0 oy
422 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (603 puan) tarafından

image

kahvaltıda bunları yedim çok şükür doydum bakalım akşama et haşlama var nası tutucam kendimii

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Puhajaja bu doyet tabağımi kız ben bu kadar yiyorum emziriyorum ya doyet yapamıyorum çok dolu
(603 puan) tarafından
Dolu ama kalorisi düşük bebeğim  normalde bunun 3 katını falan rahat yerdim yani
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Pek diyet tabağı gibi olmamış sanki gözüme çok dolu geldi gdhdhdjdjsj afiyet olsun yarasın canım :)
(5,132 puan) tarafından
Hahah dolu dolu gelecek işte ama hepsi sağlıklı ve kaliteli besinler kalorisi düşük
(603 puan) tarafından
Aslında gayet diyet tabağı kalorisi düşük ama bol bol üstelik iki öğün yapıyorum
tarafından
Tabi ki şaka yaptım:) tabak gözüme dolu geldi diye takıldım canım. Bende aksine kilo almak için çabalayanlardanım bana verirsen fazlalığını seve seve alırım sjsj
tarafından
O değilde ilk yorum yapan bendim şuan yeni gördüm diğer yorumları herkes de dolu dolu demiş :/ sanırım gerçekten dolu sjdhdh takılıyorum yanlış anlama
(603 puan) tarafından
Takılmam yahu ben takılcak olsam foto atmam:) zaten hep bu kadar yemiş olsam bu kadar kilo almazdım
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Afiyet olsun☺️
(603 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Ahaha kız baya şey var bunda ☺️
0 oy
(267 puan) tarafından

Çiğ soğan rahatsız etmior mu kahvaltı da? Afiyet olsun bu arada :)

(603 puan) tarafından
Ya varya sabah soğan canım istiyo diye uyandım kahvaltıyı bırak normalde de midemi yakar oysa
0 oy
tarafından
Soğan mi yiyon kız mideni yakar ha 
(603 puan) tarafından
Kız sabah bi uyandım soğan canım istiyo normalde pek tüketmem ama nası canım çekiyo yedim valla
0 oy
tarafından
Aşko kırmak istemiyorum ama küçültmen gerekiyor çok dolu ben 54 kilo olmama rağmen onu yiyemem senin için diyorum kusura bakma lütfen ama yapmışken tam olsun 
(603 puan) tarafından
İşte kanka sen 54 kilo olduğun için yiyemiyorsun ben bunun 3 katını yediğim içşn kiloluyum:) tamamen bünye meselesi diyette yenilenlerde kişiye göre değişir bu bana uygun diyetisyen tarafından yazılmış bir öğün
tarafından
Kuzum ama ne kadar iştahın giderse o kadar çok kilo verirsin bir çaba içerisindesin unutmak ki o kilolar senden güçlü değil her şey senin iradenle alakalı bir arkadaşım var 6 ayda 60 kilo verdi şuan hala formunu korkuyor inan ki her şeyin başı azim aslında sen bununla doyarsın ama sen psikolojik olarak daha fazlasıyla doyuyorum diyorsun
(603 puan) tarafından
Yavrum ben bununla doyuyorum zaten artık öncesinden söz ediyorum böyle beslensem kilo almazdım diye keza zaten dikkat ediyorum
0 oy
tarafından
Benim kahvaltı yok sadece kahve azzzz sonra yaparım ☺️
0 oy
tarafından
Ohhh afiyet şifa olsun canım 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Diyette 9lduğum söylemez akşam 4 den sonra bisey yemem

