0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (788 puan) tarafından

Sallanmadan uyumuyor sayısız kez kalkıp sallanmadan geri uyumuyor ben 6 aydır uyumuyorum abartısız uykusuz yaşıyorum. Tracynin kitabını aldım inşallah uyku eğitimi işini becerebilirim. Hamile arkadaşlar gazlı da olsa kolikte olsa başka bi çözüm bulun sakin ama sakın sallamayin bebeğim ve kendim için yaptığım en büyük hata. Annem geldi o geldi bu geldi salla rahat edersin dediler ilk başta ne kolay uyuyor diye hoşuma gitti ama şuanda bebeğimin uykuya dalamayisini sallanma durunca uyanisini görünce onun için o kadar üzülüyorum ki. Ben zaten insanlıktan çıkmış bi haldeyim her uyku saatinde uyku süresinde başında bekleyip uyandığı an geri sallıyorum kendime ayırdığım 5 dakikam bile yok. Buda gece 4.15 ten bu yana uyumamış bi annenin iç dökmesi olsun:((

21 Cevaplar

0 oy
(1,358 puan) tarafından
allah yardimcin olsun cnm 3 ünude sallamadiimmm ama 3de meme bagimlisiydii suanda bile yanimda emerek uyuyor 
(788 puan) tarafından
Sallanmaktan iyi en azından sağlıksız değil Allah tüm annelerin yardımcısı olsun gerçekten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç aylık canım bebeğin, inşallah okuduğun kitap işe yarar. Bende sallayarak uyutuyorum bende uyku eğitimi vermek istiyorum ama lu an gözüm kesmiyor 
(788 puan) tarafından
6 aylık . Bende korkuyorum aslında nasıl bi süreç bizi bekliyor hiç bilmiyorum inşallah becerebilirim aglatmadan
tarafından
İnşallah yapabilirsin ya sallamak büyük dert çünkü
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Cok sor sallamak 2 ay cok zorlu surec gecirdik gaz aglama nöbetleri  direndim cok annem yanımdaydi dedi sallamaya alismasin zorlanirsin dedi  gerçekten co agladi dönem adim gezdirdim omuzumda 2 ay 5 günlüktu gaz sorunu aglamasi bitti beşiğine alistirdim kendi kendine uyumayi alistirdim 5 ci aya döndük cok şükür boylede devam ederiz  rabbim yardimciniz olsun
(788 puan) tarafından
Maşallah çok iyi yapmışsınız şimdiki aklım olsa asla alistirmazdım inşallah bende bi çözüm bulabilirim
0 oy
tarafından
Ahh ahhh bende ayni hataya dustum 8 aydir neler cekiyorum ayağimdan indirdiğim an uyaniyo saat 07.02 yeni uyudu gece 3 den belli ben salliyorum koyuyorum o uyaniyo allah yardimcimiz olsun. Kitabin resmini atabilirmisin yada adini
(788 puan) tarafından
Resmi atmayı denedim ama yapamadım. Yeni annelere mucize çözümler kıtabın adı. Allah yardımcımız olsun gerçekten
tarafından
Amiiin. Tesekkurler bide ben aliyim insallah faydasini goruruz
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Aynı hatayı bende yaptım kızım 5 aylık her gece uyanmaya başladı artık ve sallamadan uyumuyor Allah hepimizin yardimcisi olsun 
(788 puan) tarafından
Amiinnn
0 oy
tarafından

