0 oy
302 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Bonyo gider yeri tikanikti eşime asit dökün geçer demişler bu gün almisndokeyim dedim birden fokur fokur kopurmeye başladı döker dökmez duman çıktı bende ne oluyo diye üzerine eğildim :( ciğerlerim ilk solumamda yandı bı anda :( şimdi biraz boğazım ağrıyor doktora gitmeye korkuyorum balkona oturdum  ne yapmalıyım başka kızlar :( 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım biraz yoğurt ye keşke hastaneye gitsen geçmiş olsun 
tarafından
Gıda zehirlenmesinde iyi geliyor cnm bende tuz ruhundan zehirlendim  eşim bana yoğurt filan yedirdi  Dr birdaha sakın bu hataya düşmeyin dedi
tarafından
Anladım kuzum bende çok çamaşır suyundan öyle oldum da bekarken annem hep yoğurt verirdi bana
tarafından
Soluk borusunda ve midede tahriş yaptığı için üzerine birşey yemesi delinmesine neden oluyor  öyle durumlarda  az az ufak yudumlar la su içip   temiz hava alması gerekiyor
(1,108 puan) tarafından
Peki ne yapmam gerekiyor bişey yemedim 35 dk geçti üzerinden :( biraz başım dönüyor gibi nefes almam da bı sıkıntı yok
tarafından
Bol bol temiz hava al  az az devamlı şu iç cnm
-Reklam-
0 oy
(120 puan) tarafından
Cnm yoğurt ye içinin zehirini alır ve bol bol temiz hava almaya çalış 
tarafından
Yanlış Bilgi veriyor sunuz
(120 puan) tarafından
Doğrudur hep yoğurt yedirirler o yüzden demiştim.
tarafından
Doğru cnm gıda zehirlenmesinde  yoğurt deniyor ama bu tür  zehirlenmelerde  birşey yememek gerekiyor  tahriş ettiği için  yırtılma ya neden oluyor  ben 2 kere zehirlendim
(120 puan) tarafından
Geçmiş olsun sizede. En doğrusu doktora gitmek ama işte bizlerde halk arasinda duyduklarimiz
tarafından
Teşekkür ederim cnm  bizde öyle biliyorduk cnm  Dr diyince öğrendik başa gelmeden bilemiyoruz
0 oy
(449 puan) tarafından
Canım kusma, baş dönmesi, nefes darlığı olursa git doktora 
(449 puan) tarafından
Bol bol su da iç atılsın sisteminden
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bende bikac gün önce birbirine kattım ürünleri ölüyordum bebeğim küçük hastaneyede gitmedim bir gün kotuydum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 680 göst.
29 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 966 göst.
22 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 190 göst.
5 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,389 puan) tarafından soruldu

378,325 soru

11,323,761 cevap

34,775 kullanıcı

...