0 oy
605 göst.
Diğer kategorisinde (3,408 puan) tarafından

Kızlar bodrum katta oturuyorum 600 lira kira ile tasindigimda herşey cok iyiydi takı soba kurup yakincaya kadar soba yaninaca duvarlar islnmaya başladı resim atacağım zaten şimdi benim 1 buçuk metrelik akvaryumum var ev sahibine dedik duvarlar ıslanıyor diye dun bakmaya geldi şimdiye kadar hic boyle olmadi akvaryumdan oluyor dedi tobe yarrabim dedim adamin yüzüne ne alaka dedim ben yapar ondan dedi bizim yapacağımız bisey yok akvaryumu kaldıracaksınız dedi gitti varmi boyle bi ihtimal hadi var diyelim diğer odalarda da soba var ve oralar da ıslanmaya başladı 

image

image

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Töbeee akvaryumla ne işgisi varmış ya bahane aramış 
tarafından
Kuzum hangi şehirdesin
(3,408 puan) tarafından
Konya canim
tarafından
Kuzum vicdansz ev sahibine denk gelmişsin valla allah yardmcn olsn , başka bi eve çıksan kiralar ne kadar kuzu
(3,408 puan) tarafından
Kuzum uçuyor inanki bide kizim okula başladı değiştirmek istemiyorum mevkiyi napcaz bipmiyorum en ucuz 1400 falan basliyor
tarafından
Kuzum anladm , akvaryumu kaldır adamı tekrar çağır
-Reklam-
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Evin ısıtma sistemi ne peki ? 

Doğalgaz var da siz mi soba kurdunuz ? 

Eğer sobalı ise sizin suçunuz yok kışın ıslanır yazın kurur o duvarlar 
(13,036 puan) tarafından
Rutubet oluyor herhalde. O zaman sizin suçunuz yok ki akvaryum ne alaka delik olsa su akardı durmadan zaten bilinçli bir insan bunu bilir
(3,408 puan) tarafından
Yok kuzum bide akvaryumun altı falan hep mobilya oyle olsa oda şişer yani esim de dedi
(13,036 puan) tarafından
Ay bu ev sahipleri kendilerini bir b.ok zannediyor hepsi değil ama böylesi aman evimde kusur yok aman şurası şöyle boyle diye diye insanı bezdiriyor evin kötü işte daha kabul etsene demi
(3,408 puan) tarafından
Ayy zaten gelip gidne karışmasını hic söylemiyorum gorumcemi kovaladı gecen bu ne be aşiret gibi diye
(13,036 puan) tarafından
Parasını verdikten sonra o ev benim olur valla kimseye de b.ok yemek düşmez tövbe adama bak
0 oy
tarafından
Bu zamanda bu kirada evde zor oturursun canım bence hiç ses etme evin içinde çözmeye çalışın 
(3,408 puan) tarafından
Canim bebek var ve surekli hastayız hepimiz
(3,419 puan) tarafından
Ev nem alıyor canm evini degistir yoksa kalıcı hasar bırakır bilir hepinizde
Halam da öle evde yıllarca oturdu oglunds kalıcı hasar kaldı Rabbim korusun sizi
0 oy
tarafından

Tövbe yaa daha neler :ermm:

(3,408 puan) tarafından
Mikroplar hay,,van düşmanı belli zaten
0 oy
tarafından
Bizim evde akvaryum falan yoktu müstakil ev öyle olurdu daha tavan nem alır tıp tıp üzerimize damlardı.  Yalıtımsız olduğu için olabilir 
(3,408 puan) tarafından
Kuzum kadının elinde hortum surekli benim camları yıkar rutin 3 ogun
tarafından
Deli mi ne ya . Allah sizi en yakın zamanda ev sahibi yapar inşallah.  Benim hiç umudum yok siz  ev sahibi olursunuz inşallah
(3,408 puan) tarafından
Benim de yok kuzum ama allah büyük gun doğmadan neler dogarr
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Evin rutubetleniyodur canım ondan sjsjsj akvaryumla ne alakasi var 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Saçmalık tabiki akvaryumu değil ten var o evde evin altı su olmali.

