0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (254 puan) tarafından
Ya 20 gündür mahvetti beni. İnanılmsz ağrı yapıyor Krem aldım kullanamadım sonra fitil aldım emziriyorum diye günde bir tane kullanıyorum hafifledi gibi ama tam geçmedi önerisi olan var mı? 

8 Cevaplar

0 oy
(249 puan) tarafından
Vazelin iyi gelir deneyin
(254 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kabız olmayacaksın birde sıcak suya otur biraz acısını dindiiriyor çok geçmiş olsun doktor bana diyet demişti ekmek felan yeme bulgur yiyebilirsin makarna yiyorsan ıspanaklı ye bol su iç salata fellan ye incir ye kayısı ye
(254 puan) tarafından
Ya dikkat ediyorum böyle olduğundan beri kahvaltıda çok az ekmek yiyorum akşam hiç yemiyorum su da içiyorum ama yine de etki etmiyor çok farklı bir yol bulmam lazım sıcak suya da oturdum kar etmedi kuzum
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Kantoron yağı aşırı derece ağrıyı siziyi alıyor muhakkak kullan . Bir de aralıklarla sıcak suya otur ve mutlaka sıcak su ile taharet al. Geçmiş olsun. Bir müddet acılı baharatlı şeyler tüketme ... Bol su iç .
(254 puan) tarafından
Ya öylemi evde var sarı kantaron yapı bunu deneyeyim bari teşekkür ederim
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Kantoron yağı oturma banyosu vazelin 
(254 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım denicem
0 oy
(4,149 puan) tarafından
Bu durumdan kurtulman ıcın cnm once beslenmeni duzenlemelısın, asırı ktı beslenmemelı gun ıcınde sebze yemegını salatanın yogurdunu ve bol suyunu eksik etmemelısn.. Diski ne kadar sert olur sen zornlanırsan sureklı makatta catlak olacaktır. Bu hastalıgı 1 yıl cektım cok zor inanılmazdı. diyetisyene gittim bana liste verdı 2 gunde ıyılestım agrım sızım kalmadı bı daha olmadım 7 yıldır.. Peynir yumurta katı seyler yemeye korkuyordm aglıyordm artık. Oturamıyordm bebegımı ayakta emzırıyorrdm o derece.. Kremler hıc fayda etmedi:(( lütfen dikkat et hemoraıde kadar gider.. Ve bnm hep kan geliyordu afedersin 1 hafta once bıraz oldu agrım hemen saglıklı dıyet tarzı beslendım abur cubur baharatlı yemedım 1 sonraki lavaboda ıyılestım.. 
(254 puan) tarafından
Ya canım ben de mi diyetisyene gitsem ne yapsam çünkü gercekten dayanılmaz bir ağrı
(4,149 puan) tarafından
Diyetisyen sart degil cnm yemeni duzrnle cok cok kötü bı agrı her lavabo da aglıyordm ben.. Kılon varmı?
(4,149 puan) tarafından
Bak cnm anlatayım sabahları az bir ekmekle klasik kahvaltını yap peynir yumurta zeytin ye bol bol yaglıdır, yesıllık tuket. Ogle yogurt yada sut 1 meyve, aksam sebze yemegı corba pılav tercihin bulgur olsun yogurt yanına ve salata. Sonrasında acıkırsan süt veya meyve yiyebilirsin bolca su tuket sise elinde olsun gun boyu.. Abur cubur tatlı pasta borek saglıksız kalorili seyler yeme.. Gun ıcınde sutunle beraber kayısı ceviz badem yiyebilirsin. Bı boyle dene Allah in izniyle hemen etki edecek, lavabo da sakın zorlama en onemlısı bu zaten boyle beslenınce zorlanmayacaksın.. Dene bugun den bana haber et ınsaallah ıyılesırsın
0 oy
tarafından
Benimde var arada öyle azıyorki geçenlerde yine çok agrimaua başladı krem sürdüm bı kaç defa fayda etmedi banyoya girdim büyük kova vardı sicak suyu doldurdum içine oturdum valla o gün bugündür çok rahatım sanki hiç çatlağım yok gibi kesinlikle sıcak suya otur acilen
(254 puan) tarafından
Oturdum canım bir çok kez ama fayda etmiyor bende
0 oy
tarafından
Kuzum tahalet suyuna üzüm sirkesi koy ve o suyla yıka kendini hem kaşıntıyi hemde ağrıyı alıyor. Benim 1 haftada gitti her yıkamada koy 
(254 puan) tarafından
Tamam canım bunu da denicem tesekkürler
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim oldu doğumdan hemn sonra ne yaptı isem ise yaramadı en son zeytinyağını pamuğa döküp koy dum hep orda durdu 3. Günün sonunda boc birsey kalmamıştı 
(254 puan) tarafından
Evde doğal zeytin yağı var aslında bunu da deneyeyim çünkü artık dayanamıyorum
(4,061 puan) tarafından
Çok zor oluyor canım benim bildiğin adet olmuşum gibi kanıyor Du çok sancim oluyor Du sezeryan ağrısı çekmedim onun ağrısıni çektm bana baya iyi gelmişti büyük parça pamuğa koy byaa dursun tuvaletin geldikçe değiştir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 102 göst.
25 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 210 göst.
0 oy
3 cevap 107 göst.
0 oy
7 cevap 216 göst.
4 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,361 soru