0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Esim e ticaretci  kadinin biri hakaret icin sikayetci olmus karakola . Napcaz napmaliyiz sonucu nedir nolur biri yazsin .

5 Cevaplar

0 oy
(8,799 puan) tarafından
Nerde hakaret etmiş. Kanıtı var mı tanık filan 
(8,799 puan) tarafından
Şikayetten vazgeçerse orda kapanır dosya. Vazgeçmezse savcıya gider. Savcı iddianame hazırlayıp mahkemeye gönderir. Sonrası hakim takdiri artk.
(16 puan) tarafından
Anladim ... çok sagolun biraz olsun rahatladi icim basimiza hic boyle seyler gelmedigi icin bilmiyorum cok sagolun
(8,799 puan) tarafından
Hiç sıkıntı yapma canım. İlla da şikayetçi olcam dese bile erteleniyo ceza merak etme. Sen bebişini düşün.
(16 puan) tarafından
Vallahi karakoldan aradilar sinirlerim bozuldu bi agladim . Hani 10 bin felan odermiyiz diye dusundum ne yalan soyleyim
(8,799 puan) tarafından
Yok canım. Sadece olur da dava açılırsa en son kararda eşin ceza alırsa mahkeme masrafı oluyo onu vergi dairesinden yatırıyorsun. O da çok cüzi bişe.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kanıt yada tanık yoksa korkma
0 oy
(268 puan) tarafından
Insallah yazili degildir canm yaziliysa kanit kesin oluyor kadin hakli cikar.agir hakaret kufurse ceza alir
(16 puan) tarafından
Peki adliyeye tasinmadan karakolda bitme ihtimalide varmi bu isin ben avukat felan tutacak parasi oldugunu sanmam
(292 puan) tarafından
Hiç duymadım ama o kadar takma bence gidip ifade verecek uzlaşmacı  arayacak birsüre sonra o zaman uzlaşma olabilir
(16 puan) tarafından
Uzlasmaci peki atiyorum 1000 lira verin kapansim bu mevzu mu diyo oylemi uzlastiriyo
(292 puan) tarafından
Bazen karşı tarafta mahkeme vs işler ile uğraşmak istemz direk vazgeçer bazen de para isteyebilir
(16 puan) tarafından
Milletin ugrastigi seylere bak ya ne bos zamanlari var
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Hangi site canim. Birde kadin mi once esine ulasmis bahsedersen yardimci olurum. Bazi platformlarda saticinin musteriye ozel numaradan ulasmasi yasak

(16 puan) tarafından
Söyle wsatspatan oluyo olay . Kiz bizim komisyoncumuz . Urun olmadigi icin tartsimislar sonrada esime malmisin sen evet malsin diyo esimde a.kym senin demis ve engelemis oyle deyince sinirlendim diyo . Sonrada telefonla gizli numaradan arayip ailesine felan kufur hakaret etmis esimede .sonrada karakola gidip sikayetci oluyo kiz
(11,507 puan) tarafından
Ilk kendi yazdi ise bir sikinti olmaz canim. Tahrik var desin eşin. Suclu kendisi
(16 puan) tarafından
Demi bende oyle dusundum . Tahrik var sonucta
0 oy
tarafından
Birak açsınlar o dava netleşecek te bekle babam bekle umursamam bile en kötü para cezası olur 
(16 puan) tarafından
10 bin felan olmaz demi ☺
tarafından
Zaten karakola  gitmis mahkemeye daha başvurmanız:)
Zaten oncelikle tahrik ettiği için karşı taraf küfür etmesin çok doğal.. sonrasi eşin heryerden engelleyip birde taciz ediyor kiz onu oda dahada suçlu bu olaydan birsey çıkmaz hatta açsa bile gider avukat tutarsın onu suçlu çıkartırsın:() beni zorla kışkırtıcı beni sözle yuzyuze tehdidi ediyordu falan filan birsuru savunma taktiği var..:))  mesela sen o..p..n dersen birine suç teşkil  edebiliyor ama senin ben o.. çocuğunu olduğunu düşünüyorum dersen senin düşünme özgürlüğün olduğu için ceza yemezsin.. sizin bu davadan birsey olmaz ben yıllardır alacaklidan paramı alamadım millet ne küfürler ediyorda anca para cezasına belki çevrilir.zaten eşinin iyi hali yani hiç cezasi falan filan yoksa mahkemede işi olmadıysa hic birsey olmaz
(16 puan) tarafından
Yok yok hic sucu yok ya cok sagolun gercekten dun cok tedirgin oldum basimiza boyle seyler gelmedigi icin ortalik ne kotu olmus ya esime de kizdim sen watsapptan soz ucar yazi kalir yani hamileyim sana kufurde etseler sus dedim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 200 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Asfah (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 332 göst.
4 Nisan 2020 Aile kategorisinde Prenses annesiyim (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 635 göst.