0 oy
492 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
Eşim faceden halasının torununa istek göndermiş 3 ay önce dün gördüm faceye pek girmiyorum Instagram kullanıyorum kzda dul eşinden ayrildimi ayrilcakmi tam bilmiyorum öle bişey ler vardı ama hc muhattaplmiz YK evlilikiz boyunca  1 kere gördüm sadce oda mevlutde eşim tanıyor arkadaş önerisinde görünce istek göndermiş syleki kolay kolay kimseye istek göndermez bu benm tuhafıma gitti ne gerek vardiki face adımız ortak oldu icn bndede hep açık oldu icn fazla onemsemedm bişey yapacak olsa ordanmi yapacak tabiyki hayr ama drduk yere isdek admadi tuhafıma gtdi sizce nasl degerlendirrdiniz.

13 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Ay bazen kadın olmaktan utanıyorum sizin gibiler yüzünden :angry: hayır dul diye herşeyi yapacağı anlamına mı geliyo. Eşinden ayrıldı diye oruspuuu mu bu kadın Hasbi Allah:ermm: ay valla bazen sizinde herşeyin başınıza gelebilecek olmasını unutuyorsunuz gerçekten . Ne kadar ayıp kadın dul eşim istek atmış demek.

tarafından
Dul falan karıştırmadan yazsan daha iyi olurdu. Eşim bir kadına istek atmış diyebilirsin. Yanlış anlama ama kadının eşinden ayrı olması seni rahatsız etmiş
(91 puan) tarafından
Niye önce atmiyodu yada ekli değildi erkeklerin dikkatini çeker illaki böyle bir düşünce var ama kiza bişey demiyorum eşimi yorumluyor um acaba onda böle bı dusunce olabilirmi diye
tarafından
Eşini senden başka kimse iyi tanıyamaz içinde pislik varsa bunu en iyi sen bilirsin
(91 puan) tarafından
Valla ne yalan söyleyeyim kadnlara ilgisi var gbi geliyo bana karşıda çok ilgili biriyle konusdunu grmedm ama açık kadn olsun bı kz olsun bakiyo görüyorum
tarafından
O zaman eşin gayet suçlu cnm bence güzelce al karşına konuş bu hareketinden dolayı rahatsız olduğunu dile getir
-Reklam-
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Önemsemezdim, daha önemli şeyler var hayatta. Bunda şüphe duyulacak bir şey yok bence.
(91 puan) tarafından
Şüphe deyilde hareketini sevmedm
0 oy
tarafından
Bence bunda bir şey yok canım 
(91 puan) tarafından
Cokda önemsedim zaten sadce neolursa olsun admasi hoş deyil bna gre
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Gayet normal bak kendin diyorsun birşey yapacak olsa ortak olan faceden yapmaz canım 
(91 puan) tarafından
Aynen yapmaz da eyr fotoğrafları olsaydı hepsine bakardı ki yokdu takip edmek icnmi gönderdi diye düşünüyorum yani düşünsene uzakdan bı akrban hiç  yakinlin YK sadece tanıyorsun uzakdan ve erkek merak edip istek atsan ne icn merak edersin yaşam hareketini takip icn gerek varmı YK esin ne düşünür hoşlanmaz böle düşünüyorum
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bunda tuhaf bi durum yok ya kuzeni sayılır ben kafama bile takmazdım böyle düşünmezdim yani hiç  ayrıca artık dul boşanacak diye kadınları etiketlemekte vazgeçin 
(91 puan) tarafından
Bekarken hlasnn kzlarnada bakdi icn kuzen saymıyorum nikah dusuyo konuşmuşlu var tabi bnla deyilde bnunla kuzen olarak yanyana bile gelen kişiler deyiller ki dul olabilir eşim de olsa bu durumda erkekler hep kötü dusuncelidr ben kıza bişey demiyorum ki
0 oy
tarafından
Yani ortak face sonuçta ama ben olsam hoşlanmadığını açık açık belirtirim. Bı daha atmasın diye. Ses etmezsen yarın bir gün başkasına da atar. Ya görmüyor der ya önemsemiyor der. Ne gerek var
(91 puan) tarafından
Syledim hareketlerine dikkat ed dedm yakisan bı harekt deyil bn atabilirim ama ona yaksmiyo
tarafından
Tamm suanlik bu yeterli. Sen yine az trip at üzülmüş kızmış dur. Ama gözün üstünde olsun bı sure.
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yani akrabası eklemiş olması illa kötü niyetli olduğunu göstermez ki dul olması mı sizi kuşkuya düşürdü 
(91 puan) tarafından
Hayr asla dul olmak kötü bişey deyil benmki niye istek atiyosa bn adsam bayan olarak bayana oda erkklere adsn nebiliym
0 oy
tarafından
Gayet normal bir şey şüphe etmene gerek yok
(91 puan) tarafından
Sphe deyilde nebiliym ya tuhafma gtdi
0 oy
tarafından
Onemli birsey degil bence takilinacak sey degil
0 oy
(35 puan) tarafından
Abartilack bsey değil bence sonuçta ortak hesabınız dediğiniz gibi bsey yapacak olsa ordan yapmaz herhalde diye düşünüyorum.
(91 puan) tarafından
Yapmaz  kolay kolay ama resmine bakar sayfasna girer bnlari yapar eminim
0 oy
tarafından
1. Derece akraba dışında ne kadın ne erkek birbirine istek atmamalı benim dusuncem
(91 puan) tarafından
Demi ya amacni tahmin ediyorum bnimkinn o yzden rahatsz oldum bn aslinda konusmaz öle bişey ye cesati YK ama fotolarına ve hayat akışına bakmak icn addi bnce havalida bı kiz ama hiç bişey fotoğraf aktif durumu ykdu :)
tarafından
Dul olduğu için asla demiyorum ama ben olsam öyle bir istek gelse redeerdim
0 oy
tarafından
Sizde akrabaları ile evlenme olduğu için aklınızın anormal calismasi doğal diye düşünüyorum..

