0 oy
120 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Haftalık olarak neler yediriyorsunuz ? 

6 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Sabah 9da kahvaltı  12de uyku ama uyutmadan önce meyve yoğurt falan yediririm 2 3 saat uyur kalktigi zaman yine meyve yediririm 1 saat sonrasında yani 3 gibi yemek yediririm evde tatlı varsa yaptiysam peşine tatlı da yediririm :D Aksam 7 veya 8de yine yemek yer uyur 

(3 puan) tarafından
Peki neler yapıp yediriyorsunuz?
(9,626 puan) tarafından
Canim yemek olarak özel bise yapmıyorum bize yaptığımız yemeklerden yediriyorum hafta da 1 2 kez balık mutlaka yediririm kıyma Kavurma et mutlaka yedirmeye çalışırım yumurtayı kesinlikle ağzına sürmez..kahvaltı da zeytin peynir salata domates pekmez helva labne patates kızartması krep pankek olur hepsinden azda olsa yer
(3 puan) tarafından
Benim kızım çok seçici artık ne yapacağımı , yedireceğimi bilmiyorum sürekli döngü halinde olmak çok zor
(245 puan) tarafından
Süt veriyormusun devam sütü
(3 puan) tarafından
Hayır bıraktık onu 3,4 ay önce
-Reklam-
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Sabah 10 gibi kahvaltı yapar yumurta, peynir, zeytin, pekmez, yeşillikler falan.. 1 gibi 5 ölçek kadar süt içip uyur. Uyanınca 1 kase  çorba içer. Aralarda meyve yer günde 3 mandalina, 1 portakal, 1 elma eli hiç boş durmaz yani... Akşamda genellikle et, balık, makarna, tarzı şeyler yer, 1 kase yoğurtla... Sonra 3  ceviz, biraz fındık, 2 hurma, 2 gün kurusu kayısı tabağa koyarım gelip gidip yer. Gece yatmadan 5 ölçek mama içer. Gecede 1 kere 5 ölçek mama ya da süt içer... Tabi arada değişiklikler oluyor. 
(3 puan) tarafından
Maşallah, çok güzel  benim kızım çok seçici.. döngü halindeyiz o yüzdende kendimi kötü ve yetersiz anne gibi hissediyorum. ☹️
(1,122 puan) tarafından
Canm sen yada babası yemk secermsnz
(1,106 puan) tarafından
Kız ne yetersizi her anne bebeğine iyi bakar. Değişik olan bebekler benimki de bakarsın bazen hiç birşey yemez bende zorlamam baktı peşini gezen yok o gezer peşimi
(3 puan) tarafından
İnsan öyle hissediyor ki  evet canım ona şüphe ki tüm güzel merhametli anneler öyle
0 oy
(9,578 puan) tarafından
Canım sabah 7.8 arası kalkar ilk biraz süt içer sonra 9 gibi kahvaltı hazırlarım  bir iki peynir domates atar ağzına  doyasıya kahvaltı etmez sütlü bisküvi veririm kahvaltıdan kalkarız  mandalina veririn az yiyor zaten  öğlen 1 gibi uyur 12 gibi çorbasını içiririm  (çorba tarhanayı çok seviyor çoğu tarhana yapıyorum arada sebzelerle karışık mercimek çorbası yapıyorum sevmiyor ama biraz zorluyorum şehriye tavuk çorbasını ayran çorbalsrını asla sevmez bide et tavuk yemez çünkü çiğneye,miyor) kalkınca da meyve yedirmeye çalışırım 3 4 gibi 6 gibi genelde akşam yemeğini yeriz pirnçli ıspanak yada pirinçli kabak yemeği yer 8 gibi süt içer uyur. Yedikleri bu kadar yani
(3 puan) tarafından
Çok güzel annesi , bizde sürekli döngü içindeyiz napıcam bilmiyorum böyle olunca kendim çok üzülüyorum
(9,578 puan) tarafından
Bende üzülüyorum keşke farklı farklı şeyler yese bunların haricinde balık yağı ve vitamin de kullanıyoruz  destek amaçlı her ay hastalanıyor çünkü
0 oy
(7,248 puan) tarafından

Öyle bir rutin yok bu aralar yediği tek şey kesme makarna :(

(3 puan) tarafından
Niye böyleler, büyüdükçe daha zor oluyor sanki
(7,248 puan) tarafından
Azılar bitmeden köpek disini patlatıyor ondan mı bilmiyorum kahvaltı hak getire yeşil zeytin yiyor sadece öğle doysun bari diye kesme makarna pişiriyorum akşam zorla biziimle 2 kaşik yiyorsa yiyor turşu yiyor habire tabi yine doysun diye tekrar makarna yapıyorum kalkıp
0 oy
(909 puan) tarafından
Sabah 5 yada 6 gibi süt yada mama içer. 9 ila 10 arası kahvaltı. Arada meyve. 12.30 gibi çorba yoğurt yer. Uyanınca 16.00 gibi akşam yemeği. Akşam yatmadan meyveli yoğurt yada sade meyve yer. 
0 oy
(249 puan) tarafından
sabah 8 10 arası kahvaltida 1 yumurts mutlaka yer yesil zeytin beyaz peynir domates helva .oglen aksamdan kalan ne varsa onu yer uyaninca muz kuru uzum falan yer aksamne yaptıysam onu yer ona ayrı yemek. yapmiyorum ben balik hic yemiyo ama agzina bilr surmez kiymayi yemektr yer kofte yemez tavuk da fazla deil ama ısrarcı olsam yiyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Aycadamla78 (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde Zeyli (19 puan) tarafından soruldu

379,491 soru

11,360,407 cevap

34,838 kullanıcı

...