image

(14,428 puan) tarafından
Sakin bozma bari devamke hedef kaç
(603 puan) tarafından
Ben başlayalı 6 gün oldu daha hayatta bozmam çünkü sonu fena:) 95 kilo ile başladım yarın tartılcam ama hiç zayıflama kürü falan yapmadım onları da yarından sonra denemeyi düşünüyorum
(14,428 puan) tarafından
Ben de 7-8 kilo verdim şu an 66 yım
Aktarlarda ödem çayı var büyuk kapalı poşette
6 ay kadar önce 15tl alıyodum
Çok faydası oldu tok tutuyo dene
(603 puan) tarafından
Aa teşekkürler mutlaka denicem sadece bildiğim yeşilçay işte onu kullanıyorum
(603 puan) tarafından
Bu arada sen çok iyi vermişsin benim öncelik gedefim şu 5 kilodan kurtulmak
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Gayet güzel doymazsan salatalık ve kivircigi  çoğaltabilirsin çok kilolu olduğum için hayatım boyunca sürekli ara ara diyet yaptım çok güzel kilolar verip sonra geri alıyorm sanırım bedenimle alakalı. Neyse gayet güzel kahvaltin fazlası falan yok. Fakat zeytin fazla geldi bana o kadar. 5 tane maksimum diye biliyorum.
(603 puan) tarafından
Ya herkes fazla demiş ama listeme de uygun gidiyorum aslında
(3,141 puan) tarafından
Yok fazla değil. Normal. Yarım domates yarım salatalık 1 kibrit kutusu peynir 1 yumusta 3 zeytin yiyordum ben. Hatta bazen yumurta ve peynir yemiyordum yerine tostun içine peynir koyup yiyordum.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Afiyet olsun, et haşlama ye tabiki niye tutuyosun kendini herşeyden bir porsiyon tüket yasaklar üzerinde kilo verme sıkılırsın. 

150 gram falan ye yani bir buçuk avuç yaklaşık 
0 oy
tarafından

Bu diyet tabağı mi :'( ben kilo almaya çalışıyorm bu kadar şey yemiyorm kahvaltıda :D

(603 puan) tarafından
Listeme uygun kalorisi düşük ve bol yiyebilcem şeyler bünye meselesi işte
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Normal kahvaltı gibi dolu dolu diyet böylemi oluyor? 

Diyet yapmazken ne yiyordun cnm merak ettim şimdi afiyet olsun 
(603 puan) tarafından
Valla diyetisyen listesi kuzum mesela yumurta asla yemezdim mutlaka kızartma börek filan olurdu ee bu kiloları kolay almadım sjsjsjsj
0 oy
tarafından
Zeytinin fazla cnim 5 olck
0 oy
tarafından
Porsiyon küçültmen lazım canım afiyet olsun
(603 puan) tarafından
Ama ne biliyim diyetisyen listesi tam tamına uyuyorum
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Yuh kız diyette değilim ama ben Bi oturuşta bu kadar yiyemem 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok iyi yapmissin canim bu tabak bile fazla bnce
0 oy
(334 puan) tarafından
Afiyet olsun canım ama domates çok onu çikart  hem sabah aç karna o kadar domates mideye zarar 
(5,132 puan) tarafından
Ne alakası var zarar olduğu, yeşilik salata istediğin kadar vitaminli bişey kalori yok içinde çok az.  
Doğru yazın bari
(334 puan) tarafından
işine gelemeyen yorumlara hemen saldırıya geçme derim
Ben sana yeme demedim sadece azalt çok olmuş domates dedim salata yada Yeşillikten kastetmedim
Biz doğru yazyozda doğru oku bari
0 oy
(603 puan) tarafından
Ya herkes fazla yazmıştı diyetisyen listesine harfi harfine uygun hatta eksik salatalık ceviz koymadım kişiye göre değişiyor demek ki azlığı çokluğu zaten 2 öğün yiyorum 
(603 puan) tarafından
Saat 3 gibi ikinci öğün 18.30 da son öğün canım arada ara öğünler falan da var ama acıkmadıpım için sadece yeşilçay ya da kayısı çayı içiyorum bazen de ikinci öğünü hiç yapamıyorum bebekten genel olarak 2 öğün oluyo
(5,132 puan) tarafından
Anladım ben de öyle hemen hemen
İnşallah sağlikli zayıflarız
(603 puan) tarafından
Yarın tartı günüm bakalım 1 kilo da olsa vermişimdir inşallah motive eder
(5,132 puan) tarafından
İlk zamanlar hızlı gidiyor odemle beraber
(603 puan) tarafından
Ay inşallah ama sanmam hep çok zor kilo veririm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 261 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 266 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 124 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 295 göst.
30 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia... (564 puan) tarafından soruldu

381,148 soru

11,410,370 cevap

34,949 kullanıcı

...