0 oy
199 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7,036 puan) tarafından
Kilzar getirden ilk alışverişim olacak herşeyi sepete ekledim adres felan verdim ama eşim kart numarasını girme kayıt ediyor deyip izin vermedi kapıda ödeme felan varmı yada bununla ilgili bilgisi olan yani sorun oluyormu kartı kayıt edince 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Yok cnm  kapıda ödeme eşine şöyle kart numarasini bankada kaydediyo kaydetmeden hani ödeme alamiyolar ya bu kadar büyük şube bu kadar kitle arasında eşinin kartını bosalticaklaf:D bence sin harcama diye öyle yapmis

(7,036 puan) tarafından
Yok ya normalde bişi demez alırım sürekli birşeyler ama bu defa şifre ona gitti şifreyi at dedim kartı kayıt ediyor dedi kızdı
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Kapıda ödeme yok kartını alışveriş yaptıktan sonra silebilirsin
(2,252 puan) tarafından
Silince bile kayitli kaliyor canim baska alisveriste yenileniyor. Trendyol da oyle. Biz  o yuzden karti internete kapatiyoruz sadece alirken aciyoruz
0 oy
(659 puan) tarafından
Kartı kayıt edip sonra silebilirsin
0 oy
tarafından
Yok canım kapıda ödeme olmuyor 

Benim kartım kayıtlı bir sorun yaşamadım 
(7,036 puan) tarafından
Ah şu eşimin pinpirikli halleri ya
tarafından
Kaydet sonra kartını sil hatta uygulama ayarlardan önbelleği temizle kartına hiçbir şekilde ulaşamazlar
0 oy
tarafından
Kapıda odeme yok kartı kayıt edıyo evet ama kartın cogu rakamı yıldızlı sekılde gorunmuyo. Bı sorun olsa yorumlarnda sıkayet olarak yazarlardı kac aydır kullanıyorum daha kartımızdan bılgımız harıcı para cekılmedı skıntı yasamadık. Cok avantajlı kampanyalı seyler oluyo ucuza gelıyo baya kullanıyorum ben 
(7,036 puan) tarafından
Canım bende o yüzden istiyorum6 numrar bez Alaçam ilk alışverişim bide 30 TL indirim veriyor bezde 37 TL e sadece 7 TL odicem
tarafından
Aynen kartla alısverıs yap snra kaldırırsın kartı ama dedıgm gbı ben kac aydır kullanıyorum kartlarmda kayıtlı bı skntı yasamadk hıc
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Kartını sonradan kaldirabilirsin 
0 oy
tarafından

Kapıda ödeme yok 

Alışverişten sonra kartı sil diyebilirsin

0 oy
(1,101 puan) tarafından
Yok bacım malesef ama bi sıkıntı olmuyo benim kartda kayıtlı suana kadar bi sıkıntı yaşamadım şükür kaydettikten sonra silebilirsin her alısverişte yeniden kaydetmen gerekicek
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Karti silersin sonra  canim. Bir sorun olmaz  

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 109 göst.
29 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 349 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
11 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu

381,205 soru

11,412,170 cevap

34,956 kullanıcı

...