0 oy
339 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14 puan) tarafından
tarafından kapalı

Selam kizlar bide buraya sorayım dedim valla pisklijim çok bozuk lütfen kötü yorum yapmayın valla ağlıyorum başıma ilk feda böyle birşey geliyor 7 haftalık hamileyim cildim de mantar mi sedef mi egzama mi ne olduğu belli değil lekeler çıktı kadın doğumcum mantar dedi travozol verdi ama hiç faydası yok her geçen gün serpiyor ilk bacak aramda başladı ve şu an karnım göğüslerim kollarım ayaklarim yavaş yavaş atyor önce küçücük böcek ısırığı gibi oluyor sonra böyle pul pul gibi cildiyeye randevu düşüremiyorum özele gidicem ama ben gidene kadar da kafayı yiyecem nedir bu nasıl bir tedavisi olucak doktor hap verse bebeğime zararı olmayacak mı valla gebeliğimle bile mutlu olamıyorum heryse rabbimden onun verildiğine karşı gelemem ama hamilelik halinde bu başıma gelmesi beni helak etti kendimi değil bebeği düşünüyorum ;( buraya yazma sebebim belki olur ya birinin bile başına gelmiş olsa çevresinde olan olurda bana yardımcı olur o şekil yol alırım lütfen bilen varsa yazsın ;( ? 

image

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

0 oy
(4,204 puan) tarafından
Canım kaç gün önce gebe soru cevapda da gördüm ben seni eğer aynı kişiysen neyi bekliyorsun özele gitmek için hala belli ki gideceksin durumun var ama niye ertelemiyosun özelde git Bi cildiyeye detaylı incelensin kimse doktor değil ki sana faydası dokunsun tamam belki başına gelen vardır ama herkesinki bir değil senin belki içten gelen Bi sorunun var bunu kimse bilemez lütfen ihmal etme al randevunu git bugün artık 
(4,495 puan) tarafından
Canım seninki egzamaya benziyo mantar bnde de çıktı ama o böyle döküntülü değil kırmızı Oluyo ilk çıkınca ama bu derece büyüdüğünde kahverengine donuyo
-Reklam-
0 oy
(1,691 puan) tarafından
egzama gibi kuzum bendede cikiyordu
(14 puan) tarafından
Siz nasıl bir yol aldınız
(1,691 puan) tarafından
hamile degilken kortizonlu bi krem vardi onu kullandim canim bide domates mandalina tarzi asitli seylerden uzak durmani oneririm bi sure ben asiri sagliksiz beslendigimde dahada cok cikiyordu strea asiri etkiliyor zaten krem adiri isr yaradi bide yeme icme strese dikkat edince hizli sekilde geciyor hamilelikte kortizonlu krem oldu icin kremi kullanamadim her yerim tamamen dolmustu streste yapiyodum hamilelikten dusunmeyi virakinca gecti cok sukur ve dedim gibi annemlerde kalmdim bi sure ordada asiri onume ne gelirse yedim felaket artmisti kendi evime gelip bi duzen olusturunca krem kullanmama ragmen yavas yavas gecti canim stres ve yeme icmene dikkat et birde hamile degilsen kremini al
0 oy
tarafından
kol altı bacak  var bıkını bolgesi yok ama olmaz kı boyle ya
(14 puan) tarafından
Kuzum alllah için yukarda Allah var bu kadar kirici olmaya gerek yok gotum olsa gotum diye derim dediğim halde got got diye tutturdum çaresizlikten bacak kenarlarimi attım rabbim kimsenin başına vermesin hamile olmasan takmam ama hamile olunca üzdü beni korktum bebeğim sağlığna bir zararı olacak mı diye ilk üç ay kritik biliyorsunuz ha burda doktoe tedavisi ilaç tedavisi aramıyorum bacım sadece olur ya bir kişinin bile bari başına gelmiş olsa yazar da ben de bı nebze içim rahatlar mi diye sordum olsun buda sizin görüşünüz olsun
(10,414 puan) tarafından
Geçmiş olsun öncelikler Rabbım şifa versin
2 si
Allah yukarıda değildir Allah mekanlardan münezzehtir sizin kurduğunuz o cümle günah noksanlığı böyle cahil cümlelere itibar etmeyin kullanmayın
3 .ben ***.e benzettim siz Got değil diyorsanız doğrudur
(14 puan) tarafından
Kuzum ilkin got dediniz yok dedim siz gene *** dediniz bende sizle birlikte dalagaya aldım.bisey demedim defalarca deyince kırıldım Allah yukarda derken rabbim bizi gören ve bilendir bunu demek istedim
(10,414 puan) tarafından
Sizi kırdıysam hakkınızı helal edin bende ne yapıyım ekşın arıyorum iste
(14 puan) tarafından
Canın sağolsun gülüm helal olsun sende hakkını helal et :)
0 oy
tarafından
Zonaya  benziyor cildiyeye gitmeden kimse buna yorum yapamaz 
0 oy
(4,755 puan) tarafından
Geçmiş olsun cildiyeye görünün
0 oy
tarafından
Canim doktora görün neden heryerini attın ki ya 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 240 göst.