0 oy
265 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar karnabahar aldm yemegini fazla sewmyrz normal de 

Şimdi hepsini haşladm süzdm köftesini yapcam detaylı daha önce denemş tecrübeli arkadaşlar varsa tarifini anlatablr mi

Galeta unu yk ekmk kırıntısı olur mu ??

Maydanoz soğan fln giriyo mu ?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızartıp sarımsaklı yoğurtlayip yiyin kız köftesi güzel olmuyor 
tarafından
Haşladm canm
Nasl kızartysn detaylı. anlatr msn canm
tarafından
Çok aşırı haslamaman lazim aslında biraz diriligi gitse yeterdi bilmiyorum nekadar hasladin ama 2 tane yumurta bir su bardağı süt bir su bardağı un ve birazda tuz. Bu karışıma bulayıp kızartıyorum ben canım
tarafından
Ben baya haşladm yarısı ezildi :/
Cann denesim mi kararszm şimdi nasl olck bilmyrm inş yenilir
tarafından
Dağılabilir belki canım çok haslandi ise. Ben bide salatasını yapıyorum zeytinyağ sarımsak limonlu
-Reklam-
0 oy
(278 puan) tarafından
Bende yemek olarak kızartıp yorum yumurta gaflete ununa bandırıp öyle kızartmasını yapıyorum yada sade kızartıyorum onun dışında başka çeşidini yemem 
tarafından
Canm baya haşladm kızartması olur mu ki
(278 puan) tarafından
Yani yumurtaya bandırıp galete ununa iyice bula biraz dağılır ama sık yağa atmadan önce tadı leziz oluyor gerçekten yumurtaya tuzda koy
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Canım köftesini bilmiyorum ama bir dahaki seferler için diyorum beşamel sos yapıp hasladigin karnabaharın üzerine gezdirip üzerine de kadar rendeleyip fırında pişirebilirsin.
0 oy
tarafından
Karnabahar pilavı yap canım. Bir dahakine güzel olur 
0 oy
(278 puan) tarafından
Bide evde brokoli varsa ikisini Bi tencereye al biraz  su koy iyice kaynat eriyene kadar zaten ericek rengi koyulaşacak sonra süz onu Bi kaba soput yüzüne sür yüzündeki leke sivilce herşeyi yok ediyor netten araştır yeni keşfedildi 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Haşla. Sonra yumurta un galeta yada normal unu tuzlayıp bandır kızart yoğurtla efsane istersen üzerine kıymalı biber soğan kavur at süper ☺️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 194 göst.
+1 oy
10 cevap 385 göst.
11 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nurnisamm (881 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 442 göst.
8 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,195 göst.
11 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...