0 oy
683 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,840 puan) tarafından

kizlar makine temizliyim dedim tuzruhunu doktum uzerine ben slk klorakda doktum birden kopurdu ve ben o kopugu solumak zorunda kaldim anlikda olsa biraz nefesimde daralma var gibi kuru oksuruk tutuyo arada emziriyorum ta bide icime kurt dustu bisi olurmu hemen uzaklastim ama evi sardi banyodan koku actim heryeride cikti ama hala kokuyo gibime geliyo zehirlenirsem sutume gever mi ya bebegime bisi olurmu

8 Cevaplar

+1 oy
(48,690 puan) tarafından
hemen yoğurt ye havalandir balkona çıkin koku cikana kadar canim 
(48,690 puan) tarafından
sabah yaz bana iyi misin nasilsin bişey olmadi diye ☺️☺️☺️
(2,840 puan) tarafından
tamam kuzu mutlaka sag kalirsam yazicam aklimdasin ahahaha :)
iyi geceler canim cok sagol kardes gibi yorum yapiyosun bana allah razi olsun canim kardesim
(48,690 puan) tarafından
sanal olsada kalpten kardesiz canim benim ❤️♥️❤️♥️
(2,840 puan) tarafından
evet canim ikbalim❤❤❤❤❤
(48,690 puan) tarafından
♥️❤️♥️❤️♥️
-Reklam-
+1 oy
(13,702 puan) tarafından
Dido bir böyle saçma sapan şeyler ya yapıyorsun sen Allah aşkına ya
(2,840 puan) tarafından
ahahaha mervo kafam bi dunya oldu suanda şaş goruyom herseyi mesela 2 tane mirac efe var 2 tane yagiz var ahahaha
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yoğurt ye yoğurt geçmiş olsun kuzum ☺
(2,840 puan) tarafından
yedim kiz hemen o panikle
(14,079 puan) tarafından
Korkma canım bisey olmaz koku süte de geçmez bence
(2,840 puan) tarafından
insallah ya :(
0 oy
tarafından
Canım korkutmak istemem ama tuz ruhu karisyirmaaydin ya tv görmedin mi kadin zehirlendi kurtukamadi
(2,840 puan) tarafından
kiz tugbasu valla bende sindi arastirirken gordum haberi ama bulanti vs. yok bende
0 oy
tarafından
Kuzu zaten tuz ruhu basli başına tehlikeli bi kimyasal onu asla başka şeyle karıştırıp kullanma. Sut üç ya da yoğurt ye evi havalandir bir şey olmaz inşallah 
tarafından
Tamam çok yeme bu sefer yoğurttan zehirlenecen ☺
(2,840 puan) tarafından
buyuk oglanin cani cekmis o aldi kovayi onumden ahahahaha:@
tarafından
Ahaha öyle bi iştahlı yemissin ki dayanamamış çocuk napsın kiz ☺
(2,840 puan) tarafından
anne canim cekti bakiyim sana iyisin ver kovayi ben yiycem dedi bu da ben gibi deli
tarafından
Anası belli kiz kime çekecekti başka ☺
0 oy
tarafından
Zehirlenme ile ilgili bı telefon hattı vardı arayıp danisiyorsun orayı arasana canım. Bide kaç yıllık en hanimisn nasıl böyle bir hatayı yaparsın. Dikkat et lutfen
(2,840 puan) tarafından
kiz baktim is yok tuzruhunda bi anlik gafletle doktum camasir suyunu hakket ya ne slgim ben gercekden hic yapmadigim seyi yaptim insallah sabaha sag cikarim :)
tarafından
Aman Allah korusun :)
0 oy
tarafından
Tuz ruhu ve aceyi karıştırdım soluğu ambulans ta aldim sonra hastahaneye tabi o zaman 16 yaşında felan dim hemen ifadeye aldılar polisler kendime geldikten sorna ama çok kötü bişey sütüne geçer mi bilmiyorum ama Allah esirgesin bebeğin dolumasin bu gün heryer açık yat hastahaneye git bı hava versinler ben hava ala ala krnfime gelmiştim yoksa küçük kucu nefes aliyodum başka alamiyodum resmen ciğerim yaniyofu valla 
(2,840 puan) tarafından
suan daha iyi gibiyin ama bilemedim bak simdi bende var ventolin serum hava makinesi kendime havami versem
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Cnm bende porcoz ve klorak karistirmistim kötü olmustum  ayran iç elms varsa elma ye gecms olsn 
(2,840 puan) tarafından
sagol canim yogurt yedim simdilik iyiyim sabah sag cikarsam post acarim ahahaha ;)
(5,436 puan) tarafından
Nasıl oldun cnm
(2,840 puan) tarafından
basagrisi vardi canim gecti cok sukur
allah razi olsun unutmayip sordun canim
(5,436 puan) tarafından
Unutur muyum bebekten giremedim pek aklımdaydn bugün gecms olsn
(2,840 puan) tarafından
sagol canim bacim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 303 göst.
12 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 967 göst.
22 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 194 göst.
5 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,410 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,377,953 cevap

34,863 kullanıcı

...