0 oy
328 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (524 puan) tarafından
Gece beslenmesi yok 20 aylik kizim yatmadan once kasik mamasi falan yeddiriyordum ama artik kesmek istiyorum sut tik tutar mi

16 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ben sut iciriyorjm canim gece yatamadan bir biberon tutar tok 
(524 puan) tarafından
Kucuk kutu sutlerde 200 ml onla durur mu acaba
(1,297 puan) tarafından
Onun icin bisey diyemem canim benim biberonda onla ayni onu veriyorum hatta biraz dibinde birakiyo
-Reklam-
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Benim kızımda 20 aylık süt içiyor ama yatmadan  önce ya çorba yapıyorum yada tel şehriye makarnası yapıyorum yoğurtlu ardından süt içip uyuyor süt tok tutmaz canım 
(524 puan) tarafından
Masallah canim yatmadan once bende bazen corba iciriyodumda dedim acaba bi kutu sut icse sabaha kadar tok durur mu kiziniz kac kilo acaba
(1,586 puan) tarafından
Tok tutmaz canım ya en son 19 aylıkken 11 buçuk tu canım kilosu fazla kilolu değil bide bu aralar yemeye başladi memeyi 3 ay oldu keseli çok hareketli aldığı kiloyu geri veriyor
0 oy
tarafından
Bence tutmaz cnm
(524 puan) tarafından
Ne yedirsem yatmadan
tarafından
Ben yoğurda ekmek doğrarım. Yada makarna. Yoğurt çorbası yaparım. Bu şekilde vermezsem doymamış gibime geliyor.
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Tutar herhalde canım bende kaşık maması kullanıyorum beklesem mi ki biraz daha 18 aylık benimki de 
(524 puan) tarafından
Artik mama isini birakayim diyorum ama tutmaz diyolar sadece sut
(13,036 puan) tarafından
Valla kız iki gündür dün çorba içti uyudu bugün biber dolması yedi uyudu bilmiyom bakacam bende tam yemeklere başladım zaten bı gece yatarken yiyordu onu da bırakmayı düşünüyorum işte
0 oy
tarafından
Sut  yemek se yarim saat öncesinden yemek ver tok yatsın cocuk cağız gecede bor defa su  ister tekrar yatar 
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Artık yatmadan önce bir şey yemesine gerek yok bence . Zaten normalde sağlıklı değil yemek üzerine uyumak . Akşam yemeğinden sonra karnı hemen acikiyor mu ?
0 oy
tarafından
gerek yokki süte mamaya sağlıklı değil zaten gece yatmadan 2 saat önce yedir
0 oy
(244 puan) tarafından
İçine bebe bisküvisi atarsan tok tutar canım
0 oy
(488 puan) tarafından
Ya bugun oglumda gece mamasini verirken kustu cok gelio ogunler herhalde bende kessemmi diye dusunuyorm sut icirp yatirsammi zayıflarmi zaten zayıf cocuk aklimda deli sorular
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Neden kesiyorsun ki muhallebi tarzı mama sütten bin kat faydalı. İrmikli ve meyveli yaparım her akşam
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Genelde her gece pirinç  unu ile muhallebi yaparım  tok tutuyor
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Sütun içine bi muz ve bi iki bebe bisküvi köy blanderden çek tok tutar
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Sivi seyler asla tok tutmaz sadece mideyi sisirir belli bir sure sonrada açıkır icine bebe bisküvisi filan atsaniz daha tok tutar belki
0 oy
(97 puan) tarafından
1 yasindan sonra gececbeslemesi yapmayin diyor doktorlar 

Ve gece tok uyumak, reflü yapar fiskirarak kusturabilir. Uyumadan bir saat once yeme icme kesilmesi gerekir.  Dolu mide ile uyumak sagliga zararlidir canim bebek icinde bizim içinde boyle.   

Ben de 9 da süt iciriyorum 10 - 11 de uyutuyorum. Sut icirip direk yatirma reflu yaparsin 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Yeğenim de öyle gece uyandığında sütünü içer geri uyur

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 276 göst.
14 Nisan 2021 Aile kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
0 oy
5 cevap 171 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (757 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 254 göst.
4 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazenin (103 puan) tarafından soruldu

380,288 soru

11,386,161 cevap

34,887 kullanıcı

...