0 oy
295 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,052 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Yaa 5 gün de oldu spor yapalı 2 gündür pek dikkat edemedim yediklerime ama baya yürüyüş spor felan yaptim ona rağmen sadece 7 gram vermişim 1 haftada 700 degil sadece 7 gram :'(

image

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim spor değil malesef yediklerin önemli pes etme devam et bir hafta sonra farkı goreceksin
(2,052 puan) tarafından
Inşaallah yaa
-Reklam-
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Adet gününde misin ya da adetten üç gün öncesi ve sonrası dönemde isen normaldir fazla çıkman . Bir de yediklerin önemli spor vücudu sıkılaştırmak için şekil bozukluğu olmasın diye yapılıyor. Elbette yağ da yakıyor ama atıyorum bir dilim kek yaptığın bir saatlik spora denk anlatabildim mi ...
(2,052 puan) tarafından
Yaaaa adetime daha var 10 gün filan
0 oy
(1,580 puan) tarafından
E tamam 5 günün 2 günü yediklerinize dikkat etmemişsiniz zaten ne bekliyorsunuz ? :) Biraz sabır lütfen ve ilk günler diyetinizi bozmamanız lazım 15 günden sonra 1 ödül verirsiniz.
(2,052 puan) tarafından
Ama dedim ya dikkat edemedim ama baya yürüyüş  e spor yaptim
(1,580 puan) tarafından
Birkaç günlük spor hemen etki etmez hatta spor yaparken başta kalınlaşıp sonra incelen insanlar da var. Kas yağdan daha ağırdır zaten zamanla da spor yaptıkça kasınız artacak. Endişe etmeyin ve 3-5 günde mucize beklemeyin. Motivasyonunuzu yüksek tutun ve devam edin.
0 oy
(603 puan) tarafından
Canım ilk etapta böyle oluyor moralini bozma azimle devam et bi kaç gün sonra tekrar tartıl anlicaksın bende de böyle olmuştu 
(2,052 puan) tarafından
Inşaallah yaaa  siz kaç kilo verdiniz varya aslında niye saldım 2 gün biliyormusun Yengem dedi sen emziklisin ne diyet yapiyorsun çocuğun aç kalir zayıflar felan filan dedi de dedi bende galiba 2 gün o yüzden dikkat etmedim
(603 puan) tarafından
Aman bırak kimseyi dinleme sakın valla kıskandıklarından yapıyorlar ben başlayalı 1 hafta oldu iki kilo verdim ama daha önce çok başlayıp bozduğumdan biliyorum ilk haftalar böyle oluyor önce sıkı tut 10 gün kadar sonra ara ara kaçamak yaparsın ben 95den 93 e düştüm hedefim uzun vadede 70 olmak 2 ayda 8 kilo vermek istiyorum
(2,052 puan) tarafından
Demi annemde öyle diyor o seni kıskandığından öyle diyor
0 oy
(564 puan) tarafından

Pes etme canım vücut bazen su tutuyor 2 gün sonra bi bakmışsın 1 kilo gitmiş bende yapıyorum diyet geçen hafta dikkat etmedim verdiğimi geri aldım ama kalıcı kilo değil bu illaki gidecek önemli olan süreklilik ve bırakmamak :angel:

(2,052 puan) tarafından
Inşaallah bakalim yılmak yok devam edecem
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Yediklerine dikkat etmen lazım sporla olmuyor malesef. Ben de 2 haftadır diyetteyim ilk hafta yürüyüşle birlikte 2.400 verdim bu hafta sadece diyetle 900 gram verdim
(2,052 puan) tarafından
Affff pis nefsim işte
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Benim kaynanamda öyle diyordu şimdide kilo ver ne bu halin diyo.sütün kesilecek kadar azaltma yemeni ama yağlı şekerli şeylerin faydası yok zaten sağlıklı beslen ekmeği bir dilimden fazla yeme spor aylarca yaptım ben kilo verdiren spor değil az yemek tam soymadan kalk her öğünde ve kararlı ol kararsızsın
(2,052 puan) tarafından
İnsanlar hiç bir şey beğenmiyor işte bende yapacam ınşaallah yılmak yok istedigimi yapana kadar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 141 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Grlk (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 440 göst.
27 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elmali turtam (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 167 göst.
19 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,320 soru

11,387,177 cevap

34,888 kullanıcı

...