0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (413 puan) tarafından
Kızlar gebelik şekerim var fakat çok canım hamburger istiyor içinizde varmı böyle yiyen çok çıkar mı şekerim kola yerine ayranla yesem :( 12 hafta 3 günlük daha bebeğim insülin kullanıyorum 

15 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Ye ne olcak hamburger
(413 puan) tarafından
Şeker varya cnm bende o yüzden bilemedim
(2,501 puan) tarafından
Köfte tavuk de şeker yok bence
(413 puan) tarafından
Ekmeği içine sürülen soslar da fln var cnm
tarafından
Sossuz ye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Az yesen yanı yarısını yesen bırsey olmaz bence bır de yürüyüş vs de sekerı düşürüyor yıyıp yürüsen bıraz çanının çekmesinden ıyıdır 
(413 puan) tarafından
Kuzum bitane daha bebeğim var onu bırakıp gidemem ki onu götürsem hava soğuk evde egzersiz yarar mı işe
tarafından
Yarar bence canım bak ınternetten hamıle sporu dıye ben çok yaptım hamıle pılatesı ama senın haftan az yanı leslıe yürüyüşü yapabılırsın evde 10 dakıkalık olan bence yükselmez sekerın
(413 puan) tarafından
Tamam canım çok saol tesekkür ederim
tarafından
Rıca ederım kuzum bol su ıc dengele
0 oy
tarafından
Evde yap canim çok az yag kullan etine insallah bisi olmaz
(413 puan) tarafından
Anladım canım insallah
0 oy
tarafından
Evde kendin köfte ekmek yap daha sağlıklı.  

Gebelik şekerin var ise riske atma bugün bunu.yersin yarın baksa birsey bebeğini ve kendini riske atmis oluyorsun. Normal bir şekilde olsan evet az ye diyebilirim.ama bu tarz ürünlerde kendini çok riske atma sonra yine sen cekeceksin:/
(413 puan) tarafından
Çok haksızın ama işte nefis öyle Bi canım çekiyor ki artık rüyalarıma girdi inana bende sizlere sormak istedim
tarafından
Benimde canım.soylemesi ayıptır çiğ köfte çekiyor:) 25 haffalik olduk hala yemedim ama doğum.sonrasi cog köfte partisi yapacam. Dr yemem gerektiğini söyledi bebek için  yararindan çok zararı var dedi bende neden 1 anlık keyif için bebeğimi tehlikeye atim.
Ya birsey olsa olmaz olmaz ama olacağı tutar sonra son pişmanlık fayda etmiyor :/
(413 puan) tarafından
Çok haklısın cnm
0 oy
tarafından
Altına su iç ye gitsin taksit taksit yer yarısını ye diğer yarısını iki saat sonra ye 
(413 puan) tarafından
Zaten 12 haftalık GEBEYİM herzaman da yiyen Bi insan değilim arada bir canım tamam tesekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Evde kendin yap 

Tambuğday ekmeği kullan 

Köfteyi kendin yap 

Patatesi yeme 
(413 puan) tarafından
Tesekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Kuzum ye , gün içinde dengele ama fazla yeme gün içinde dengelenir
(413 puan) tarafından
Az yedim cnm
0 oy
tarafından
Sen kendin yap 
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Çocuk için yapılan minik hamburgerlerden alıp yiyebilirsin nefsin körelmiş olur
(413 puan) tarafından
Çok az yedim cnm
0 oy
(932 puan) tarafından
Benimde gelebik sekerim wardi kuzum hersey yedim walla. Ama tabiki sen ginede bnm gibi yeme :) ama canin ne istiosa ye az az hic bisey olmaz nefsin korelsin
(413 puan) tarafından
Bebeğin, sağlıklı doğdu dmi ben bunun için çok korkuyorum inanki :(
(932 puan) tarafından
Allaha sukur cnm hicbir sorun yasamadk saglikli dogdu kendini okadar uzme ben hersey yedim ictim walla kararinda ye yetr cnm
0 oy
(9,009 puan) tarafından
12. Haftada gebelik şekeri olduğunu nasıl anladin şeker yüklemesi testi 18 den sonra yapılmıyor mu fitburger ekmek yerine marula sariliyolar köfteyi ondan yiyebilirsiniz. Bende de var gebelik şekeri eğer kacirirsam bol bol yürüyüş yapıyorum. Hava soğuk evet ama evde odanın içinde dolanıp duruyorum
(413 puan) tarafından
Canım, gebelik öncesi 3 aylık şekere bakıldı varmış o yüzden insülin başlandı
0 oy
tarafından
Ye canım bişi olmaz ayran iç su iç göm gitsn 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Şeker varsa kesinlikle yemeyin. Tutun kendinizi yapacak bir şey yok.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ye Kizzz nolacak :)
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Sakin yapma. Ben bilincsiZce yedim hep boyle hamburger kola vs . Bende gebelik sekeri varmış ve bebegim etkilendi suandada aşırı derecede alerjenik bi bebek. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hayriye_6464 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 213 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hayriye_6464 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 215 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 740 göst.