0 oy
145 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kizlar dün kaynanamlarda otuuyorduk ananemler gelmiş köyden dayimlarla gidelimmi dedim eşime yok dedi planımi dayina goremi yapcm dedi uzatmadm bende benim ailemin yanında gitmiyor zaten sonuçlarını nezaman alcn dedi bana seker testi yaptrcktm durmadan hastaneye gidiyorsun senin anan bu kadar hastaneye mi gitti gidiyorsun 5 dakka sonra cikiyosn diyor devlet Hastanesi'nde 20 dk bakmıyor kimse rahatsız oldu sürekli gitmemden bende gitmiyorm lan dedim sonuçları almayada annesi dedi beraber gideriz biz dedi karışma neyapiyosa yapsın dedi hamileliğimin ilk aylarindada bana zulüm etti düşük tehlikesi gecirdm onada ozaman yalan dedi 27 yaşında adam oyuna gidiyor izinli günlerini benle değil 13 yaşındaki kardesiyle dışarda geçiriyor çok skldm yardm edinn :(

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(634 puan) tarafından
Nasıl yardım edelim Cnm biz sana tepkini koy sen olmaz bu şekilde 
(53 puan) tarafından
Sürekli haksız cikiyorum da ondan yardım istiyorm bacım keşke evlenmeseydm bilseydm evlenmezdm hamile olmasn boşanmak istiyorm
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Canm eşin aile olduğunuzu henüz algılayamamış beyni gelişmemiş bir canlı bana göre. Yine iyi niyetle bakacağım olayı çnkü başka çaresi yok. Erkekler baba olduklarını aile olduklarını biz kadınlara göre daha geç algılıyorlar. Biz hemen benimsiyoruz sahipleniyoruz onlar çocuk doğacak büyück fln anca. Kısacası beklentini yüksek tutmayıp onun sözlerine takılmamayı öğrenmen lazım yoksa üzülen sen olursun zamanla olgunlaşır elbet. Sen kendini yıpratmamaya bak. Bu hayat gamsızlarn hayatı. Ben öyle miyim değilim ama benim dediğimi yap yaptığımı yapma. :)) 
(53 puan) tarafından
Yanına gidiyorum gene geldin yapistin diyor ama sürekli kardeşine biseyler yapıyor 2 bin borç ödüyor çocuğumuz olck hayla kardeşini yüzme gitara verme peşinde ben napim ne diyimki kardeşine hep zamanı var bana hiç yok çok skldm ya neyapcm bilmiom
(53 puan) tarafından
Bana bı pijama takımı aldı doğuma gittiğim de giymek için 170 e kardeşine 320 liraya eldiven suluk aldı bana aldığı suluk 10 TL'lik olanlardan bana kiymiyor anlamiyorm ya
(683 puan) tarafından
Sal gitsin canm üstüne düşme düştükce kaçıyorlar seni başkasına muhtaç etmedkce seslenme napıcan sen söyledkce daha çk kıymete biner inatlaşır. Çok haklısın insan çok bunalıyor ama zorla güzellik olmuyor.
(683 puan) tarafından
Zamana brak.  İlgini başka yöne çevir bebeğine odaklan. Bi süre sonra farkedecektir ve sana yönelecektr. Sabırlı olman lazım. Kardeşlerine şunu aldn bnu aldn deme hiç. Susmak en güzel ibadet keşke hepimiz becerebilsek. Çaresi bu canım uygulayabilir misn sana kalmış
0 oy
tarafından
Kuzum bana kzııcAksn belki ama madem bu adam böyle nie çocuk yaptn kuzum bebeğinede yazık ya allah yardmcn olsn
(53 puan) tarafından
Emin ol çocuğu bırak evlenmezdm bile
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 165 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervebykdg (393 puan) tarafından soruldu

382,913 soru

11,461,945 cevap

35,052 kullanıcı

...