0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Anneler göğüs pompası ne için kullanılır ben çalışan anneler kullanıyor diye biliyorum ama çoğu yazmış yok doğumdan sonra kullandım sütümu arttırdı falan süt arttırmak için mi kullanılır ?

8 Cevaplar

0 oy
(700 puan) tarafından
Valla süt artiriyor mu bilmiyorum ama benim ilk çocuğum göğsümu almamıştı pompayka sagarak vermiştim sütümü cok işime yaramıştı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Süt artirmak için kullanılmaz bebeğin meme reddi yaşar o zaman sağar verirsin göğüs ucun yara olur ozaman sagarsin ne bileyim bebeğin Allah korusun hastanede yatar ozaman sağar goturursun mastıt olursun o zaman sagarsin zorda kaldığın sürelerde kullanırsın yani 
0 oy
tarafından
Kuzum mesela bir hap kullandın acı yedin vs ilk emzirmeden önce o sütü sağmayada yarıyor evet süt gelsin diye çok kullandım kızım uyurken sagdim sürekli ne kadar emzirirsen süt okadar çoğalıyor ya sütun varsa bı sürü para verip alma manuel aldım ben 20 liraya wee nin
0 oy
(627 puan) tarafından
Benim göğsüm çok yara olmuştu onun için kullandım 
0 oy
tarafından
Kızım emmedı . 2 aylıkken emmeyı bırkatı suan 12 aylık 10 aydır sagım yapıp kızıma sut vermek ıcn kullanıyprum ben :)
0 oy
tarafından
Benim ilk zamanlarda sütüm çok vardı bebeğim emdiği kadar alıyordu sonra da mecbur pompa ile sağıyordum canim yoksa göğüslerim taş gibi oluyordu çok acı çekiyordum 
0 oy
(13,909 puan) tarafından
Bende almamiştim. Bebegim emmesine rağmen göğsum taş gibi oluyordu. Kollarimi kaldiramaz hale gelip ateşlenince eşim gidip aldı. Çok işime yaradi. 6 ay boyunca hep sağdım sütümü. 
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Hayr egerki sütün çoksa bebek o an emmiyosa sağmak icin kullanırsın 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 163 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Emir1616ii (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.