0 oy
486 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından

Ben beş aydır annemin evindeydim eşimle proglemlerim vardı eşim haksız gerçekten annemede banada çok haksızlık etti eşim eşimle evlendim evleneli yüzüm gülmedi beş yıldır bugün düzelir yarın düzelir bir türlü duzelmedi zaten ailesi normal insanlar değil 

Annemin babamdan önceki evliliğinden dört çocuğu var onların yanında her zaman horlandim annem sürekli onların peşinde benide sürükledi üç kağıtci eniştem ve ablama 150 bin liralık borç aldı tefecilerden faizle borc büyüdü dağ oldu sekiz yıldır uğraşıyor annemle tuvalet temizliyerek bir ev aldık ben evlenmeden önce annem ortada kalmasın kirada sürünmesin diye o gitti ablamın peşinde bir ton borca girdi senetlere imza attı eve haciz geldi red davası açtım kredi çektim borcun bir kısmını kapattim ama yine yetemedim bütün bunlar yetmiyor gibi ablalarimdan isitmedigim hakaret ifitira uğramadigim kötülük kalmadı eşim görücü usulü istemeye geldi annem diretip beni eşime verdi daha 20 yaşında evlendim 12 yaşımdan beri annem için mücadele ettim simit sattım sokaklarda tesbih çakmak sattım 

Evlendim eşinden tiksiniyorum tiksiniyorum anne bnm çocuğum oldu anlamiyor nalet ettim eşim benden 15 yaş büyük ve gerçekten narsist 

Babam desen ben bir yaşındayken başka bir kadınla ilişkisi vardı annemle ayrıldılar onun hepten piskolojisi bozuk sabahlara kadar içiyor kendini bilmiyor sokaklara işiyor tüm komşular şikayetçi ailesi görüşmüyor hangi birini anlatayım başıma gelenlerin çok çaresizim bir çıkar yolum bir umudum kalmadı artık hayattan iki yaşında bir oğlum var onuda kendimide nasıl kurtaracam ne yapcam nereye gitcem bilmiyorum herkes kendi çıkarı kendi hırsının peşinde 

Annem simdide esime geri döndüm diye bana küfür ediyor oro.sbu kah.be 

Seni bu dünyada güldürmüycem şunu yaptı bunu yaptı sen gittin onun altına yattın 

Evi başkasının üstüne verip kendimi asacam ipim bile hazır duruyor sende göreceksin 

Eşime dönme sebebine bayıldığım için değil çevremde çıkan dedi kodu laf söz beni boguyordu artık gülüp gecemiyordum çok ağır şeyler yapmadığım ve zerre suçum olmayan şeyler 

11 Cevaplar

0 oy
(13,142 puan) tarafından
Ayyy annen çarşamba da aynısını diyordu canım ya iyimisiniz ? Bir gidin hastaneye kadını götürün psikolojik rahatsızlığı var belli ki niye bekliyorsunuz ? Sürekli seni böyle tehdit ede ede birşeyler yaptıracak 
(634 puan) tarafından
Ben tek başıma nereye götüreyim yanımda iki yaşında bir çocuk eşimi görünce kriz geçiriyor başka yardımcı olacak kimsede yok yanlız yaşıyor annem ne yapayım ben gidelim desem gitmez dahada cildirir
(13,142 puan) tarafından
Kız akrabanla felan gidin
(634 puan) tarafından
Yokki kimse
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun zor şeyler yaşamış sın
0 oy
tarafından
Kuzum senin yerinde olsam eşimle evime yuvama bakarım öyle bir annem olacağına hiç olmasın daha iyi  boşver kendimi asacam  diyen asmaz seni korkutuyor boşver anneni evine çocuğuna kocana bak onlara hayati  zindan etme kocamla aranı iyi tut kendi ailenle de kesinlikle görüşme boşver sakin gitme evlerine hatta gerekirse engelle sana ulaşamasınlar bile bi anne nasıl kızınin  yuvasını yıkamasını ister ve ona or..pu ka..hpe der anlamıyorum yaa
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun :/ 
0 oy
tarafından
Canım devamlı aynı postu açıyorsun. Annem kendini asacak. Annem ses kaydı atıyor kendini camdan atacak. Ve ben defalarca aynı yorumu yazıyorum. Ya anneni tedavi ettir yada uzak dur. Böyle hayat yürümez 
(2,266 puan) tarafından
Yanlış anlama lütfen bunu söylemek istemezdim ama annen eşinden felan hoşlanıyor olabilir mi niye bu kadar kıskanıyor eşinle yatıp kalktığına karışıyor
tarafından
Ay Allah esirgesin ya
(2,266 puan) tarafından
O kadar çok şey görüp duyuyoruz ki aklımıza herşey geliyor malesef allah kimseye göstermesin
tarafından
Amin canım amin ama gerçek olan birşey var ki annesi normal değil ne yazık ki
(2,266 puan) tarafından
Hiç normal degil anne bu atsan atılmaz satsan satılmaz ama bir yerde dur demek lazım
0 oy
(721 puan) tarafından
Senin postlarini hep okurum çok uzuldum canim benim Allah yardimcin olsun İnşallah
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bütün bu olanları sürekli sürekli düşünerek senin de psikolojin bozulmuş. Artık Bi sabah kalk silkelen kendine gel. Bak sana kimseden fayda yok hayır yok... Sadece kendini düşün sadece kendin için yaşa. Annen ana olsa zaten seni önce zorla verip sonra gittin diye sana o lafları etmez. Kocan koca olsa adam gibi sahip çıkar... Offf herkesi Bi arka plana at. Kendini düşün. Kendine bak. Mutlu ol. Muhatap olma he de geç. Çocugunla kendine bak sadece. Gerisini siktiret gitsin. 
0 oy
tarafından
Hadi as ulan ipin de benden diyeceksin yeter biktim sizden asıl ben ben kendimi asacam hayatımı mahvettin falan de baskın çok biraz yavrum bu ne ya bi seni bulmuş bastırıp sindirecek az dişli ol ezdirme kendini azıcık sert çok bakalım b.k aşar kendini can öyle bir datlı ki oboooo parmağına diken batsa ciğerinde hisseder acısını da kendini aşacakmış peehh hadi be oradan 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Bırak öldürsün kendini MÜSTAHAK
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Baska yere tasinin uzak dur 
0 oy
(664 puan) tarafından
Altta kalırsan tepene çıkan çok olur sessiz kalma uzak dur ve kendini düşün gerisini boşver 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 148 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 411 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 220 göst.
0 oy
26 cevap 750 göst.

382,098 soru