0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var bebeğim mama içmiyo gecede veriyorum gündüz de veriyorum hiç içmedi dünden beri ek gıda alıyo bu günü ek gıda ve su ile geçirdik mama yemediği süreçte sıvı kaybı veya gece uykusunda kan şekerinin düşme ihtimali varmı ek gıdayı yeterince hatta fazlasını bile yiyo diyebilirim gün içerisinde 5 saat filan aç bırakıyorum mamasını içer diye ama içmiyo sebze püresi yapıyorum onu yiyo böyle devam ederse sorun yaratırmı bize 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nezaman başladınız ek gidaya
(119 puan) tarafından
6.ayına girdiğinde
tarafından
Tadım yapiyo olmanız lazım sizin şuan direk gecemezsiniz ki bebeğin neye alerjisi olduğunu bilmiyorsunuz
(119 puan) tarafından
Şuan konum bu değil benim farkettinizmi?
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
 Verdiginiz ek gıdalar hoşuna gitmiş olmalı ki mama istemiyor.    Sebzeleri tattirdi iseniz çorba vs verin ama mama önemli. 

Sürekli bu şekilde devam edemez yani daha küçük olduğu için.
(119 puan) tarafından
Bugün 4 tane biberon  mama boşa gitti çok çabalıyorum ama fayda etmiyo sebze ve meyveleri tattı püre olarak veriyorum hepsini birden karıştırmıyorum çorba nasıl yapabilirim öneriniz varmı denicem
(4,875 puan) tarafından
Tattirdigin sebzeleri hepsini kat su koy canım yumusasin . İster blender istersen çatal ile iyice ez  .
Aslında nette buna benzer bir çok çorba tarifleri var benim kızım 27 aylık oldu unuttum :)))
(119 puan) tarafından
Yine püre gibi olması lazım yoksa sulumu
(4,875 puan) tarafından
Püreden daha sulu canım. Zeytinyağı kat mutlaka kabızlık yaşamasın.
(119 puan) tarafından
Bir çay kaşığı kadar ekliyorum zeytinyağı çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu

379,574 soru

11,362,848 cevap

34,840 kullanıcı

...