0 oy
698 göst.
Diğer kategorisinde (731 puan) tarafından

Hanımlar doğuma git gide yaklaşıyorum aslında böyle bir beşik almayı düşünüyordum biraz büyüdüğünde zaten oda yapacağım daha geniş rahat alırım idareten kullanırım diye düşünmüştüm eşimede benzerini göstermiştim sonra dediler kullanışlı değil sadece görseli var parana yazık olur içinde yatmaz bile dediler yatmaz da nerde yatacak onuda anlamadım ama park beşik daha mantıklı dediler vaz geçtim eşimde dün görmüş beğenmiş alıp süpriz yapmak istemiş içinide yerleştirmiş :D  çok sevindim bir baba olarak üstüne düşeni ben söylemeden yerine getiriyor bana sormadan göstermeden aldığı hiç sorun değil aksine ben daha çok sevindim çünkü onunda evladı onunda istediği ne beğendiği önemli çok beğendim hoşuma gitti ama yine gören görseli ne aldanmışsınız içinde yatmaz çok küçük ilerde neye yatırıcan dediler zaten oda yaptığım da geniş alacağım bu yanımda büyüyüne kadar biraz idareten kullanılacak her gören aynı şeyi diyor kullanıp memnun kalmayan keşke almasaydım diyen anneler oldumu acba bu beşiğe

image

32 Cevaplar

0 oy
(26 puan) tarafından
Canm    valla ben bu beşigin aynısını sipariş ettim geliyor kimin ne dedigi umrumda degil bütün çocuklar büyüyünce beşige sıgmıyor ben aldım çokta memenununm 
(26 puan) tarafından
Ayrıca park beşik demode artık Allah aşkına insanlara ne bakıyorsun valla çok güzel
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunlar kullanışlı değil kuzum ya , 
0 oy
(334 puan) tarafından
Ah canım benzeri bende var 3 ay yatmadı olduğu gibi duruyor
0 oy
(229 puan) tarafından
9 aylık oğlum aynısının beyazı var hala kullanıyorum canım
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ben ilk kızımı tam 11 ay yatırdım canım bunda. Gayet de memnundum sonra park yatağa geçtim şimdide bazada yatiyo.  2 aylık kızımda da su an bunu kullanıyorum.  
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bunun yuvarlak olmayan cersiyonu gorumcemde vardi pisman oldu buyuk park besik fln almadihi icin 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Kullanişsız ama heves ettiysen al içinde kalmasın millete bakma sen hersey bi kere oluyo yarın öbürgün sığmadığı zaman satarsın olur biter :)<3

0 oy
(2,581 puan) tarafından
Kenar kısımları yüksek değil derin oluyor mu bilmiyom aa benim besigim vardı 4 yaşına kadar sigardi boy olarak ama dogrulmaya başladığından beri yerde yatırıyorum şimdi yürüyor tırmanıyor Allah korusun düşerdi birine verdim beşiği 
0 oy
(10 puan) tarafından

Valla kızım 2 yaşına kadar yattı altı kırılmıştı ama eşim vidalarını yaptı şuan oğluma hamileyim sapasaglam duruyor içini mavi döşedik ve oğluma da kullanicam

image

0 oy
(3,681 puan) tarafından
6 ay zor kullandı ablam canım bebekler hareketlendikce tehlikeli oluyor onlar için  ama almışsın içinde kalmasın güzel günlerde kullansın bebeğin :)
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Eve girdikten sonra ötesini berisini düşünme gülerek kullan gülerek büyüsün bebiş boşver 

Herşey yerini alır dert etme ne kadar kullanılıyorsa o kadar kullanırsın .Rabbim ağız tadıyla büyütmek nasip etsin ins
0 oy
(524 puan) tarafından
Ben kullandim cok tatli ve kullanisli nerdeyse 1 yasina kadar yatti kizim icinde cok cok memnun kaldim kullanissiz diyenlerin cogunda bu besikten yok anca konusup duruyolar 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 179 göst.
18 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde H&S (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
0 oy
13 cevap 277 göst.
6 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde BusraC (200 puan) tarafından soruldu

380,992 soru

11,405,966 cevap

34,944 kullanıcı

...