0 oy
1,164 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Hamileyim sabahları midem bulanıyor kahvaltı hazırladım eşimi kaldırdım ekmek alsın diye eşim ekmeğe sen git dedi markete biraz uzak midem bulanıyor ben gidemem dedim sen arabayla git 2 dkk al gel dedim inat etti ekmeğe sen git diye bende gitmedim kavga ettik beni dövdü ben git benle konuşma git kendi kahvaltı kendin yap dedim . küstüm kahvaltı yapmadım şuan deli gibi kusuyorum oralı bile olmuyo 

43 Cevaplar

0 oy
(1,778 puan) tarafından
Kendisi evdeyken hamile halinle seni ekmeğe git diye zorlaması zaten ilginç. Dövmesine şaşırmadım. Ne diyeyim Allah sonunu hayır etsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elleri kırılasıca hamile hamile sen mi gideceksin o bulantıyla kahvaltı hazırlıyon daha ne istiyor acaba
0 oy
tarafından
Hamileyi dövmenin cezası daha ağır mutlaka şikayet et şimdi seni döven doğunca bebeğini de döver nası güvenip bebek yaptın bu adamdan
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Bunlar da hic merhamet yok mu ya niye insanlık dn nasiplerini almamislar hic sen hamilesin gidip almasi gerekirken bi de seni mi dövüyor 
0 oy
(252 puan) tarafından
Kızlar ailemden çok uzaktayım burda eşimden başka tanıdığımda yok hamileyim bir çırpıda yuvamida dagitamam küsmekten başka çarem yok eşim birgün sonra hatasını anlar özür diler
(5,945 puan) tarafından
Aferin  sana  sen ye dayağını  otur  bekle  özür dilesin  sonra  tekrar  ye dayağını otur  özür  dilemesini bekle  senin bu dediğin  yuva  değil  neresi yuva bunun  biraz  aklını  kullan  bebeğini  bu zalimin  elindemi  buyuteceksin  ekmek  almaya  gitmedin diye  seni  döven  adam  bebegin  Doğduktan  sonra da bu bebek  ağlıyor  diye  evladını döver  sen böyle dewam et
tarafından
Madem hatasını anlayıp özür diliyor sende barışıyorsun buraya yazmandaki amaç ne??  Hikaye üstüne hikaye

Bu kadınlardaki özgüvensizliği anlamıyorum. yok kimsem yok, yok bebeğim var.. hep bi acizlik durumu, hep bi zavallı durumuna sokmalar kendilerini. İnsanın isteyip de yapamayacağı bişey yok!! Siz kendinize saygı duyup güvenmedikçe kimseden de saygı veya akıl da beklemeyin..
0 oy
tarafından
Bende gurbetteyim ve kimsem yok arkamda iki çocuğum var eğer öyle bişeyler karşılaşırsam bigün alırım iki çocuğumu polisi çağırırım uzaklaştırma darp raporu alırım vururum bi tarafına tekmeyi defolu gider her türlü pisliği yaparım ona Allahtan başka kimseden korkum yok çok şükür gidicek yerim yok diye katlanıyosunuz böyle sonra iki yüzünüze gülüyor affediyosunuz bi bakıyoruz haberlerde kadın cinayetlerine konu oluyosunuz yapmayın Allah aşkına en kötü hiç mi çaren yok kadın sığınma evleri var kendi ayaklarının üzerinde durana kadar sığın oraya başının çaresine bak o çocuğun geleceği için herşeye sıfırdan başlama gücümüz var elhamdülillah yapmayın kendinize bunu ya valla sinir geliyor üstüme böyle şeyleri okudukça 
0 oy
tarafından
O sana vurunca sende ona vur Allah affetsin ne diyim
0 oy
(426 puan) tarafından
Nasıl bir insan o ya Allah yardımcın olsun nasıl el kaldırır bide 2 canlısın Allah'ım ya 
0 oy
(1,631 puan) tarafından
Eşin seni dövdü vurdu yani ? Ve sen sadece küstün inanmıyorum tabiki böyle yüz verirsen kendinde bunu yapmaya hak bulur bu lanet adam ya inanmıyorum. Ara polisi gelsin attır içeri ya neden kocam beni dovebilir aklı var anlamıyorum herkes bir bireydir sevmiyorsa boşar yoluna bakar 
0 oy
(4,907 puan) tarafından
Afff Allahmm. Ara aileni git kal bi süre. Allahtan korksa hamile kadına el kaldırmaz 
0 oy
tarafından
Ne büyük yalan daha yeni açmış zaten :)))
0 oy
tarafından
Adam seni hamile halinle dövmüş küstüm diyorsun

Boşaman lazım boşaman!!
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Nasıl dövdü ki yani Allah'tan da mı korkmuyor hamile birine vuruyor off bu adamlar güçleri eşlerine yetiyor
0 oy
tarafından
Bide daha yolun başında sana böyle davraniyo Allah'ım sabit ver ıslah et bu pisligi
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Esin seni dövdü sen buna karşılık sadece küstün he o elini onun götune sokarım hamilesin hamile yazıklar olsun senden değil karnındaki bebeden utansın sen o evde hala niye duruyor sun terbiyesiz herifle bırak araa polisi alsınlar snei bir kere döven hep döver hemde bahane ekmek terbiyesiz ya durma o evde 
0 oy
tarafından
Ya bunun gercek olduguna inanmak istemiyorum.

O kadar da degil ya, o kadar da olmamali.

Bu kadar hayvn erkege alistik da bu kadar kendini ezdiren kadina alismak istemiyorum hayir.
0 oy
(5,945 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dayak yiyorsun  hamile  halinle  ve sadece küsüyorsun  bravo sana  yaa artık  şiddet  gören  kadınlara  ne desem  boş  sizler  öldürülmeyi bekliyorsunuz sadece  buraya  yazacağına  git  polise  bizimde  sinirlerimizle  oynamayın yaa 

Yok  hamileyim şikayet edemem  yok  çocuklarım war boşanamam  yok çocuklarım  babasız kalır  böyle  bir babayla buyuyecekelrine babasız kalsınlar daha iyi kendinize acimiyorsaniz evladınıza  acıyın  böyle giderse  yakında  evladınız da şiddete  uğraya bilir 

Sözüm  sadece sana  değil  canım  aldatılan ve şiddet  gören  bütün  kadınlara  
0 oy
tarafından
Kurguya puanım 2/10 küstüm kısmı olmamış 
0 oy
tarafından
Kavga ettiniz, eşin şiddet uyguladı ve sen sadece küsüp buraya yazdın.. Darp raporu ve polise şikayet dururken..  Hiç mantıklı değil.

Bebeğiniz sağlıkla gelsin ama o babaya bir kum torbası daha veriyorsun bunu unutma. Sana yapan ona da yapar..
(252 puan) tarafından
Ailem doğulu kocam polis memuru ekonomik özgürlüğüm yok şimdi nereye gideyim ailem beni kabul eder ama dul kadınlara nasıl bakıldığı herkes bilir az çok  oradan yorum yapması kolay  kime ne anlatayım ben ayakta durmaya çalışıyorum bir dayak yedim diye küsüp oturmuyorum yada herşey den vazgeçip kaçmıyorum  sadece zamanı bekliyorum  herşeyin bir vakti var şuan sadece susuyorum
0 oy
tarafından
Eski post bu 

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,689 göst.
5 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Masall (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 2,205 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sedeff (361 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,726 göst.