0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlum 6 ay 13 günlük 3 aydır meme reddi yaşıyorum mama ve ek gıda alıyor kullandığınız ve memnun kaldığıniz elektrikli süt sağma makinası var mı ? Varsa Memnun Kaldınız Mı ?

10 Cevaplar

0 oy
(1,028 puan) tarafından
Lansinoh kullandım kızımda çok işime yaradı tavsiye ederim elektrikli
tarafından
Ne kadar sürede göğüsteki sütü boşaltıyor bilginiz var mı ?
(1,028 puan) tarafından
İnan ki hatırlamıyorum ya ama 15 20 dk sürüyordu herhalde ya gene de yalan olmasın tam emin değilim
tarafından
Tamam çok teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Baby plus alma da ne alırsan al hiç memnun kalmadım 
tarafından
Hmm Teşekkür ederim ☺️
(476 puan) tarafından
Neden
(1,007 puan) tarafından
İyi çekim yapmıyor çünkü
(476 puan) tarafından
Valla bendeki de aynı marka o kadar güçlü çekiyor ki sütümü tazikli akitiyordu 4. Kademesini denedigimde göğsümun ucu çatlamıştı çok güçlü çektiği için ama ben çiftli değil tekli kullandım hep tek tek sağdim göğsümu tekli oluncada çok güçlü çekiyor du
0 oy
tarafından
Lansinoh çift taraflı kullandım ama onunla sagarak vermeye alisirsa daha memeni tutmaz
tarafından
Emmedigi için az geliyor sütun emse çoğalır ama makineyle sürekli sagarsan da azalır sütun bebeğinin emmesi lazim
tarafından
Yok emmiyor emse bile üç dakika kendini arkaya atıyor . Sağım yapmak sütu azaltmazmis emzirme danışmanı söyledi Instagramdan Dilruba hanım var .
tarafından
Azaltıyor malesef bizzat yaşadım bebeğin emme refleeksine ve nefesinin değişi bile sütü cogaltiyor
tarafından
Ayakta emziriyorum kollarim kopuyor üç dakika zor emiyor gözü sağ da solda . Uyurken bile az emer oldu
tarafından
Emizrme danışmanına gitsen hastaneler de oluyor belki çözüm bulur
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Wee baby kullandım memnunum 
tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
tarafından
Baby&plus tekli kullandim 1 ay kadar kullandım o da öyle dolu dolu bir ay değil yani. Başta iyiydi sütüm yetiyordu sonra azalmaya başladı. Sonrada kesildi. Makinadan memnundum. 
tarafından
Bir bayanda hiç memnun kalmamış tavsiye etmedi.  Teşekkür ederim ☺️
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Kiwi almıştım ben memnundum ama sürekli kullanmadım sürekli kullanacaksan biraz acıtıyor bence. 
tarafından
Devamlı kullanacağım canım emmiyor en azından sagip veririm
0 oy
tarafından
Eee bebek ginki vsr bende ilk doğduğu zaman tutsmiyodu sagip veriyodum
tarafından
E bebekten alacaktık ordaki çalışan personel tavsiye etmedi. Kendi ürünümüz ama almayın çok şikayet var dedi
tarafından
Ben çok memnun kaldım çok iyi onlar sütun sağma yeri kirişli ondan sagmiyo düz olması lazım foto atiyimmi
0 oy
tarafından

Wee baby kullandım çekim gücü çok iyi 

tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Baby plus kullandım ama bende mi sorun vardı makinada mi hiç anlamadim.Bi saatte yarim çay bardağı zor sağdı 
tarafından
Bir kişi daha tavsiye etmedi memnun değilmiş o da
0 oy
(68 puan) tarafından
18 ay sağdım lanşinoh tekli kompakt kullandım kesinlikle tavsiye ederim sütün bitene kadar sağ göğsünü 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 115 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Zeynepm (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.