0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Gerçekten artık bıktım eşim gece gündüz içiyor dün gece kavga ettim güldü gitdi öğlen yengem geldi bana destek olacağına delimisin sen ne boşanması otur evinde boşver kaynanayı kocayı erkek işte içerde döverde söverde aldatırda boşantıkdan sonra dul kalmak dahamı iyi dedi sinirden dilim tutuldu yenge çık git burdan dedim o da doğruları dediğim için böyle diyorsun dedi 

Annemi 4ay önce kanserden kayb ettim bana kızım senden son isteğim var yuvanı dağıtma dedi 

Gerçekten çok çok çok kötüyüm yazacak o kadar şeyim var ama yazamıyorum takatim halim yok

17 Cevaplar

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Hayat senin hayatın karar senin. 
(137 puan) tarafından
Hayat benim hayatım ve ben hayatımı bitirmek istiyorum.. Ama kızım nolucak
(1,060 puan) tarafından
Kesinlikle kızınla yeni bir hayata başla. Allahın emaneti o sana. Herşeye rağmen yaşamak çok güzel unutma.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yengen de akıl yok heralde ya yazıklar olsun ne bıcım laf kaçıncı yüzyıldayız 
0 oy
(334 puan) tarafından
Yengeni dövesim geliyor 
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canım :/
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Allah esini yola getirsin oyle dusunen eltininde islah etsin kadin kadinin bu kadar dusmani olamaz
0 oy
(213 puan) tarafından
Ya ne zdiyim.bilmiyorum Allah rağmen eylesin annene ama kadın belli ki benden sonra sana sahip çıksınlar diye öyle demiştir senin bu durumda.oldugunu bilse söyler miydi hiç bseye katlanmak zorunda değilsin ama arkanda birinin olması lazım canım hiç de ise yoksa Deere sığın bu şekilde gymez yarın öbür gün sana zarar da verir
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Rabbim esine doğru yolu göstersin yuvana huzur versin cnm :(
0 oy
(2,067 puan) tarafından
suan  yengeni  ......... gerisini  sen anladin  canimm  beyinsiz  yengen  ne kadar  güzel akil  veriyor  hey allahım  daha önceden  varmıydı  iickisi  acaba 
0 oy
tarafından
Annen yuvani dagitma derken basit şeyden dağıtma anlamında demiştir. Hangi anne evladı üzülsün ister . Hayat senin elbette . 

Yengen ne biçim bir yaratık ya 
0 oy
tarafından
Emin adimlarla hareket ettigin sürece sana bişey olmaz kızın kaç yaşında 
(137 puan) tarafından
7aylık
0 oy
(416 puan) tarafından
Yengen nasıl bir insan ne demek içerde soverde aldatır da onun kocası onu aldatsa hoşuna gider miydi acaba içip dövse  susar mı 

Rabb'im yardımcın olsun kuzum bende eşimden çok çekiyorum seni çok iyi anlıyorum
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Yengenin kafasında olan insanlar yüzünden suçu günahı olmayan kadınların nefesini kesiyorlar bu dünyada çok yazık Allah akıl fikir versin 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Annen bunları bilerek sana yuvanı dagitmamani mı vasiyet etti yengene dicek bisi bulamıyorum ya benim eşim ayda yılda bir icerdi bu ara bi arkadasiyla haftada bir çıkmaya basladi o bile gözüme batıyor benim çünkü insan öyle öyle bağımlı oluyor ve bu yuva dağıtmak için bi neden ya sana çocuğuna harcaması gereken parayi gidiyo içki ye veriyor Allah yardımcın olsun bir an önce kurtul inşallah bugün sana zararı sadece maddi olur yarın bir gün şiddete de döner babam alkolikti annemden biliyorum
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Aaahhhh canım seni o kadar iyi anlıyorum ki bizde o dertten muzdaripiz anam 35 yıldır çekiyor garibim ne dersen var her gece içer içer anama sover boşa diyoruz oda ne yapacağını bilmiyor artık en son olaylar oldu kadın falan kendini bıçakladı sarhoş kafayla düşün ve sonuç yine aynı her gece içiyor rabbim yardımcın olsun ama sana diyim eğer ailen arkandaysa annenin dediği bence senin hayatını mahveder böyle birseyi hiç kimse çekmek istemez  bak babam değil mi bazen olse de annem kurtulsa diyorum artık sokaklardan topluyorlar kardeşlerim tam bi rezil hayat o yengende bunları hangi kafayla diyorsa onun eşide yapsın bakalım 1 dk duracakmi
0 oy
(426 puan) tarafından
Zor bir durum Allah yardımcın olsun ne diyim
0 oy
(278 puan) tarafından
Ahh cnm ya eşinin hayatı hep böyle mi sürecek zannediyor benim eşim de içiyor ama beni kıracak bna zarar verecek dinlemicek şekilde değil kıyamet kopar öyle olsa 
0 oy
(278 puan) tarafından
Boşanacak sanda boşan annene verdiğim söz için hayatını mahf etme o hayatta olsaydı bence bunun için arkanda dururdu boşa derdi Allah sabır versin bacım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 385 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Sudegul09 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 522 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 702 göst.
16 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Merve lute (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 328 göst.