+1 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Cidden  öyle anne vrmi.maslllah valla varsa da. Sütünün nasil yetiyor. Süt geliyormu? Nasil başardınız. Valla vok imreniyorum maşallah tekrar. Bende çok isterim valla.

Bebegini 2 yaşına kadar emziren anne varmi? 

53 Cevaplar

0 oy
(2,504 puan) tarafından
Ben ilk çocuğumu 2 yaşına kadar emzirdim küçüğünü 2 ay kadar 
tarafından
Maşallah küçük  eden az emdi
(2,504 puan) tarafından
Tektim eşim gurbettydi aç kaldim çok ondna gitti
tarafından
Hım anladım canm. Olsun öyle böyle büyüyorlar
(2,504 puan) tarafından
Aynen 5 aylık oldu suan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eltim kızı 3 yaşında hala emziriyor
tarafından
Aaa oy maşallah
0 oy
tarafından

2 ay anca anne sütü aldı kuzum keşke alsaydı ama olmadı :)

tarafından
Sıkma canını mama ile de büyüyorlar. Benim kızım 17 aylik hala mama içer. 3 ay zor emzirdim
tarafından
Yok kız sıkmıyorm nie sıkayım nasip :)
tarafından
Aynen öyle canm.
0 oy
tarafından

2 yaş mı kız 5, 6 ay emzirsem yeter kizz:D

4. Aydan sonra ekliyorlar benimkiler yaa

tarafından
Valla benim ilk kız 3 ay zor emdi bu oğlan 4 aylik şuan bakalım ne zamana kadar emcwk çok istiyorum emsin
0 oy
(136 puan) tarafından
Emzirdim 2 yasina kadar oglumu inşallah  kizimida emziririm su an 6aylik 
tarafından
Maşallah canm. Ne yaptın süt icin
(136 puan) tarafından
Valla bi ara humana ictim 2 kutu baska icmedim ozel bisey yapmiyorum normal yemeklerden yiyorum o kadar ama gece cok emziriyorum gece emzirmek sutu arttiriyomus
0 oy
tarafından

Niye süt yetmez mi ki bebeğe. Benim ilk gebeliğim süt neye göre yetip yetmiyor :ermm:

tarafından
Süt emince sizlamiyorsa ve sıktığınız çok az akıyorsa bence yetmiyor. Tabi bebek memeden sonra agliyorsa
0 oy
tarafından
Ilk cocugumu 2 yasinda zor biraktirdim. Memme memme diye pesimde gezdi. Ama ikinci 3 aylikken birakti malesef nasip hersey
tarafından
Evet canm nasip
0 oy
(127 puan) tarafından
Kizim bugun tam30 aylik hala emiyor ben kesmek istiyorum ilac kullanmam lazjm bugun basladim ama cok zor bi surce 
tarafından
Iyi emmiş kuzum maşallah
0 oy
(679 puan) tarafından
Benimki suan 19 aylik emiyor iki yasina kadarda allahtan bi mani olmazsa emzirecegim
tarafından
Emzir canim. Yarasın bebise. Maşallah
0 oy
(14,436 puan) tarafından
7 ay emzirdim bende ☹️
tarafından
Bende o kadar emzirsem şükür dicem canm :)
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Ben…. 3 ay oldu bırakalı ara ara sütüm gelir ama kendimi bildim bileli çok su içerim günde en az 2.5 litre su tüketirim 
tarafından
Bende  ok su içerim ama dinleyemiyorum malesef
0 oy
tarafından
Evet canım o konuda şanslıydım şükürler olsun. 
tarafından
Maşallah canm. Bol sütlü günler:)
tarafından
Sağol canım :) :*
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Teyzemin çocuğu martta 3 yaşını bitirecek hala emiyo 
tarafından
Oooo maşallah kuzuya
0 oy
tarafından
2 yaşına 2 ay kala sütten kestim. Hamile kalmasaydım 3 yaşına kadar emzirirdim heralde. Gece gündüz emzirdim valla gece bile yenidoğanlar gibi on defa kalkar emerdi :D hamile kaldım 5 ay daha emzirdim sütüm kesildi zaten
tarafından
Emmis baya zaten ben o kadar emzirsem okula gidene kadar devam :)))
0 oy
(7,119 puan) tarafından
25 aylık hala emziriyorum. Özellikle gece yutkunma sesinden anlıyorum süt olduğunu. 
tarafından
Oh oh maşallah ne yapıyorsun süt icin
(7,119 puan) tarafından
Özellikle birsey yapmıyorum canım. Ama çok şükür kaliteli besleniyorum.
tarafından
Ben 2 bebekle hiç bisi yapamıyorum beslenmede sıfır
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bende çok şaşırıyorum gerçekten 6 ay emse yeter diyodum 5.ayda kesildi sütüm. Ablam 3 yaşına kadar emzirdi ama bende gıdım gıdım geldi süt. İçimde hala yaradır yani insanların çat diye çıkarıp memesini emzirmesine hep gıpta ettim. Ben emzirmek için en az 1, 5 2 saat bekliyodumki süt dolsun diye çocuk çekiyodu çekiyodu gelmiyodu
tarafından
Ya valla ilk kızımda öyleydi benimde bende baya özeniyorum öyle yapanlara
0 oy
(672 puan) tarafından
Emzirdim canım zaten bir yıldan sonra öğün olarak yemek yemeye başlıyorlar gittikçe de artıyor az emziriyorsun başlata göre tam 2 yaşını doldurınca bıraktırdım
tarafından
Oh maşallah iyi emmiş
0 oy
tarafından
Sorduğun için söylüyorum canım benim hamileyken göğüsler akmaya başladı 1 yaşına kadar ne ek gıda ne mama almadı hep sütümle doydu şuan 20 aylık ve hala inanırmısun sabah kahvaltı yerine brni emiyor ve doyuyır kusuyor nasıl oluyo bilmiyorum üstüne üstelik bide orucum yani 10 gündürona rağmen süt akıyo bazen 3 4 saat emzirmediğimde göğsümün virini emerken birinden akıyo bende hayret etmiyo değilim :) bende şunu düşünüyorum mesela bu çocuğu 2 yaşunda sütten kestiğimde bu sütler nereye gidecek göğüs dolu olunca ağrı yapıyor çündü bunu kafama takmaya başladım:(
tarafından
Maşallah kız sana. Keşke bende emzirsem
tarafından
İnşallah emziririsin canım
tarafından
Ins canim sagolasin
0 oy
(1,778 puan) tarafından
16 aydır emziriyorum maşallah sütümde hala çok. Ama oğlum meme bağımlısı her an her saniye memede, bıraktırmak istiyorum ama çok zor gece gündüz böyle
tarafından
Benimkide öyle olsa keşke:)
0 oy
tarafından
ben ilk 3 ay hem süt hem mama verdim sonra 18 aylk olna kadar meme verdim sonra memeden kestim sütümde vardı halbuki ama artk dayanamyordum gögüslerim acyordu artk sabır isi yani her yerde meme meme emzir gir odaya milletin erkeklerin icimde akeaba hep meme ayıp oluyordu d
tarafından
Maşallah emmiş ama baya olsun.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 173 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Minnak35 (4,903 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 109 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde mathildaa (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 368 göst.
0 oy
11 cevap 417 göst.
14 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu

396,405 soru

11,857,639 cevap

35,954 kullanıcı

...