+1 oy
305 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Yemin ederim  uytyom 10 do sora kalkio dun ve tum grace halim buydu . Ilac verdim gaz aldim emzrdim altini aldim .sicak tuttum ama anlamyom nolur bana yazdim edin daha 3 aylik. Bisey deyin nasil uyucak bu Allah rizal  icin:'(

8 Cevaplar

0 oy
(1,720 puan) tarafından
gündüzleri çokmu uyutuyosun
tarafından
Gunduzde uyumuoo ki gunduz de az evvel 5 do uyudu klkti  ;(
-Reklam-
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Kız onun gazı olunca uyuyamaz, ben 8 ay çektim 11 tane art arda çıkartıldı yine saatlerce ağlar kriz geçirirdi. İnan 8 ay her gece acaba bugün 2 saat uyurmu derdim. Allah yardımcın olsun . Gaz için neler denemedim ki
tarafından
Allah I'm cok careszim  :(((
 Neler yapmiomki
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kız dur acaba senin kokunami alıştı acaba besihind bı tişörtünü koy bajalim yaticakmi
tarafından
Yaa oyle olabilir mi ki ama aramizda en fazla 1 metre bar.
Ayagimda uytyom 10 dk  gecio daha yatagina alamaadan  Henuz ayagindayken  uyanio
(10,411 puan) tarafından
Tamam işte sen dediğimi yap bakarsın uyur
tarafından
Tamam :((((
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Atak ayindasınız

Gece gündüz yatamazlar 

Kendı. Kendıne geçer herhalde 

Bende deliriyordum o dönem 
tarafından
Kac gun surdu :((
0 oy
(100 puan) tarafından
Gazi vardır bizde öyleydik 3 aylık bebeğim ben saat akşama doğru 5 gibi rezene kaynatiyorum 3 4 tatlı kaşığı rezene veriyorum 10 dkka sonra elimin üzerine ters çevirip sırtına kalın bataniyesi var onu atıyorum elimle yarım saat sivazliyorum ve bütün gazını alıyorum hem alt hem ağızdan ondan sonra uyutma canım bekle iyice bı sıkılsın çok aglamadi sürece uyutma bırak iyice bı yorulsun
tarafından
Evet anladim da . Uyanikken de aglio ondan :(( sadece ustten cikardim gazini  Alttan  cikarttiramyom
(100 puan) tarafından
Sadece emiyor mu acaba doymuyor mu ama gazdır o ayaklarını yukarı çekip ağlıyorsa eğer dedim gibi rezene ver biraz hiç bişey olmaz ondan sonra sıcak tut iyice karnını bacaklarını sırtını ov ağlasın o çıkarmak için uğraştı için ağlar inşallah çıkar yavrum ne acı cekiyodur şimdi
0 oy
tarafından
GAZLİ BEBEKLER COK ZOR YA :(
tarafından
Ah ah:(((
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benimde öyleydi ben hep yatarak emzirdim öyle uykuya dalmaya başladı sonra düzene oturdu yada gece yanıma alıp uyuyorum kendini daha çok güvende hissediyor öyle daha güzel uyuyor benimde gaz sancısı oluyor gece ama yanıma yatirinca elimi de karnının üstüne koyuyorum daha güvende uyuyor bide öyle dene istersen benimki 2 aylık bebekler kendini güvende hissetmek ister 
tarafından
AMA ben corona oldum gecen haftadan beri ona o kadar yakin uyuyamam ;(
(3,681 puan) tarafından
O yüzden huysuzluk yapabilir seni ozlemiştir benimkisi beni ozleyince kimsede durmuyor beni istiyor birazcık sende sabretcen çok geçmiş olsun bu arada.
tarafından
Tesekkur ederim..
0 oy
(135 puan) tarafından
Krnı açtir      

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 167 göst.
16 Mayıs 2021 Moda kategorisinde Neslisss (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 371 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 606 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,484 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 593 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde seda21k (117 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...