288 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sarikizzz (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 122 göst.
11 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 274 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.