0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

kizlar dun bebegim menenjit asisi oldu bugun bacakta sislik ve kizariklik olmus dokundugum zaman agliyo ne yapayim ya masaj yapmaya calistim ama dokundurmuyo

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac aylikken yapıyorlar canım geçmiş olsun kuzucuğa 
tarafından
Ne kadar erken yapilirsa o kadar iyiymis biz 7 aylikken basladik suan 9 aylik nimenrix ve bexero birinden 2 doz birinden 3 doz onerdi doktorumuz. 7 aylikken nimenrix yapildi boyle bi sorun olmamisti dun bexero yapildi boyle sislik oldu
tarafından
Şifa olsun inşallah cnm benim
tarafından
Sagol canm insallah
-Reklam-
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Dokunma canım 18 ay asisinda olmuştu bizimde geçiyor kendi kendine eğer bir anormallik yoksa 
(13,036 puan) tarafından
Olmaz ama yapmasan daha iyi
tarafından
Buraya sormadan once yaptm canm zaten dokundurmayinca biraktim
(13,036 puan) tarafından
Acır kuzum sert tuttuysa ondan da olabilir bizimki de öyle oldu çünkü
tarafından
Tm canm korkulacak bisey yok o zaman
(13,036 puan) tarafından
Yok kuzum anormal birşey olursa doktoruna danış
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bexero bizde de bçyle yaptı 10 gün falan kaldı öyle 
tarafından
Yaa normal mi peki canm doktor herhangi bisey söylemeyince korktum bizimki de bexero
0 oy
(416 puan) tarafından
Sadece bexsero tek yapsak olur mu  
tarafından
Seni anlayabiliyorum ama bu hayatta kendinden baska kimse degerli degildir en basta sen kendine deger vermelisin ki baskalari da sana deger versin. Esin onu bunu desin seni begensin diye degil kendini iyi hissetmek icin kendine onem vermelisin cocuklar anne babayi rol model alirlar evladinin annesini mutsuz bitik aciz biri olarak tanimasini ister misin senden ne gorurse onu yapacak bu sefer kizin da mutsuz olacak ama sen mutlu guclu ayaklari yere saglam basan bi kadin olursan ilerde kizin annem ne kadar guclu diye seninle gurur duyacak❤
(416 puan) tarafından
Kalp rahatsızlığım var benim tedavi olmam lazım ama bebek emziriyorum ömrümü çürüttü
(416 puan) tarafından
Çok haklısın babasının yaptıklarına karşı benim ne kadar güçlü olduğumu bilicek kızım kızımın okuyup meslek sahibi olması için elimden geleni yapacağım
tarafından
Insallah olur canm benim Allah yolunu bahtini acik etsin sana da yardim etsin insallah
(416 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah
0 oy
(482 puan) tarafından
Merhaba koca karı tarifi demzsen sana tavsiyede bulunayım.  Her asi sonrası eve gelince Aşı olan yere zeytinyağı sürün.  Hem kızarmaz hem sismez hemde ağrısı olmaz.
tarafından
Yok niye kocakari tarifi diyim tavsiye istemek icin yazdım zaten daha once boyle sislik olmamisti o yuzden herhangi bisey yapmama gerek yoktu simdi yapsin sislik gecer mi
(482 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)) elbette denemekten zarar gelmez. Zeytinyağı asi sonrası inanılmaz iyi geliyor.  Gecene kadar sür.  Faydasini görürsün ınsaallah:)) aşılı bölgeye sürüp hafifçe masaj yap  emi
tarafından
Sagol canm Allah razi olsun suan uyuyo ama yarin mutlaka denicm cok tesekkur ederim ❤
(482 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun canım. Şifa olsun minnağım a

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 52 göst.
15 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 86 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
24 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (684 puan) tarafından soruldu

380,357 soru

11,388,558 cevap

34,894 kullanıcı

...