0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Ya kizlar ben boşanmak istiyorum artık çünkü sürekli aynı terane hiçbir sonuç yok sürekli haksizimim bana bağırıp cgiriyo küfür ediyor iyiyken de çok iyi mal oldum yemin ederm şimdi bu kararımı ailelere dersem vazgecirler lütfen yardım edin hamileyim çocuk diye başımın etini yedi hamile kaldım ağzıma sıçtı nasl oluyor bu işler bilgi verirmisinz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Avukat bulman lazım o zaten seni yönlendirir 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya bilmiyorm ama bunu eşinle konuştun mu 
(53 puan) tarafından
Konuşmak istemiyorum onunla aramız bozuk zaten kargosu gelckmis not bırakıyor ****** yüzüme bile demiyor bende mesaj attım banane kargondan seninle ilgilenmiyorum o kargoyu almazsan o evden git diyor bana tartışmanın ilk sebebi sürekli kontrole gitmem aslında sürekli değil doktor diyince gidiyorum okdr eskiden doktorum vardı dedi tamam gitmiyorum dedim sinirle
tarafından
Yok artık. Bu kadar gaddarlik umursamazlık çok ileri derece. Ağzım acik okudum :(
(53 puan) tarafından
Dademin annesinden mesaj atmış kargo geldimi geldi dedim hemen geldi bidaha sordu bende geldi salonda dedim baktı çekti gitti annesine ben bunu napim ya adam tam *****
tarafından
Çok duyarsız çok vahim :(
0 oy
(763 puan) tarafından
Önce kararli olman lazim. Kararli olursan kimse seni düşüncenden vazgeçiremez.
(763 puan) tarafından
Eşin cok değişik bi insanmiş gerçekten
(53 puan) tarafından
Nisanliyken anneme babama karşı bı edepliydi görmen lazim hal.hatr sorardı anne naslsn iyimisin babamın elini operdi izin isterdi öle otururdu şimdi o yok kendi ana babasinada aynıymış çok geç gördük yuzunu :)
(763 puan) tarafından
Severek mi evlenmiştin
(53 puan) tarafından
Görücü usulü ama seviodm yani
(763 puan) tarafından
Anladm cnm
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Esin ne diyor bu duruma onla konuştun mu eğer eşinde isterse anlaşmalı bi şekilde avukat olmadan gidip bosanabilirsiniz çekişmeli olacaksa ve durumun yoksa barodan avukat isteyebilirsin
(53 puan) tarafından
Ya adamın umrnda degl bana her kavgada seni bosicm diyor ****** git diyorum bıktım diyor sonra bana karşı melek oluyor sonra tekrar aynı mall oldum yemin ederm
0 oy
(244 puan) tarafından
Hamilesin bide eğerki aşılamıycak sorunlarınız yoksa sudan sebep tartışmalar için yuvanı yıkma ha deyince evleniliyor ama boşanılmıyor bide bebeğini doğururken yanında babası olsun istemez misin şiddet aldatma veya çok büyük kavgalar vs yoksa bence boşanacak bi sebep yok 
(53 puan) tarafından
Ya bu bebek benim tek siginagm valla o olmasa napcam ben Rabbime çok şükür bu babasına rağmen tutundu bana bırakmadı beni zulüm etti bildiğin bana beni cooook aglattiiii
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Avukat bul arkadaşların dediği gibi yönlendirme yapsr
0 oy
(678 puan) tarafından
Şuan hamile olduğunuz için biraz daha sabredin derim  ben artik olan olmuş yani bir bebek dünyaya gelicek ailenizin evinde doğum yapsanız da bu sizin için travma olabilir doğumdan sonra durumunuza  bakarsınız acele etmeyin
(53 puan) tarafından
Haklısın bacım ama adam hiç duzelmiyor çok denedim varya benim kadar kimse sabretmemistr annesi bile kardeşi bile öle diyor başkası olsa gitmişti benim evlenmeden önce tecavüze uğradım Ör bir plotonik tarafından tutuldum ben zaten piskolojikmen iyi degildimki bana insan muamelesi yapsın die bekledm her kavga da küfür orta boka bagirmalar o bağırınca ben susckmisim hiç ona bagirmicm öle bı lüksüm yok ve hep haksizim yani
(678 puan) tarafından
Anladım çok üzüldüm oncesindede çok ağır birşey yaşamışsınız inşallah bundan sonra ki hayatınız daha iyi olur
0 oy
tarafından
Biraz ayrı kal hemen davayı açma bence canım eğer severse zaten telafi edip peşinde dolasacaktir eğer sevmiyorsa avukat bul o seni yonlendirecektir
(53 puan) tarafından
Evden gidersen 3 kere gittm gerçi hiçbirinde geri getrmedi beni ben babamın yüzünü egmemek için geri geldm annesi çok yalvardı herseferinde ben gidersem daha bu evde durmuyor ben napim böle kariyi der beni haksız çıkarır ki herkes herzaman beni haklı goruyor
tarafından
Ne alakası var yaaa bosanana anlaşmayan kadınların yüzü one mi eğiliyor yada babaların!
Kaynanan değil o istiyorsa o getirecek gelmezse herkes yoluna sen onunla evlisin zaten bosanacam diyon gelmezse açarsın davani
(53 puan) tarafından
Hayır öle değil bikere daha evlendim ve babam bana 50 kere sordu eminmisin dedi ben her defasında evet baba dedim
tarafından
Olabilir insanlar anlasamaya bilir kuzum al babanı karşına konuş

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 217 göst.
14 Aralık 2021 Aile kategorisinde Busra_beydogan4195 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
11 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 241 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 475 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde Hiramm01 (42 puan) tarafından soruldu

381,194 soru

11,411,898 cevap

34,954 kullanıcı