image

bu demi kitap canim
(788 puan) tarafından
Evet bu
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allah yardım  etsin  bende sallıyorum ama  allha  şükür  o kadar  zorlanmiyorum 
(788 puan) tarafından
Maşallah diyim Allah bozmasın
0 oy
(169 puan) tarafından
Cnm elektrikli salllanan beşikler var veya bı duzendk oluştur beşik salllasin dursun
(788 puan) tarafından
Onuda denedik ama beğenmedi onun sallanmasini nedense
(169 puan) tarafından
:)   ahbcanmnne diiim benmkidd plateste hoplatarak uyutuorm halımi görsen guleemisin aglarmisin .
0 oy
tarafından
Aynı sorunlari yasaadim oğlum da tam 11 ay artık bitmistim canım uykusuzluktan halsizlik ten sonra uyku eğitimi aldım ve dünya varmis dedim şuan 3 yaşına girecek
(788 puan) tarafından
Yaa maşallah inşallah bende bunları diyebilirim ennn yakın zamanda
tarafından
İnşallah sadece eğitim verirken sabırlı ol pes etme
tarafından
Biz de 11.ayın içindeyiz kimden nasıl aldın canım uyku eğitimini zor muydu
tarafından
Baslarda zorlandım canım İrlandalı anneden aladim ama asla aklında ki gibi zor virsey degil
tarafından
İnstagram üzerinden mi ulaşabiliyor canım kullanmıyorum da
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim kızım sallanmayı çok sevmiyordu zaten 7. Aydan beri yanımda yatıyor
tarafından
Evet kuzum Instagram da numarası var ordan wpsinw yaziyorsun
0 oy
(680 puan) tarafından
Ben sallanmayi 6. Ayda bianda kestim bu sefer meme bagimlisi oldu onuda yavaş yavaş biraktiriyorum
0 oy
(14,023 puan) tarafından
Kaç aylık? Hemen uyku eğitimi vermelisin zannettiğin kadar zor olmayacak en fazla 3 gün sürer öyle de uykusuzsun böyle de nasılsa. Hiç değilse 4.gun uyumaya başlarsın. Ben 18 ay salladım bezdim artık, yanına uzaniyorum kendisi döne döne uykuya geçiyor senin bebeğin yurumuyorsa eğer yürümeden eğitim vermelisin 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Biran önce biran bende sallıyordum ayagimdan koyduğum an uyanıyordu ama dedimki sallanacak nolursa olsun iki üç günde alıştı şimdi uykusu gelince emziriyorum uyuyor beşiğine yatırıyorum ağlasada alışacak diretsede sen kazanacaksın sadece kararlı ol 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ne zaman başladın canım sallamaya
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende 2 sneedir salliom canm malesef vazgecmio
0 oy
tarafından
Valla kolikte başka bi çağre yok bnde salladm kızımı sonra uyku eğitimi verdim kendisi uyuyo yDa ben yanına uzanıyorm öyle uyuyo saçıyla oynuyorm öyle uyuyo , kolikse sallamaktan başka çağre yok maalesef
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun inşallah. Benim de ilk çocuğum da eşim sallamadan çocuk uyur mu falan diyordu evet bal gibi olur dedim pış pış sesi ya da fön sesi açardım uyurdu. Geceleri asla sallamadım sütünü verirdim yatağına bırakırdım kendi kendine uyurdu. Allah nasip ederse 2.yi bu hafta bekliyoruz onu da sallamayı düşünmüyorum. Sana tavsiyem daha küçükse bu huyunu bırakabilir en fazla birkaç gün zorlanır sın sonrası sana kolaylık gelir sana da yazık seninde dinlenmeye ihtiyacın var. 
0 oy
tarafından
Beşikte sallasan uyumuyor mu
0 oy
tarafından

Bende büyük oğlumda salladım o hatayı yaptım 6 yaşına kadar abartısız sallandı resmen bağımlılıktı ilkokula başladığından beri düzeldi kendisi gidip yatıyor 2. Sınıfta şuanda.. 

7 aylık oğlum var onu asla sallamıyorum zaten yasak doktorumuz yasakladı 

Emerek uyuyor onun dışında çok zor uyuması 

0 oy
(2,671 puan) tarafından
Benimkife gece çok uyanıyor ama sallamiyrm  mama veririm yada emzik koyarım ağzına sustururum hani inat ederim sallamamak için cajim öyle alistirirsam öyle alışır zaten gece çok kalkiyyor

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 766 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde hayrullahkubra (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Batmaz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.