0 oy
102 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
30 haftalik hamileyim bebegim sagolsn kipir kipir uyutmuyor benim gbi olanalr bir ses verin❤️❤️

6 Cevaplar

0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bende yatamiyrm ya off
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benjm kuzum yanimda uyuyalım diyorum hayir diyip ayağını yere vuruyor zor yatağa geçtik şimdi.  Hala uyumuyor ama :P

0 oy
(285 puan) tarafından
Olsun canım gece uykusuz kalırsan gündüz uyursun :) bide doğmuş olsaydı gece uyumadan da gündüz öyle bı imkanın yok :) kızım hala oksuruyo uyaniyo bana yarında uyku yok
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Oğluşun bu saatte karnımın içinde çift kale maç yapması sebebiyle mide yanmaları ve kramplar sayesinde bende hala ayakta olup uyuymayanlardanim ☺️ 33+1♥️
0 oy
tarafından
Canım rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin insallah Bende kanamam oldu agrım oldu de gittim bunak ya çorba karıstırır gibi baktı alttan bi kötü kötü konuştu kese boş kese ***** vs prodekson verdi tam oradan çıktım benim dr doğuma gelmiş Allah’ın işi cok sukur ona gittim anlattım hayır kesen iyi yat hiç kalkma hiç dedi bu hafta içi gel bi kontrol edelim dedi nöbetçi dr 4+3 dedi ama benim ki 5 haftaya yeni girmiş dedi kafam karıştı neyse o sorun degil de dr den sonra cok canım acıdığı için sanırım kanama oldu prodekson dan sonra cok sukur kesildi gibi ama korkuyorum hem de cok ilk bebeğimi ben karnımda kaybettim 3 aylıkken bu da böyle oldu bilmiyorum keske bende hareketlerini hissetsem keşke 
0 oy
tarafından
12 aylık bebeyle selamlar. Bu saat olmus daha gozunu kırpmadı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 115 göst.
25 Aralık 2021 Aile kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.