0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Babamin evindeyim kizlar bildiginiz gibi o yuzd3n cok fazla bi butcem yok babama da yuk olmak ist3miyorum

Menu istiyorum az malzemeli kolay feln siz yaptiysaniz neler yaptiniz yazarmisinz cok fazla kişi olmuycak ztn

3 Cevaplar

+3 oy
(97 puan) tarafından

O gunu haril haril mutfakta gecirmek yerine cocuguna ayir eğlensin.

Kopyala yapistir hayatlardansa kendin ve bebeginin ihtiyacina yonelik bir hayat yasa parak gotur  yasadigin yer uygunsa bebek spasina gotur. İste ozaman bu hayati yasamis olursun  
Durumunu bilmiyorum galiba morale ihtiyacin var, o gün git acik biriysen saclarina fön cektir, bebegini giydir bi anı fotografı cek/cektir eğlenceli olsun. Sadece ikinize özel olsun balonlar icinde :))))

Annem desin : ne guzel bi kadin ben bir yasindayken deee, morali bozuk oldugunda daa güllerden bile güzel gülmüs :))) 

Su uflemeli baloncuklardan al bebegin eglensin doyasiya.   Yani butceni bunlara ayir elalelem doymuyor
tarafından
Güzin Abla gibi geldi bana
(3,823 puan) tarafından
Yazdıkların çok güzel canım ama ben küçük yerde yaşıyorum kızımın doğum gününü de yaptım harıl harıl mutfakta geçirmedim zamanımı hiç kızımı da eğlendirdim ikramlıkları da yaptım böyle düşünme herkes senin dediğin gibi hayat yaşayamıyor onun eğlencesi de belki bu şekilde bilemezsin
(97 puan) tarafından
Haril haril mutfakta geciren  konseptle süsle dunyanin parasini harcayan instagram anneleri o kadar cok ki ben onlar icin yazdim arkadasi tanimiyorum tabii nasil mutluysa onu yapsın. Bi farkindalik yaratmak istedim :)
(3,823 puan) tarafından
Haklısın canım devir özenme devri biri yapıyor diye hepsi aynısını yapacak illa ama arkadaş büyük ihtimal anı kalsın istiyor onun için sormuş
Mesela benim kimsem yok burda sırf kızıma anı kalsın diye süs yaptım iki üç balonla belki arkadaş ta öyle istiyordur
tarafından
Evt sadece ani kalsin istiyorum..ilerde ogluma fotograflar birakmak istiyorum kanser hastasiyim belki yaninda olamam fotograflardan gorsun istiyorum gunumu mutfakda gecmiycek ztn ve b3nm b3b3gim premature onu parka feln goturemem cok kucuk daha yasina gore bizd3 biliyoruz parka feln goturmeyi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani abartmak istemiyorsan bir yaş pasta al kurabiye yap tatlı yap börek bide sarma yapsan yeter 
0 oy
(114 puan) tarafından
Naz merhaba ben oglusum ozel den mesaj aramıyorum bana yazarmisin
tarafından
Abla yazdim  ama yine atamiyormusun

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 151 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
0 oy