0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
6 haftalık hamileyim doktor bebeğin eşi aşağıya yerleşmiş olabilir dedi böyle bir şey yaşayan var mı

5 Cevaplar

0 oy
(1,464 puan) tarafından
Benimde asagidaydi hemde 24. Haftada sonra yukarı cikti normal doğum yaptım canim korkma seninde çıkar
(63 puan) tarafından
Progestan başladı kasıklarımda çok ağrı oluyordu ama bu sıralar düzeldi sizin kasık ağrınız oluyor muydu
(1,464 puan) tarafından
Az oluyordu dinlenmen lazım kendini yorma ben ayağımın altına yastik koyup dinleniyordum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bol bol dinlenmen lazım 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
2. bebeğimde öyleydi ve çok ağrılarım sancılı düşük tehlikesi erken doğum risi Bi hamilelik geçirdim 
(63 puan) tarafından
Kasık ağrılarımla öğrendim hamile olduğumu zaten sıradışı bir ağrıydı. Şu an azaldı ama ara ara hala geliyor
0 oy
tarafından
Of ben yaşadım seni üzmek istemiyorum ama 3 gün önce düşük yaptım lütfen Uzan dinlen kalkma kaltigin tek yer tuvalet olsun asla alttan muayene etme bide doktroun progestan yazmadimi benim kızım 6 aylık olduğu için onu la ilgilendim onun için tutunamadi
(63 puan) tarafından
Sizinki kaç haftalıktı progestan başladı doktorum
tarafından
Progestan tehlike olduğu an başlar benim gebeliklerim teklike olduğu için hamile kalır lkalmaz başlıyodum fakat bunda başlamıştım ondan bu şekilde oldu
(63 puan) tarafından
Rabbim istediğiniz vakitte tekrar hayırlı bir evlat nasşp eysin inşallah bize de yardım etsin ❤️
0 oy
(530 puan) tarafından
Baştan beri öyle 25 haftalık olacağız inşallah sadece normal doğum zor olur dedi zaten sezeryanliyim sorun yok tam aşağıda değil ama oraya doğru eğimli doktorum da düşük riski bile belirtmedi inşallah sorunsuz geçer canım ve ben hiç yatıp dinlenmedim de bebeğim var 13 aylık 
(63 puan) tarafından
5. Haftamda rahimde kan pıhtısı var dedi bol bol yattım 6. Haftamda düzelmiş iyi dedi ama eşi aşağıda gibi ona yapabileceğimiz bir şey yok dedi ilk gebeliğim şaşırdım umarım benimde sorunsuz geçer öok teşekkür ederim cevapladığınız için ❤️

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 77 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
0 oy
13 cevap 555 göst.
7 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,523 soru

11,361,391 cevap

34,839 kullanıcı