0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar halima oğlum çayı döktü bayada çok döktü hemen müdahale ettim ama çay lekesi kalırmj akrilik halı kullanan varmı 

7 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Silsende yarina sapsarı kaliyo canim 
tarafından
Elektrikli Süpürge ile süpürdüm ama şuan çay ne çıkmıyor altına üstüne beyaz atlet parçası koydum ama vay ne çıkmıyor sirke bulaşık deterjanı ve soğuk su ile sildim
(22,070 puan) tarafından
Parlaticin varmi kuzum dök ustune beklesin
tarafından
Yok canım kalmamış o ya
-Reklam-
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Canım akrilik halı bilmiyorum ama bimin bulaşık parlatıcısı kaldırıyor
tarafından
Aldirayim emen evde kalmamış canim
0 oy
tarafından
Bulasik parlaticisyla sil belki iz kalmaz
tarafından
Canim şuan yok bisi çay ne kurumaya bile başladı elektrik süpürgesi ile çayi çektirdim üç defa ondan mı yoksa
0 oy
tarafından
Asperox sarı güç ben onu kullandım geçti ama akrilik hali ne onu bilmiyorum koltugumda da var di sildi hemde leke bırakmadı 
tarafından
Leke tutmayan halı canim çay kahvr çıkıyor ama.ilk döküldü daha yeni halimda ama
tarafından
O zaman asperox dene bunu çok güzel çıkartıyor sık 2 3 saniye bekle sonra nemli bezle sil çok güzel çıkartıyor
tarafından
Teşekkür ederim canim benim çıktı heral şuan bişi yok altına beyaz bir parça serdim hiç vay ne çıkmıyor ya elektrik süpürgesi ile çektirdiği mi için vay kalmadı ama 10 kere sildim hemen dökülür dukulmez
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Benim halım sade beyaz parlatıcı ne dedilerse deniyordum hep leke kalıyordu. Şimdi domestos köpük sprey mutfak varya onu keşfettim çay kahve yemek ne dökülse üzerine sıkıp 30.40 saniye bekleyip siliyorum maşaAllah tertemiz oluyor evde bulundur zaten baya uzun gidiyor. 
0 oy
(1,887 puan) tarafından

canım cifin halı koltuk için temizleme ürünü var onu al yap inanki benim halımda halı yıkamanın bile çıkartamadığı lekeyi çıkarttı biraz sık beklet sil hiç bişey kalmıyo

image

tarafından
Teşekkür ederim canim bundanda aldirayim
(1,887 puan) tarafından
Rica ederim canım inanki muhteşem bişey halılarım beyaz sürekli kızım bişeyler döküyo ne denediysem olmadı bunu yeni  keşfettim
0 oy
tarafından
Kurumdumu cnm eyer kurumadıysa 

bır yemek kaşığı limon tuzu u suda erıt ve leke üzerine dök hemen çıkıyor çay lekesi 
tarafından
Evet canm genelde öyle oluyor malesef
Bidene inşallah çıkar
tarafından
Bende beş 10 defa sildim elektrik süpürgesi ile çayi çektirdim
tarafından
Syan kurumaya başladı ama çay lekesi nr yok
(7,250 puan) tarafından
Ben halı yıkamayla çektirdim canım ama çıkmıyor tamamen kuruyor sapsarı geri püskürüyor
tarafından
Bakalım bacım çokta sildim ama

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 391 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 321ada (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 13 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 35yasannesi (137 puan) tarafından soruldu