0 oy
479 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (616 puan) tarafından
Benim 5 çocuğum var 4 dü öğrenci büyükler küçüğü 3 aylık oldu son bir senedir maddi sıkıntılar çekiyoruz bebeğime kıyafet alamadım kış günü ne bir hırka ne bir yeleği vardı devlet kurumlarına başvurdum ama sonuç alamadım burdan güzel yürekli bir anne kızıma kıyafet gönderdi Allah razı olsun Allah onu dara düşürmesin inşallah ne kadar sevindim anlatamam bu postu hem teşekkür etmek için hemde yardım isteyenleri linçlemeyin diye açtım emin olun hiç kimse durumu varken çocuğuna eski elbise istemez lütfen ön yargılı olmayın güzel yürekli anneye çoook teşekkürler ❤️❤️❤️

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah razı olsun ondan ❤️
(616 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(278 puan) tarafından
Kıyamam ya güle güle giyinsin yollayandan da Allah razı olsun :-) 
(616 puan) tarafından
Sağol canım amin
0 oy
tarafından
güle güle kullan cnm benimde eşim pet topluyor her post actimda ozleden bile yazıyorlar bura ihtiyaç yeri mi diye niye burda istiyorsun diye benimde bi oğlum bi kızım var 
(616 puan) tarafından
Evet canım bana da öyle diyenler oldu tok açın halinden anlamaz diye bir gerçek var kim istemez çocuğuna iyiyi, güzeli, yeni kıyafet istemezki ama işte Allah kimseyi yoklukla sınamasın
tarafından
amin cnm aynen öyle bizde istiyoruz herşeyin iyisini yenisini giydirmek ama olmayınca da alamıyorsun
0 oy
tarafından
Ne güzel canım Allah razı olsun inşallah yüreği güzel insandan ❤
(616 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Allah razı olsun ondan
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Allah razı olsun 
(616 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Gule güle giysin kuzuuğun

Allah gonderenden razı olsun
(616 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Allahbrazi olsun ondan cnm. Sana da Rabbım bol rizik versin. 

Ama yardım istemenin de bi adabı var. Geçenler de birisi beşik istemiş hatta resmini atmış internetten bulup. Bunu istiyorum diye :D

Baya linç yedi ama hak etti.

(616 puan) tarafından
Haklısın oda biraz yüzsüzlük etmiş ne bilim benim için çok zordu istemek çok utandım kendim için olsa açlıktan ölsemde istemem ama evlat olunca insan bazen mecbur kalıyor tlf numu satıp beşik, bez, yatak, yorgan, pudra, krem aldım kardeşim sağolsun eski tlfnunu verdi her ay paketimi yükler evim ıssız diye ama elbise alamadım hayat işte herşey insanlar için
(1,019 puan) tarafından
Haklısın valla cnm Allah yardımcın olsun. Bebeğin kaç aylık?
(616 puan) tarafından
3 ayını bitirdi
0 oy
tarafından
Allah razı olsun o arkadaştan canım bazı kişiler üye olur olmaz yardım istiyor açıkçası güvenemiyorum hani bi süre takılsa burda az bi sohbeti olsa neysede 
(616 puan) tarafından
Haklısın canım ama ben hep burdaydım sonra yardıma ihtiyacım olduğunda baktım üyelik gerekiyormuş yeni üye oldum ama hamileliğimin ilk zamanlarından beri kullanıyorum
0 oy
tarafından
Keşke güvenebilsek ne kadar çok destek oluruz birbirine. Ama işte 5 parmağın 5 ı bir olmuyor. Güle güle Giydir inşallah güzel günlerde 
(616 puan) tarafından
Sağol canım haklısın
0 oy
tarafından
Geçenlerde bende istedim maddi durumun   iyi değil ondan istedim  kimseden ses çıkmayınca bende sustum artık yapacak birşey yok dedim kimseyi  zorlayamam  linclenecek birseyde değil lincleyenler o zaman yardım etsinlerki  yardım isteyen kimse kalmasın lincLemesinler
(616 puan) tarafından
Evet böyle bir konuda linçlenmek onur kırıcı
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Allah razı olsun her kimse
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Artık kimseye güvenmem ben gözümün görmediğine asla seni katmıyorum tabi güle güle giydir 

(616 puan) tarafından
Yok canım anlıyorum insanın iyi niyeti suistimal edilince inanmıyor sende haklısın
(2,698 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Allah razı olsun arkadaştan sizede Rabbim hayırlı bereketli riziklar versin inşaAllah
(616 puan) tarafından
Amin canım cümlemize inşallah
0 oy
(426 puan) tarafından
Ne güzel Allah razı olsun
(616 puan) tarafından
Amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
8 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Prensesiminannesi (664 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,412 göst.
9 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 912 göst.
0 oy
26 cevap 866 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde AleynanurSidra09 (41 puan) tarafından soruldu

381,101 soru

11,409,140 cevap

34,946 kullanıcı

...