0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde (248 puan) tarafından
Ben doğum yaptım sezeryanla ilk dogumundu kaynanamla aram iki dakikalık yol var hiç bir şekilde yardımı dokunmamış taburcu oldum bile iki gün sonra haberi oldu yani bugüne kadar da hiç tartışma falan olmamış aramızda eşim biliyordu annesi yardıma gelmez gitti annemi getirdi 

Her neyse kaynanama misafir gitmiş kaynanama demiş kim geline yardım etmiş sonuçta ilk çocuk bide sezeryan biri olması gerekiyor yanında 

Kaynanamda demiş annesi gelmiş ama annesi sanki oturmaya gelmiş ben gidiyorum ikisinede bakiyom 

Vallahi billahi hiç gelmemiş aramamis sormamis bizi şimdi ben kaynanama ne diyim 

Ben hiç kendimi savunmayı bilmiyorum boyle hep susma hakkımı kullanıyorum bişey demiyorum ama anneme laf etti diye gerçekten çok zoruma gitti 

Siz olsanız napardiniz bu sefer susmiyacam

5 Cevaplar

0 oy
(417 puan) tarafından
Gelmezsen kimseye de bakmak durumunda olmazsın dersen o anlar ne yapması gerektiğini 
(248 puan) tarafından
Bugüne kadar hiç gelmemiş ki bir defa bile gelseydi anlardim hiç gelmemis
(417 puan) tarafından
Eşine söyle sustursun annesini susturmazsa ileride çıkacak sorunları düşünsün
-Reklam-
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Direk soyle sen gelmedin niye bide laf yapiyon derim
(248 puan) tarafından
Ayn o şekilde diyicem ona göre artık yalan soylemessin
0 oy
(240 puan) tarafından
Arayıp anne böyle bir şey duydum sana sorayım dedim de. Gidişata göre konuşmani sekillendirirsin
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kaynanam bunu gerçekten dediyse zaten yalancı iftiracı tehlikeli bi kadın direk uzak dur bugün bunu diyen yarın başka şeyde söyler.Ama sende onun canını sıkmak istiyorsan ara kaynananı sana o lafı getiren kadının dediklerini anlat 
(248 puan) tarafından
Söylemiştir ben kaynanamda bekliyorum
Evet gerçekten çok yalanci biri bugüne kadar çok yalan atmış iftara atmış bişey demedim söz ailem olunca gerçekten zoruma gitti
(1,786 puan) tarafından
Ozaman bunu kullan artık eşinide arkana alabiliyosan bidaha o kadınla görüşmeyeceğini bilsin canım .Bende çok sustumda kimse ne iyi gelin demedi.Olan bize oluyo.Artık susmuyorum ben.Ama seninki fena gibi geldi bana.Onunla uğraşamam diyosan görüşme artık dediğim gibi çizgini çek
0 oy
tarafından
Ben olsam arardım ne zaman geldun de anamla bana baktın hayiridr dedikodumu yapiyormussun derim 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 688 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 292 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 517 göst.