0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızlar hep kvga eder bağır çağır kilomla dalga geçer bana muhtacısin der cocgum gelisimi icn hiç bişi yapmaz herşeyi benden bekler çocuk hasta ben hastaneye gidek demeden kakmaz umrsmaz butgun papci oyanr kufur eder beni begnmez her günümüz kavga geçio ev en ufak kirli bişi olsa tembel az gozlu pis oluyorum ne hicm insanla evliyim oluyor ondan çok tiksindim şimdi yansamk istiyor ben istemiyorum sizce napim 

9 Cevaplar

0 oy
(763 puan) tarafından
Valla böyle seni sürekli aşağilayan bi adama tabi ki yanaşma akillanana kadar
(118 puan) tarafından
Aklanmioki her gün daha pis oluyor
(763 puan) tarafından
Allah yardimcin olsn canim işin zor valla
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
İşin zor bacım okuyunca benimde midem bulandı.. Allah yardımcın olsun
(118 puan) tarafından
Amin sağol
0 oy
(430 puan) tarafından
Yanaşma bi öküz de bnm başımda var benimkide punb oynar hep istemiyorum de konuşma boşver salla gitsin
(118 puan) tarafından
Çok ısrar ediyor hiç icmden gelmio midem bulanio ondn
(430 puan) tarafından
Benmde öyle içimden asla gelmiyo öylr nefret ediyorum ki ondan göz göze gelmek bile istemiyorum
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Şimdi benimde 3oğlum var elimden geldiğince kızlara kibar ol oğlum falan diyorum büyük olana daha hiç rastlamadım bir kıza bir kere bile vurduğunu ittiğini bunların anaları hiç mi edep terbiye vermemil bunlara yinede büyük konuşmak istemiyorum da 

0 oy
tarafından
Bence açıkça beni beğenmiyorsan neden yanaşıyorsun diye sor. 
0 oy
(695 puan) tarafından
Yakınlaşcak bir durum birakmams ki pisin sen yaklasmak istemiyorum die bilirsin  anlasin anlarsa tabi
(118 puan) tarafından
Anlamaz o çok geniş bi insan sadce kendi rahati
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Elini bile sürdürtme  hem laf ediyor hem yanaşmaya çalışıyormuş 
(118 puan) tarafından
Evet hemde ne lafalr
0 oy
tarafından
Seni beğenmiyor madem yanaşma seni sadece rahatlama aleti olarak mı görüyor sınır oldum 
(118 puan) tarafından
Aynen öyle görüyor
0 oy
tarafından
Beim esimde oyleydi kilo almissin gibi sozler kullanirdi ama bukadar kirici laflar kullanmaz yani bende dedim kilommu beyenmiyosan git 4 cocuk dogirmus bi mankenle evlen yol orda dedim  hic taviz vermem .onlarin beyenmedigi karilaroa disarda heves eden okadar erkek varki.elindekinin kiymetini neden bilmezler anlamiyorum..

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 385 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 613 göst.
29 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 475 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 485 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,977 puan) tarafından soruldu

380,883 soru

11,403,646 cevap

34,942 kullanıcı

...