0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yabanciyi gectim ne kaynanam nede eltim geliyor kimse gelip kapimi calmiyor bunaldim evin icinde hep bi basima olmaktan annemin evi ne iyiydi en azindan iki insan yüzü goruyordum

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uzak mi annenler markette git canim aynen bizde öyleyiz valla 
tarafından
Annem mersinde oturuyor bebegim küçük ondan cikmiyrm bir yere kapi önüne bile
tarafından
Saglikli olalım da boşver annem bana yakın 3 aydır ayak basmıyorum evine
-Reklam-
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bende öyleyim valla canım kaynanamlara giderim arada bi bayramda da annemlerin yanına gidecem ip le çekiyorum bayramı 
tarafından
Ben bayramdada yanlizim
(2,565 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
tarafından
Amin canim
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Bende öyleyim canım yalnız değilsin:D

tarafından
Kafayi yememek elde degil
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ne guzel iste korona var gelmesn kimse :)
tarafından
Kaynanam eltim uzak degil ki
(6,859 puan) tarafından
Olsun cnm komşum da almam ben. Hersey bitmis degil malesef :/
tarafından
Boyle yanlizda olmuyor ama
(6,859 puan) tarafından
Lohusasin ondan sanirim cnm. Idare et bakalm
0 oy
(774 puan) tarafından

Benimde yok ama cok rahatim kafam kalabaligi cok almaz zaten iki cocukla bunalmaya vaktim yok:angel:

tarafından
Benim kizim daha küçük ya uyuyor ya emiyor sipa
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Canım valla en güzeli bende kimse gelsin gitsin istemiyorum bebeğim 19 günlük zaten malum virüs falan var kimseyi cagirmiyorum mümkün olduğuncada kimseyi kabul etmiyorum 
tarafından
Benim kizim daha 16 gunluk ama kaynanam eltim uzak degil ki biri karsimda biri ustumde
0 oy
(625 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım benim kaynana ve annemgiller uzak biz tahinciyiz :/ sıkılıyorum
tarafından
Benimde annem uzak kaynanam burnumun dibinde ama faydasi yok
(625 puan) tarafından
Mesafe iyidir benim kaynananda beni sürekli arar annemden daha çok:) bide telefonda en az 1 saat konusuyoruz
tarafından
Bn uzak olsamda aramaz
0 oy
(255 puan) tarafından
Ne güzel daha ne istiyon bende tam tersi keske kimseyle hic muhattap olmasam evimden hic cikmasam istiyorum bazen kocam bile gelmese tek yaşasam diyorum evde cunku insanlar sinir bozucu
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Valaa bnde de oyle ama rahatım yaa açıyorum film izliyorum onlar gelincede hemn yazma etek hırka üstüme çekiyorum onlar gdene kadr patlıyorum resmen zaten komşularda pek yok gelip gtmıyorlar
0 oy
(2,623 puan) tarafından

O kaaadaar iyi anliyormki seni bende ayni sekildeyim evde 2 cocukla delirmek.uzereyim kac gundur anneme yalvariyorum gel diye oda çok istiyo dedem hasta gelemiyo bunaldim tukendim esimin gelmesini iple cekiyorum ogluma bakiyo biraz rahatliyorum her gun ayni seyler oluyo icim daraldi yemin ederim :'(

0 oy
(41 puan) tarafından
Senin yine bebişin var onunla ilgileniyon ya ben napiyim deli olmama ramak kaldi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 485 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,172 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
8 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (772 puan) tarafından soruldu

380,323 soru

11,387,501 cevap

34,890 kullanıcı

...