0 oy
1,572 göst.
Diğer kategorisinde (268 puan) tarafından
Kizlar kaynanalariniz eslerinizi boynundan opermi bana mi garip geliyo

46 Cevaplar

+18 oy
(15,721 puan) tarafından

Sen evladını boynundan hiç opmez misin nesi garib geliyor bunun sana :ermm:

(268 puan) tarafından
Kiz benimki 2 yasinda daha :) 30 yasinda adami surekli boynundan opmek normal mi.demekki bana garip geliyo
(15,721 puan) tarafından
Ele deme 30 yaşındaki biri yine evlattir belki sende aynı şeyi yapacaksın belli mi
-Reklam-
+3 oy
(2,529 puan) tarafından
Şu oğullarınızın büyüyeceğini bir kabul edin artık. 3 yaşındaki bebekle 30 yaşındaki kazık kadar herifi nasıl aynı kefeye koyuyosunuz pes yani
tarafından
Artıladım.
tarafından
Arti arti arti
(2,529 puan) tarafından
Vallahi bana mı tuhaf geliyor anlamiyorum benim babam gelip beni boynumdan öpmez. Madem annenin oğlunu öpmesi normal babalarda evli barkli kızlarını boynundan öpsün dursun o zaman. Oğlan anneleri carlamış durmuş hep sksjssjs
tarafından
Ben de hem kiz hem oglan anasiyim da 5 yasindaki oglumla 35 yasindaki oglumun ayrimini da cok sukur yapabilirim yani tamam evlat tabiki art niyet olmaz tabiki annenin gozunde hep kucuktur ama sapla samani da ayirmak lazim bence tutup kazik kadar adami da boynundan opmem :D
(2,529 puan) tarafından
Aynen zeynoooomm
+2 oy
tarafından
Boyun ne ya. İkisi de yaşını başını almış insanlar. Küçük çocuğun boynu öpülür. Kazık kadar adamın niye boynunu öpsün. Yaşı gelince erkekle kız kardeşin odasını ayırani da kinasinlar o zaman onlar kardeş ne gereği var diye. Edep denilen bir şey var.
+1 oy
(4,493 puan) tarafından

Haha kaynanam esimi yanagindan operken kiskanmisligim var yalan yok amma empati yapip ben oglumu yanagindan niye opmeyecekmisim diye kendimi susturmuslugumda var :D

(188 puan) tarafından
Süpersin.. :). Benim de oğlum var, oğlan anası olmak böyle bir şey galiba.. :)
Benim kayınvalide oğlunu öperse, beni de öpüyor.. Kıskanmayım diye :D
+1 oy
tarafından
Asıl sizin boyle ufak şeylere takilmaniz bana tuhaf geliyor 
(268 puan) tarafından
Ufak seylere takilmakla alakasi yok.niye kizini degilde oglunu surekli boyundan opuyor bunu garipsedim gorumcemi hic gormedim boyundan operken ki esime de sordum siz boyle deyince o da kabul etti garipsedigini
tarafından
Ogluna düşkündür oglunu öpmek istiyordur bunu sorgulamak bile saçma
0 oy
tarafından
Yoo ben öperim oğlumu ne var bunda
(268 puan) tarafından
30 yasinda olunca demekki ben gormedim cevremde bana garip geliyo demekki
tarafından
30 yaşında oluncada ben oğlumu aynı sevrim öperim gibi ne geliyor benim çevremde de yok ama anne oğul arasındaki ilişkiye bağlı normal yani
0 oy
tarafından
Niye garip gelsin ki tövbeeeeeeeee kız evladı değil mi
(268 puan) tarafından
Cinsellik asla kastetmedim zaten canm tabiku evladi ama yuzu duruken niye boyun 30 yasinda adamin
tarafından
Vallahi değil 30 50 yaşına bile gelirse benim erkek evladım olursa öperim canım ne olacak
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Koca adam ya boyundan öpülmez. Yani eşi dışında öpemez bence. 
(19 puan) tarafından
Babanızla aranızda nasıl bir bağ var bilmiyorum ama adabı derken nasıl yani? Şimdi benim eşim benim kızımın boynundan öpmemelimi? Öptü diyelim ne oluyor ki :)
(2,529 puan) tarafından
Hâlâ kızım diyosunuz ya kaç yasinda kıziniz 30 mu ???? Anlatmak istediğim mantığı anlamamazliktsn geliyorsunjz herkesin aile hayatı bişey diyemeyiz tabi
(2,529 puan) tarafından
Ama annenjn oğlunu öpmesini savunuyorsun. Anne oğlunu boynundan öpsün normalse baba da gelsin gitsin 30 yaşında evli barkli kızını boynundan öpsün dursun ikiside aynı sey
(659 puan) tarafından
Ay tamam öpmeyelim öptürmeyelim.
(2,529 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(7,745 puan) tarafından
Ben evladımı öpüyorum. Öpse garip gelmez o yüzden 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Niye garip olsun çocuğu sonuçta
0 oy
(2,803 puan) tarafından

Dudagindan mi opuyor sanki valla bn boynunu gotunu basini kolunu ayagini her yerini opuyom evlensede operim totosunu opmem ozaman tabi :D

tarafından
Bi an evlensede totosunu öperim diyecen sandım:)))
(2,803 puan) tarafından
Yok canm ozamanda karısı öpsün beni ilgilendirmez ozaman :Ddd
tarafından
Hahah:)
0 oy
(320 puan) tarafından

öper anası sonuçta biraz kıskanırım belki ama öpmesi çok normal :D:P

0 oy
(10,384 puan) tarafından
Anası istediği yerinden öpsün. Ben kızımı öpüyorum 30 yaşına da gelse öperim. Annem de öyle. El avuç içi boyun yanak öper yani. 
0 oy
tarafından
Normal annemde neresi denk gelirse öper abimi
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Valla öpülür benim oğlum 30 yaşınada gelse yine öperim gözümde çünkü bebek gibi olcak yıllarda gecse
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Garip gelecek birşey yok öperim valla 
0 oy
tarafından
Bana da garip geldi ya :)
0 oy
tarafından
İstediğim yerde istediğim yaşta istediğim yerinden öperim evladımı evladimda bundan raziysa kimse karışamaz eşimi de anası öpse karizmazdim 
0 oy
(416 puan) tarafından
Bir annenin gözünde evladını hep çocuktur 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Evlat evlattır öperim valla 100 yasına da gelsem 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 246 göst.
0 oy
42 cevap 415 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ezgiatena (1 puan) tarafından soruldu