0 oy
691 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Göğüs dekoltomde sırt bölgemin omuzlarımın üstünde küçük küçük sivilce gibi ama değil ilk defa böyle bişey le karşılaştım hamileyim acaba ondan mı çıktı ki bilemedim başına gelen var mı? Bu baya yakınştırılmış hali 

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunlar çok acır ya babanemde hep çıkardı kremı var kuzum  unların sürünce sönüyor ama hamıleyken olmaz heralde 
tarafından
Kremin adı ne doktor mu yazıyor ?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşimin vücudunda da çıkıyor bunlar sivilce gibi ama sivilce mi değil mi bilmiyoruz çok acıyor birde ama bence iltihaplı sivilce bu ben eşime de diyorum çok yağlı şeyler vs yeme belki ondan oluyor onunda göğüs bölgesinde çıkıyor bilemedim cildiyeye git dedim gitmiyor ama her zaman değil ara ara çıkıyor 4 5 güne sönüp gidiyor
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Patlatasim geldi
(692 puan) tarafından
Haha manyak ya :D
0 oy
(211 puan) tarafından
Ay bundan benim göğsümde de var doğumdan sonra çıkmaya başladı bende de neden olduğunu da bilmiyorum ben de burada bekliyim 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
lokumu ez koy ustunr
0 oy
(104 puan) tarafından
bundan bnm yuzunde   çıkıyor iltihabı sivilce yediklerinden kaynaklı oluyo 
0 oy
(301 puan) tarafından
Ismi follikulit.  Genelde göğüs ve ust sırt bölgesinde çıkar.  Cildiye gereken ilacı vericektir.  
0 oy
tarafından
Vucudunun her yerinde varsa kasınıyosa vitamin eksikliğinden kaynaklı olabilir canım doktoruna soyle kan testi yapar bende de oluyo demir eksikliği d vitamini azalınca aynı böyle ama her vücut farklıdır bendekine yada bir başkasındakine benzediği için ondan diye bişey yok en iyisini kan tahlili sonuçlarına bakarak doktorun soyler 
0 oy
tarafından
Canım bunlar iltihapli sivilce koca koca patlak mısır gibi çıkar. Sen Bi karaciğer enzimlerine baktir
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bunlar iltihaplı silince ben patlatıyorum geciyo  patlatmasam  10 gune kadar bile geçmiyor ve çok agriyo
0 oy
tarafından
Canım papatyayı kaynat. Duşdan çıkarken o suyla durulan bi kaç kez. İltihabı önler. Çıkan yerlere tamponda yapa bilirsin. Bebek pudrasıda iyi olur bence. bi dene 
0 oy
tarafından
Ayy çok acır bu

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 455 göst.
0 oy
57 cevap 1,355 göst.
0 oy
4 cevap 195 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy