0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Merhaba iki kişiye kaç cm ya da litrelik tencere yeter bilgisi olan ? 

11 Cevaplar

0 oy
(13,147 puan) tarafından
Ne yapacan tencereyle ? Herşeyin farklı tenceresi var 
-Reklam-
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Nasıl yani . Ne anlamda yeter 
0 oy
tarafından
Ne için peki sulu yemek mi pilav mi çorba için mi ? Ne için. Hepsi için küçük boy yeter gerçi büyüklerde misafir gelince kullanılıyor. Şu boy boy olanlardan alabilirsin
(8 puan) tarafından
Hepsi için. Ama bazıları çok küçük duruyo onlarda yemek yapılır mı pek bilemedim.
tarafından
Tabi tabi. Küçüklerde de bebislere çorba ya da kendinize az çorba yaparsınız. Kalan yemekleri koyuyorum bn onlara ayriyeten .
0 oy
tarafından
Normal boy :) ben öyle 1 takım küçük tencere almışım kullanmıyorum maşallah eşimle ikimiz normal yediğimiz için:)
(8 puan) tarafından
:)))) orta boy iyi o zaman
tarafından
Küçük alip hata yapma :)
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Biz 2 kişiyiz evde 14 adet tencere var şimdi saydım. Yani tek tencere yetmez size min 5 tane falan gerekir. :)
(1,580 puan) tarafından
Çelik olmayanlar da tencere ama onları neden saymıyorsunuz ? :) bir tane de döküm tencerem var sonradan aldığım. Bunların hepsi tencere.
tarafından
Evet canim ya aynen ben çelik tencere sandık hepsini benimde iki takım granit üç takım çelik var düdüklüler haricinde 18 varmis
(1,580 puan) tarafından
E tamam sizin de çokmuş. Çelik de tencere, granit de, döküm de. Hatta düdüklü de ama onu saymadım farklı kategori diye. Kullanılıyorsa problem yok, bizde akşam yemeği dolu dolu geçer gündüz de çalışıyorum zaten.
tarafından
Burda tencere sorulduya çelik attım ondan dedim hani çok diye hepsini ben çelik sandım seninkinin neyse güle güle kullan
(1,580 puan) tarafından
Evet tencere soruldu, çelik tencere sorulmadı özellikle. Anlaşamadık galiba :) siz de güle güle kullanın.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
24 cm capindaki tencere de 2 bardak suyla edeceğin her yemek uygundur:)
(8 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim ☺️
0 oy
tarafından
3 lu küçük tencere takımları satılıyor onlar 2 kişi için ideal ben hep onda pişiriyorum biri sos tavası gibi küçük çocuklara çorba filan yapılabilir anca
0 oy
tarafından
Benim kullandığım var canim netten bulup arayimmi bizbiki kişiyiz tam yetiyor
(8 puan) tarafından
Çok çok iyi olur valla
tarafından
Tamam canim
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Çeyiz takımında olan tencereler yeter
0 oy
tarafından

image

image

canim birini misafirime birini bana kullanıyorum üçlü olan varya hediye gelmişti. Banada
(8 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim, kullanışlı memnunsunuz değil mi?
tarafından
Rica ederim canim ne demek evet çok memnum
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Orta boyda yapıyorum ben genelde 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 382 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anonim (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 260 göst.
17 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 421 göst.
0 oy
16 cevap 286 göst.
10 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyra (219 puan) tarafından soruldu

382,347 soru

11,447,325 cevap

35,021 kullanıcı

...