0 oy
473 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Kizlar kayinbabamin adına ev çıktı TOKİ'den ödeyemezlermiş kaynimin ve eşimin birlikte ödeyebilmesi için yeni gelin evimi dağıttım (eşyalarımi herşeyimi kaynanam kullanıyor) birlikteliğe geldim istemeyerek  ama evde herşey kaynım kayinbabam ve eşim yapması gerekirken sadece eşim ve kaynım yapıyor kayinbabamın emeklisi yok yaşlılık maaşı var  bankada biraz parası var kendi evinin borcunu ödeme çalışıyoruz adam 1 lira bile vermiyor elektirik süpürgesi bozulmuş al dedim almıyor eşim Ocak ayına kadar 10bin biriktirmesi lazim toplu para vermek için  bıktım benim de 1 çocuğum var geleceğimi düşünmem lazım birikim yapmam gerekiyor birikimimi onlara verdim mecburen ama  herzamn açıklarını kapataman ki ne yapmam lazım eşimle ayrılma aşamasına doğru gidiyoruz çıkalım kiraya gidelim dedim olmuyor adam dinlemiyor beni 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ödeyemezlerse almasınlar. Beraber ödedikleri evi yarın öbür gün kayınbaban öldüğünde bölüşemeyecekler ben şu kadar verdim şu kadar ettim diye. Çıktı diye almak zorunda değiller ki. Yazık günah senin çocuğunun geleceğini de düşünmesi Lazım baba olarak hem eşinin hem de kayınbabanın
(42 puan) tarafından
İşte canım düşünen yok kızımin elbiselerini hep elden aldım sırf birikim yapayım kızıma gelecek hazırlayayım diye borcu onun ben ödemeye çalışıyorum şuan çeyrek yaptım eşim e verdim borç bitsin diye baktım kayinbabam yok ben para vermem diyor zorla adamdan 10 bin aldım sanki benim borcum üstüne eşyalarımı verdim kullanıyorlar beyaz eşyamı falan eşime dedim çıkalım bu böyle olmaz yardım etmiyorlar dinlemiyor beni
tarafından
Eşin hata yapmış. Tamam ev sahibi olmak güzel birşey ama ortak olunca hep bir sorun olur. Onlar ev alacak diye olan size olmuş eşin bunu nasıl görmez, nasıl anlamaz
-Reklam-
+2 oy
(968 puan) tarafından
Herseyini dagittiktan sonra ayri eve cikip niye eziyet cekeceksin canim mecbur idare ediceksin
(42 puan) tarafından
Ama benim burda bir  karim yok ki birikim yapmak için geldim ben o da gidiyor adamdan zorla 10binlira istedim vermiyor benim evim değil ki kızıma 1 çift elbise alamıyorum onun yüzünden
(968 puan) tarafından
Haklisin ama esinle hallet birazda ilimli ol babasi icin yuvani yikma esinde anlar insallah yani ben ya bastan kabul etmez tepkimi gosterirdm cnku butun esyalarini dagittiktan sonra kirays cikmakta sacma bu sefer hem kira verir hem gene babasina para verir olan gene sana olur
(42 puan) tarafından
Kabul etmedim direndim ama hamileydim strese giremezdim mecburen kabul ettim
0 oy
(38 puan) tarafından
En başından kabul etmeyecektiniz bi sekilde tamm demissiniz ve yaşıyorsunuz sabredin bence yuvaniz yikilmasin boşuna 
(42 puan) tarafından
Anlaşamıyoruz kuzum ya birliktelik bana göre değil
(38 puan) tarafından
Eşinizi ikna etmenin bi yolunu bulun o zaman ama adamla kavga etmeyin hep güzellikle söyleyin yada bı sure seslenmeyin hiç gerginlikler unutulsun sonra alttan alttan isleyin esinize
(42 puan) tarafından
Çok denedim olmuyor
0 oy
(119,461 puan) tarafından
o zaman odeyen birine devretsinler
(42 puan) tarafından
Onunda etmiyorlar söyledim ama vermiyor
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Beraber oturacagini zaten evlenmeden once bilerek kabul etmissin.Keske ev aldirip ya da kiraya cikip,oyle evlenseydin.Hersey esinde bitiyor odeyen o
(42 puan) tarafından
Ben ayrı gittim sonradan evimi dağıttılar haberim yoktu evlendiğimde böyle değildik ki
(6,203 puan) tarafından
Dedigim gibi olay esinde bitiyor esin onlarin agzina bakiyosa yapacak bir sey yok
(42 puan) tarafından
Bosanacagim bu böyle olmaz çocuğum küçük geleceğini heba edemem
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsn ev ev üstüne maalesef olmuyo
(42 puan) tarafından
Aynen olmuyor istemiyorum çıkmak istiyorum ama işte dinleyen yok bu gidişle bosanacagim
tarafından
Eşinizi seviyosanz sizi ezdrmyosa sabredin geçer ins bu günler
(42 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Basta hata yapip evi birleştirmekte yapmışsın kim nasil oderse odesin diyecektin simdi kabul etmese idin derler odeyemiyor ide almayacaklar di 
(42 puan) tarafından
Kabul etmedim 1 ay boyunca direndim canım fakat hamileydim strese giremezdim zorla yani

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 758 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Hiramm01 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 933 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 520 göst.
11 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
6 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde cemilee.miray (51 puan) tarafından soruldu

381,035 soru

11,407,385 cevap

34,943 kullanıcı

...