0 oy
629 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (514 puan) tarafından
Kizlar agac suslediniz mi? Yilbasi planlari iz neler? Esinizle foto cekilecek misinuz? Simdi instagramda herkes yilbasi pozlarini paylasir biz bu sene bisey yapamayacagiz malum doguma az kaldi

33 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Sorduğun için söylüyorum. Keferelere benzememek için hiç bir şey yapmayacağız. Sıradan bir gün.
(2,885 puan) tarafından
Helal +++++
(5,457 puan) tarafından
Aradığım yorum ❤️❤️❤️❤️❤️
Evde aynı siradan bir gün kimse bizim için önemli bir günde kılını bile oynatmıyor ama bizi cehenneme götürecek şeyler için herşeyi yapıyorlar :(
tarafından
Kırlangıç. Mekkenin fethi de kutlanmaz kuzum. Çünkü Resulullah sallallahu aleyhi ve sellem ve Sahabeleri böyle yapmamış. Bize de yapmamak düşüyor. Biz bu dinî onlardan öğrendik ❤️
tarafından
Öptüm sizi kızlar
tarafından
Yıllardır konferanslar veriliyo kutlamadan kastım kuran okursun flan nasıl öyle bişey yok benim her sene katıldığım programlar niye yapıldı o zaman :D
-Reklam-
+6 oy
(2,196 puan) tarafından
7 Hristiyan bir danaya ortak olmadıkça bir çam ağacı süslemem 
(2,885 puan) tarafından
+++++++
+1 oy
(2,702 puan) tarafından

Her yıl olduğu gibi Evde bir ağaç misali oturcam 

(1,301 puan) tarafından
Alayım seni bebegimmmm
(2,702 puan) tarafından
Aaaaaa al kızz beni ameliyat olmasam ozamana kadar :%)
(1,301 puan) tarafından
Aşkım şşşş kimse duymasın ahagkahaka ben cluba gideceğim:D
(2,702 puan) tarafından
Vayyy vayy vayyy
(1,301 puan) tarafından
Valla amcamin oğlu ile gideceğiz :d kafa dağıtmam lazım
+1 oy
(2,127 puan) tarafından

Şuanlık bi plan yok en fazla kaynanamgile gideriz ailecek toplanır otururuz :D

+1 oy
(1,301 puan) tarafından
O bar senin bu bar benim yapacağım ahahahahaba
(7,791 puan) tarafından
Sen evhanimi miydin calisiyo muydun kiz.
(1,301 puan) tarafından
Güzellik uzmanıyım canım şuan Ankara'da olmadığım için çalışmıyorum İzmir'de Allah nasip ederse iş yeri kuracağım
(7,791 puan) tarafından
Yaa ne güzel ama yuzunden belli guzellik uzmanlığın :)
+1 oy
tarafından
Ogün insanlar için bol bol dua edecegim, :) malüm o gün kalabalık ortamlarda zinlar tacizler azgınlar çok oluyor... 
tarafından
Bu yılbaşı saçmalığını kutlamak için gidenlere ne dua ediyorsun ki mal kafalar kendi kendilerine yapıyorlar otursunlar evlerine. 31 Aralık mekkenin fethi onun için dua etsinler kuran okuyup namaz kılsınlar. Bu sözde müslümanlar elin gavurunun bayramını kutlamaya çok hevesli. Kendi bayramları olduğun da da öğlen 2 3 e kadar yatarlar kutlamazlar
0 oy
tarafından
Hiç yapmadım desem yeridir..sosyal medyam da yok kimseye özenemem yani..en fazla çay içer çekirdek çitleriz :))
0 oy
tarafından
Biz geçen sene eşimle evimizde kutladık. Bu sene nasipse bebeğimiz de yanımızda olacak :) bebek için yıl başı elbisesi aldım onu falan giydiririm. Resim çekiniriz
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Diğer günlerimizden farkı yok. 
0 oy
(254 puan) tarafından
Ağaç süsledik kızımın ilk yeni yılı evde ailecek güzel bir akşam geçirmeyi planlıyoruz ama sosyal medyada paylaşamıyoruz böyle şeyleri anı yaşamayı seviyoruz fotoğrafta çekinip saklıyoruz kimsenin görmesine gerek yok 
0 oy
tarafından
Yılbasıymş bilmem neymiş hepsi avrupa ülkelerine özenti

Sosyal mdya hepsi yapmack 

Sıradan bi gün 
0 oy
tarafından
Normal gunden hic bir farkı olmayacak 

Özümüz bunu gerektiriyor 
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Evdeyiz her zamanki gibi 
0 oy
(587 puan) tarafından
Eşim kesin görevde olur bende evde bebsimle yatar uyurum, he eşim olsa çay içeriz bisiler yeriz her zamanki gibi yatar uyuruz kutlama hiç yapmadim da görmedim de yakınımda
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Kızım hastanede yatıyo 3,5 aydır cıkmış olsaydı kesin birşeyler yapardık ama yapmicaz 
(4,651 puan) tarafından
Rabbım acil şifalar versin canım en kısa zamanda çıkar inşallah
(334 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin çok üzüldüm
inşallah tez vakitte sağ salim çıkar
0 oy
tarafından

Ağacımız süslü:)))  kizim için minnakda olsa çam süsledik. 

Bende hamisim koca göbeğim.ile.evde yatarım.anca :))) bu mod ile anca koltuktan koltuğa yer değişirim:)))
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hiç bir plan yapmadım eşim ve çocuğumla olcam.

Kimseye benzememekten ziyade gereksiz harcamalsr ve eğlenceler geliyor bana. Tabiki yapana da bişe demem ya
0 oy
(190 puan) tarafından
Hiç kutlamadik kutlamamda zaten.Allah bizi doğru yoldan şaşırtmasın...
0 oy
tarafından
Sıradan bir gün canım değişik bişi yok 
0 oy
(5,955 puan) tarafından
Evet minik ağacımiz hazır gecen sene karnimdaydi oğlusum bu sene yeni yılda 3 kisiyiz  oğlusuma noel kiyafeti de aldim resim çekilmeyi seviyoruz sosyal medyada da paylaşırım :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 87 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,873 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 541 göst.
30 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde The Destina (61 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...