0 oy
522 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Evliliğim bitiyor .  iki kızım la yeni bir sayfa açacağım . bir yanım mutlu şiddetten küfürden kurtuldum diye.  Bit yanım buruk çocuklarım babasız büyüyecek diye

14 Cevaplar

+1 oy
(7,036 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Babasız degiler canım gotmeyeceklermi sanki görecekler sadece yanlarında olmayacak belkide iki kızın için en hayırlısı bu kuzum hiç için buruk olmasın babaları ölmedi  sonuç itibari ile var yani gorecekler ilerde büyüdüklerinde kızlarına şiddet uygulamaya çağı ne malumdu 
(163 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim. Benim de kaderim de bu varmış
(7,036 puan) tarafından
Kaderim deyip boyun egmedigin için bravo sana canim inşallah rabim sana hayırlı iki kapıdan birini açar tez vakitte kurtulursun
(163 puan) tarafından
Amin. Kaderi mi değiştiremedim ama istemediğim hayata da da boyun Eymem. Çocukları mi öyle bi cehennemde. Büyütmek istemiyorum
(7,036 puan) tarafından
Helal senin gibi güçlü ayakta dura bilen hanımlara aileninde ellerinden öperim arkanda durmuşlar yine
(163 puan) tarafından
Sağol canım evet ailem hep destek oluyor
-Reklam-
+1 oy
(2,563 puan) tarafından
Hakkınız da hayırlısı olsun canım o evde kavga dövüş içinde büyüyeceklerine babadan ayrı büyüsünler daha iyi Allah yardımcın olsun
(163 puan) tarafından
Amin canım
+1 oy
(31 puan) tarafından
Hiç buruk olmasın. Kavganın içinde büyümenin nasil olduğunu bilirim keşke benim annemde bosansaydi çekmeseydi... sen dünyaya bir defa geliyorsun kimsenin eziyetini zulmünü çekmek zorunda değilsin kızların babasız buyumeyecek kızlarin mutlu ve huzurlu büyüyücek böyle düşün. Ve her zaman Allah'a sığın o zaman hiç gücün bitmez. Allah sana ve kızlarına hayırlı kapılar açsın. Kızlarınla yeni bir hayata başlıyorsun herşey çok güzel olacak :)
(163 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(15,838 puan) tarafından
Rabbim yolunu açık etsin o evde buyuyeceklerine babadan uzak buyusunler 
(163 puan) tarafından
Orası öyle  ama ne bilim üzülüyorum.
(15,838 puan) tarafından
Elbette zor olur ama diğer postlara baktım arayıp sormadı demişsin sonrasında süreç nasıl işledi bilmem
0 oy
(8,588 puan) tarafından
Hakkında hayırlı olan boylesidir belki. Simdi üzülürsün ama zamanla alışırsın inşallah canım.  

Görüşürler hem babasyla
(163 puan) tarafından
Ben Iğdır da baba İstanbul da . çok zor
(8,588 puan) tarafından
Cocuklar kac yaşında ki
(163 puan) tarafından
Bir ve iki
(8,588 puan) tarafından
Kıyamam ben yaaa.
Benimkileriyle ayni.   
Cok düşkünler babalarına.  

Eminimki onlarda oyledir :((
(163 puan) tarafından
Maalesef:(((
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Hakkinda  hayirlisi olsun canım 

0 oy
tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah canım Rabbım yar ve yardımcın olsun 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm bu hayyataki en büyük imtihan eş benimde başında bir tane var allh yardimcin olsun cnm hersey gönlünce olsun inşallah
0 oy
tarafından
Üzülmen çok normal. Allah hakkında hayırlısını versin 
0 oy
(9,678 puan) tarafından
Canını sıkma tatlım  çocuklarınla mutlu olmaya bak 

Onlarda alışacaklardır büyüyünce tek boşanan çift siz değilsiniz 
0 oy
(980 puan) tarafından
Rabbim yardimcn olsn süreç nasıl gdiyor mahkemen oldu mu bnde dava açtım dilekcelesyruz velayet istiyor dokuz aylık bebeğim
(163 puan) tarafından
Dava açtım geçici velayet bana verildi tedbir nafakası bağlandı. Henüz duruşma olmadı . üç ay sonra olacak. Senin ki aylık bebek asla alamaz eşin
(980 puan) tarafından
Canım bnm dava açali bir ay oldu ama henüz tedbir nafakası bglnmdi ne kdr sürüo bglnmasi . İnsallh kuzum Allah'ın izniyle atlatrz bu günleride
(163 puan) tarafından
Bu aralar gelir. Avukat in varsa o anlatır .  amin canım benim hayırlısı olsun bizim için
0 oy
(1,580 puan) tarafından
İnsan önce kendi mutlu olmalı ki çocuklarını da mutlu edebilsin. Doğru bir karar vermişsiniz eğer öyle kötü şeyler yaşadıysanız. Çocuklarınız mutlu anneleriyle beraber daha mutlu olacaklardır. :)
(163 puan) tarafından
Amin inşallah . herşey çocuklarım için
(1,580 puan) tarafından
Siz de mutlu olun çocuklarınız da.
(163 puan) tarafından
İnşallah tek isteğim bu . 26 yaşındayım hâla. Ama öyle şeyler yaşadım ki. Ama bitiyor çok şükür
(1,580 puan) tarafından
Şükür, şimdi yeni bir hayata sıfırdan :)
(163 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
tarafından
Onlar büyüyünce merak etme babalarını aramiyorlar
(163 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Yani  üzülüyorum ayrilan eslere cunku cocuklar var ama sizin siddet gormeniz kotu
(163 puan) tarafından
Maalesef öyle. Keşke sadece şiddet olsaydı ama değildi:(
tarafından
Üzgünüm

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 344 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 194 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sebebsizz (137 puan) tarafından soruldu
0 oy