0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar eşim madde bağımlısı İzmir'de ailesiyle yaşıyordu ben ve oğlum için memleketim Hatay a anne babamın yanına geldik burdan ev tuttuk biraz uzaklassin die eşim o ortamdan cocugumun babasını büyüdüğü zaaman öyle görmesini istemiyorum ve oğlum babasına çok düşkün esimide çok seviyorum bize değer vermiş burqya kadar gelmiş mücadele etmiş sonucta Hatay'da da depremden dolayı iş imkanı kısıtlıydı yeni 3 gündür girmiş ise geldi bana diyor ki pubgda oynadığım kız iş yerinde ya ben onu çok sevdim için çıldırdım kıskandım dedim sen daha 2 günlük iş yerindeki kız için bana bı özür dilerim istemiyorsan silebilirim bile demedin ben senden sadece bunu bekliyorum adam hicbsy demiyor bu ne samimiyet yani 2 günlük iş yerinde pubg hesabi verecek kadar sonrda  diyor kız evli olduğmu biliyor wpten grubada ekli eşim sifresini de değiştirmiş hyr adamın tininda değil ben de eşime yazdım dedim ben seni bu kadar çok seviyorum sen bana bana damarıma basıyorsun kıskandiryorsun dedim hcbsy umrunda değil adamın ne yapmalıyım nasıl davranmalıyim acaba iş yerine mi ugrasam ben mi yanlis yapıyorum ya eşim maddeyi bırakalı 20 gün falan olmuş ama bu zorlu süreçte üstüne çok da gitmek istemiyorum yuvam için çünkü çok sinirli bsy dessn hemen kırıyor kızıyor ama bu onun elinde değil onu biliyorum 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yeni bırakmış maddeyi ne güzel üzerine fazla gitme lütfen sonra stres yapıp tekrar başlar bi süre sabret daha çok yeni madde bırakmakta kolay bişey değil biraz zamn geçsin abartırsa o zaman uyarırsın iş yerine falan gitme sakın 
-Reklam-
+1 oy
(2,799 puan) tarafından
Hadi maddeyi gectim bırakmayı denemis başarmış en azından evini bari taşımısta

Kiz ne alaka oynucaksa insan gibi oynasın evli barkli adamin maddesi var kari kizi var ohh mis taviz veremezdim sahsen o oyunu birgun oynatmam 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Valla bu 5 yaşında çocuk değil ya alıştığında yanında mıydın? Bırakırken yardımcı olacaksın. Aldatılıyorsun demiyorum ama öyle bişey de olsa aaa bu lanet olası pislik maddeyi bırakıyor kocama dokunmayım mı diceksin. Üzerine alınma ama o maddeler yüzünden ölene bile acımıyorum. Sana da Allah sabırlar versin. Kocana da akıl fikir 
(1,539 puan) tarafından
Sana demedim ki post sahibine dedim ben :))
(393 puan) tarafından
Anladım canım yanlış anlaşılmak istemem ben tamamen kendi isteği ile başlamıştır demiyorum YouTubede çok dinliyorm ne yollarla bu tuzağın içen düşen gençler kadınlar var o mana da dedim ama yanlış anlaşılmış gerçi ile ile kullanıcının yaptığı yorumlara artık bütün herkes alıştı sıkıntı yok :))
(1,539 puan) tarafından
Ama şu bi gerçek öyle adamla dakika durulmaz bence
(393 puan) tarafından
Ben dursun demedim zaten öyle bir cümle dahi kurmadım uyuşturuyuca yorum yaptım tamamen
(1,539 puan) tarafından
Anladım canım ben herşeyden bağımsız söyledim:)) ben izlemiyorum bilmiyorum ama bazı kesim diyim hepsini katmayım bilerek dertlerinin geçeceğine veya kafam güzel olsun derdinde olanlar da var. Bilemiyorum biri zorla alıştırılır mı bu tuzağa
0 oy
(61 puan) tarafından
Sende o oyunu oyna eklesin senide guzel oyun falan de 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 340 göst.
24 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 953 göst.
31 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 487 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu

383,070 soru

11,466,332 cevap

35,069 kullanıcı

...