0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Çoluk çocuklar için yapılanlardan artık boğazım düğüm düğüm bir tanesi bebeğine çamaşır suyu damardan veriri bir tanesi bahçede doğurup orda o soğuğa bebeği circiplak bırakıp kaçar benim 5 yaşındaki kızım bunu duyup ağlıyor anne yazık bebeğe biz alalım diyor daha 3 aylık kardeşi var ve benim kızım kalkmış erenin arkadaşı olur anne yazık bebeğe diyor hemen değiştirdim kanalı ama o çoktan duymuş uyuyordu ne zmaan gelmiş de duymuş bilmiyorum ama benim 5 yaşındaki yavrumda bebek sevgisi insan sevgisi varken bunlar nasıl ana baba da kalkipda benim 3 çocuğuma kanım ısınmadi kalbim ısınmadi diyebiliyosun hele bir tanesi var 7 yaşındaki kzii bıçakla öldürmüş yutkunamiyorum yemin ederim ya bıktım usandım bu insanlardan

5 Cevaplar

+1 oy
(97 puan) tarafından
İzlediklerinin düşündüklerine düşündüklerin yaptıklarına yaptıkların sa hayatını oluştur. Sen onları izledin diye öyle olmazsın ama kafanda normal eleştirir sin artık bu kadar tepki vermemeye başlarsın. 

Çocuklarınıza da kendinize de kaygılı bir yaşamı layık görmeyin. Huzurlu şeyler dinleyin ney sesi açın Kur'an dinleyin eğitici öğretici videolar izleyin eğlenceli şeyler izleyin kimsenin yaşadığında kınamayın eleştirmeyin dönüp dolaşıp onun enerjisi size bulaşmasın. Sevgiler
(7,656 puan) tarafından
Ya sen bir harikasın. Yorumlarını da çok sevmeye ve kendine yakın bulmaya başladım. Adın ne?
-Reklam-
0 oy
(7,656 puan) tarafından
Siz izledikçe birileri bunu yapmaya birileri de bunu göstermeye ve bizim gibiler de etkilenmeye devam edecek 
tarafından
Gerçekten öyle
0 oy
tarafından
Eşim kızıyor o yüzden izlemiyorum eğer izlersem akşam ağzıma bir lokma yemek girmiyo maalesef çok etkileniyorum ağlıyorum hüngür hüngür hemde 
tarafından
Vallaha bende çok üzülüyorum
0 oy
tarafından
Agir bi ceza gelmedikce daha nicelerini duyacaz
tarafından
Böyleleri asılması lazım
tarafından
Ahh keske asilsa bak bakalim bu olaylar tekrarlaniyor mu
tarafından
Bastakiler hiç bişey yapmiyolar
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Hiç sorma canım ya o çamaşır suyu enjekte eden kadında akli dengesi tam mis  cezası da verildi buarada cihan bebek te iyi ya az önce haberlerde gordum annesinin kucağında çok şeker o babası tarafından dövülen 3aylik bebek var ya o işte kadına ile çocuğa ayrı ev açtılar gıda ihtiyaç ni falanda karsiliyacaklar :,-)
tarafından
Devlet sonunda bı ise yaradı
(2,671 puan) tarafından
Aynen ya görmen lazım nasıl tatlı bir bebek babası kurban olsun ona

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 234 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 313 göst.
10 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 273 göst.
0 oy
17 cevap 824 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,239 cevap

34,765 kullanıcı

...