(3,408 puan) tarafından
Bide tutacagimzda üstüne basa basa sorduk
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Yalan bence bı inşaat ustasına falan sorun sorduk öyle değilmiş deyin ama bence bişey değişmez rutubet varsa hasta olursunuz zaten inşallah kurtulursunuz o evden
(3,408 puan) tarafından
Zaten iyi yatip hasta kalkıyoruz kuzum nefes alınmıyor ki evde
0 oy
tarafından
Bodrum katta oturuyorsunuz, ev sicak zemin soguk oldugu icin isi farki olusuyor, duvarlar terleme yapar. Iyi bir yalitim yapilmasi gerekiyor, rutubetten mahvolursunuz. Gecmis olsun.
(3,408 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum bizde onu anlatmaya çalışıyoruz kaz kafalı ev sahibine ama iste oda akvaryum diye bize attı topu
0 oy
(383 puan) tarafından
Allah boyle vicdansz ew sahiplerini bildigi gibi yapsin...avaryumla alakasi yok tabiki..rutubetten oluyor  imkaninin vaesa tasinin diycende bu kirayada zor bulursun ew..buna çözüm  arayin cnm cocuk larda hasta olur saglik acisibdan sknti yasrsbz
(3,408 puan) tarafından
Kuzum bir haftadir verdiğimiz ilac parasi 300 lirayı geçti düşün yani 600 'ün üstüne koysam yine çıkarım ki bu kış boyle hasta geçecek belli artik
(383 puan) tarafından
Cok üzüldüm yazik gunah...ordan cikmaya bakin saglik herseyden önemli
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Duvarlar nemden terleme yapmış. Bence bu sağlığınız açısından sakıncalı, evi değiştirmeniz gerekir. 
0 oy
(627 puan) tarafından
Yok be anneminde hep böyle olurdu dışarısı soğuk duvar içeride de soba yanınca nemlenir dedi bı usta sonra ısı yalıtım yaptı geçti yalıtımlı mi senin ev 
(3,408 puan) tarafından
Yok kuzum nerde yalıtım
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Tavan akiyor akvaryumla alakali değil bu 
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Akvaryumla alakasi yok tabikide. Sobali olmasıyla alakali.  Anamın  ev de öyleydi sicak soğuk  çarpışıyor oyle oluyor. Digalgaza gecti normale döndü 
(3,408 puan) tarafından
Doğalgaza geçemiyorlar ki kacak gorukuyor benim oturduğum yer elektrik bile ara otamatikten
0 oy
(42 puan) tarafından
Ne alaka akvaryum bizimde vardı 6 ay baktık balık hiç böyle bişey olmadı uydurmuş bisey
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ben 1450 ye 1ci katta oturuyorum duvarlarım hep böyle banyodan su alıyor yazın komple kırılıp yapıldı pisliğini hep çektim ama şimdi hala aynı hep öyle ıslanıyor bende bıktım ama kiraların hali ortada taşınamıyoruz tayini bekliyoruz kurtulmak için inşaAllah. 
(3,408 puan) tarafından
Ahh kuzum ahh hmde uçuyor kiralar
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Akvaryumla alakasi var canim dogru soylemis su buhar yapar hele sobayla ayni odadaysa benim ev dogalgaz eve camasir asinca camlarim hemen buharlanir 
(3,408 puan) tarafından
Canim ara giriş holde de var
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Balıklar su sıçratıyo zaar:D 
(3,408 puan) tarafından
Hghjdjdhhd bizim balıklar yunus zaten :))))
0 oy
tarafından
Rutubet cnm bu kışın olur bizdede insanı hasta eder bu günde 3 saat havalandir evi yada değiştir imkanın varsa evi
(3,408 puan) tarafından
Bakıyorum canim da uyguna da ev yokki olan da boyle iste
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Akvaryumdan olsa su akardı, duvarların yalıtımla mı ilgisi var acaba sıcak soğuk olayı ben sobalı evde de böyle bir şey görmemiştim bilemedim soba yanınca oluyorsa öyledir ama

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 968 göst.
+1 oy
8 cevap 305 göst.
3 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 849 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Seherhanim53 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 113 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavantakokusu (65 puan) tarafından soruldu

380,300 soru

11,386,599 cevap

34,887 kullanıcı

...