Bizlerde 9 kuşak bile akraba evliliği olmadığı için kuzen dayı teyze çocuğu onun çocuklari kardeslerimiz yada abi ablalarimiz dır..  senin ona takılmam çok doğal 
(91 puan) tarafından
Yorumlarınıza dikkat edin anormal olan sizin fikriniz biz derken Türkiye'nin geneli öle 9 kuşak nedir ya iki insan illaki birbirine ilgi duyup evlenn çok akraba oldu halde severek evlenn bu bizle alakli deyil bizlesdirerek knusmussnuz sanki sen Avrupa'da yasiyosun belki orda bile vardr bilmiyorum ama yorumunuzu Z çok saçma okumadm var sayorum postumdan çıkın baya sacmalamssniz
tarafından
Eminim benim gibi düşünen çok kişi vardır istisna degilim
(91 puan) tarafından
Amcamın oğlu benim kardeşim kardeş grdum gören var görmeyen var evlenn var Türkiye'nin her yerinde var ve nikah düşüyor öle bir devirde yaşıyoruz ki nikah düşen kimseye güvenmem düşünen var düşünmeyen var evet ama neden kisilesdirdiniz tanimadniz halde anlamadm yorum yaparken sizde var siz boylesiniz gbi cmleler kimseye kullanmayın burda birşeyler paylasiyosa fikrini sylersin en fazla tanımıyorsun kisisellesdiremezsn sizde böyle diye
tarafından
Daha yorumunu okurken anlatma dilinden anladim gerisine bakmaya gerek bile görmedim dul kadını kıskanır tabi nikah düşüyor
0 oy
tarafından
Bence olabilir cnm 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 409 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 414 göst.
+1 oy
8 cevap 590 göst.

381,360 soru