0 oy
125 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
3 aylik kızım var göğüslerim yumuşak ve önceden goguslerimden süt akardı şimdi hem yumuşak hemde süt akmıyor.bebegimin doyduğunu nasıl anlarım? Sağlık ocağına gittim 5.5 kilo dedi kilo alımı güzel mama takviyesine gerek yok dedi.bebegimin doğup doğmadığını nasıl anlarım?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çişli bez sayısından 
tarafından
4 kere cisli 1 yada 2 kere kakali bezi oluyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gün içerisinde yaptığı çişe bakarak anlarsın bide emdikten sonra belini sivazla gaz cikartiyorsa doymuştur, günde kaç defa bezini aliyorsun tam dolu oluyormu bezi?
tarafından
4 kere falan dolu dolu bez alıyorum gaz her emdiginde çıkarıyor hatta eşim süt değil kola iciyo galiba diye dalga geciyo :)
tarafından
Doyuyordur dolu dolu alıyorsan
0 oy
tarafından
Doymayan çocuk evin topraklarini döker altına yapmaz bacım durmaz susturamassin sen aç çocuk görmemişsin onu ben çok iyi bilitim
tarafından
Anladım canım teşekkürler
0 oy
tarafından
Bez değiştirme sayın dan
tarafından
4 kere falan degistiriyorum günde
tarafından
Yeterli o zmn cnm
0 oy
tarafından
Doyuyor ki kilo alıyor canım eğer sütün yetmese ebe söylerdi. 
tarafından
Ay gerçek mı ya ablamın benim kızımdan 1 ay büyük kızı var o bundan 2 kilo fazla annem bu çocuk doymuyor mama ver deyip duruyo
tarafından
Banada herkes mama ver deyip duruyo ama dinlemiyorum emziriyorm kilo alimida da iyi doyan çocuğa niye boşu boşuna mama verelim dinleme hic
tarafından
İhtiyaci olsa herkesten önce doktor ebe söyler
0 oy
tarafından
Sen açken durabilir misin oraya buraya saldirirsin demi o bebekte durmaz sürekli ağlar eder cisini yapamaz yapsa da çok çok az olur ebe zaten doyuyor demiş sakın mama verme . Bana da ebeler doktorlar mama verme çok güzel kilo alıyor diyordu oğlum kolikti yedi saat kesintisiz ağlardı basimdaki mama ver diye diye oğlum emmeyi bıraktı
tarafından
Bizde başta sarılık olduğu için verdik mama az kalsın emmeyi bırakıyordu mamayı kestik
0 oy
(417 puan) tarafından
Memeyi kendi bırakıp siz tekrar verdiğiniz de ittiriyor ve günde 6-7 kez bez değiştiriyorsanız doyuyordur 
tarafından
Gündüz 4 kere falan değiştiriyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 165 göst.
0 oy
5 cevap 104 göst.
+1 oy
5 cevap 110 göst.
6 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 412 göst.

400,709 soru

11,990,897 cevap

36,177 kullanıcı

...