0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından

image

bediaferhan burada paylaştım sizlerle hatırlayanlar gorenler.mutlaka oldu duasıyla parasıyla yardım eden kardeşlerim oldu veeee noldu biliyomusunz bedianin kampanyası artık bitiyo çok şükür hepinizden Allah razı olsun dün yapılan canlı yayında 30 bin tane çilek alındı yani bir çilek 50 TL değerindeydi ve bir yardım severimiz 30 bin çilek bugün alınırsa geri kalan kampanyanin tamamını karşılayacağını söz verdi artık vaad edilen 30 bin çileğin hesaba geçmesi bekleniyor bu mutluluğu sizle paylaşmak çok güzel hepimize teşekkür ederim

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Uyarı veren ne battı sana hayırdır o çocuk senin de çocuğun olabilirdi dua et ALLAH seni evladınla sınamasın 
tarafından
Silmiş uyarıyı
(1,018 puan) tarafından
Yanlışlıkla mı verdi acaba
tarafından
Yok cnm ne yanlışlıklası anladık yardım topluyorsun fln yazmış
(1,018 puan) tarafından
Ay Allah'ım ya şaka gibi yardım toplamak kötü bişey artık heralde burda bana destek veren maddi mavevi arkadaşlar oldu rabi paylasicam bunu olmasada paylaşırım bak kaç tane anneyi sevindirdi bu haber siz den feyz alır da biraz insanlık öğrenir umarim
tarafından
İnşaALLAH cnm
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yaa Rabbim kampanyasi biten bebislerimizin sayisini artirsin ama maalesef kampanyasi cok yavas ilerleyen bebislerimiz var.Rabbimde cilek.alan herkezin hayrini kabul etsin ins.
(1,018 puan) tarafından
Artırsın demek istedin kız:-) amin canım inşallah 1euro 1 insan kampaymiz var 4 gün içinde bir bebeğin %92 ye ulaştı kampanyası sen varsan biz varsak onlar yaşar gerçekten duyuralım duamizla maddiyatimizla neye gücümüz yeterse darısı tüm minnoslarin basina
(1,763 puan) tarafından
Eslem fatma bebege bagis yapacagim bu ay canm Rabbim izin verirse hepsi cok kiymetli (aynen artirsin demek istedim kuzum duzelttim simdi:)
(1,763 puan) tarafından
Dolarin yukselmesiyle bagislar azaldi demi bugun 50 tl kac dolar ediyor ki dolar yukseldikce aklima sadece bu beisler geliyor :(
(1,018 puan) tarafından
Ay canım Allah birine bin katsin inşallah Allah razı olsun senden inşallah inşallah binkotu haber daha almaya gücümüz kalmadı artik
(1,018 puan) tarafından
Aynen canm bu canlarinda malesefki dolarla beraber ödenecek miktarlarında zorlasiyo Allah'ım yavrularimizi korusun şifalar versi. O kadar zor ki
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Rabbim bütün hastalara şifa versin . Bütün hasta çocuklara şifa versin . Yavrum benim :( 
(1,018 puan) tarafından
Amin inşallah canim benim
0 oy
(578 puan) tarafından
İnşallah hepsinin parası toplanır rabbim olmayana verme gücü olanada verme merhameti versin bende Zehra meva için yazmıştım burya  
(1,018 puan) tarafından
Amin kuzum amin inşallah ben denk gelmedim canim onun durumu nasil
(578 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
19 aylık canım itfayeci kızı tıp 2 anlarda oturuyor Çorumlu sungurlulu elimden geldiğince destek  vermeye çalışıyorum kendi imkanlarımca 73 olduk çok şükür ama kilo sıkıntısı var canım geceleri aç uyumak zorunda kalıyor
(1,018 puan) tarafından
Ah bebeğim benim kiyamam Allah'ım ne kadar acı bir anne evladını aç bırakmak zorunda Allah'ım çok büyük ona sığındık başka kimsemiz yok
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yaaa çok  sevindim  inşallah  diğer  bebisler de kavuşur sağlığına 
(1,018 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(12,936 puan) tarafından
Şu uyarı verenleri bı görsem iki çift lafım var her b.oka muhalefet olmayın bı zahmet ya 
(1,018 puan) tarafından
Vicdan diyorum susuyorum kuzum su yaptığı ufacık şeyin ahirette hesabı var
0 oy
tarafından
Aybükenaz da var cnm aybüke naz için zaman daralıyor bu bebeğe de yardım toplanması lzm
(1,018 puan) tarafından
Ah kuzum biliyorum yavrum.kitulesiyo gün geçtikçe artık yüreğim kaldirmiyo
tarafından
Bnmde ya
(1,018 puan) tarafından
1 Euro 1 insan kampanyamız var orda durumu en acil bebek seçilip kampanyası hizlandiriliyo 1 hafta içinde ensar bebek 92 oldu belkide bugün biter okadar zayıfki bebeğim inşallah hiç bir bebegi kaybetmeden biter böyle devlette uyusun cebini doldursun Rabbim hak yiyenlerin yakasından düşürmesin bu mazlumların ahini
tarafından
Amin. Rabbim acil şifalar versin inşallah
0 oy
tarafından
Ben diyorum 500 e ulaşana bi haller oluyo
(1,018 puan) tarafından
Evet evet evet
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Uyarı veren karaktersiz hakikaten kimsin çok merak ettim. Vicdansız insanlar tedaviniz de yok sizin !!!
(1,018 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşallah ne diyim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Uyarı veren kişi ben senin taaaaaaa ............. anladın sen onu
(1,018 puan) tarafından
Goruyo mu acaba bu msjlari görsede umursamazki vicdansız noldu bı tarafı göğe erdi mı çok mera ediyorum kuzum
0 oy
(463 puan) tarafından
Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın kimseyi elaleme el açtıracak çaresizliğe düşürmesin. O uyarı verene de allah biraz vicdan biraz merhamet versin.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Keske kurus kurus bizden almak yerine ulkece suba cozum bulsalar masum bebekler bi ilac uğruna ölmese..
(1,018 puan) tarafından
Ah kuzum ah keşke elimiz yok el.olmaya kolumuz yok kol olmaya çalışıyoruz halk olarak
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Elhamdülillah darısı tüm hasta olan çocuklara inşaAllah
(1,018 puan) tarafından
Amin amin amin güzel kuzum amin
0 oy
(683 puan) tarafından
Eveett aynı semtte oturuyoruz ailesini tanıyoruz elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık hem kalbimizdeydi Bedia Ferhan son zamanlarda aldığım en güzel haberdi inşallah kurtulacak. 
(1,018 puan) tarafından
Ay gerçekten mi Cook güzel annesine benim için sarılır misin nolur
(683 puan) tarafından
Samimiyetimiz yoktu uzakdan tanışıyrduk ama görşme durumu olursa tabi ki sarılırım
0 oy
tarafından
Ah guzel kuzum ne guzel haber ☺️☺️

O uyari veren karakter yoksunu az yuregi varsa buraya yazsa ya keske 

Anca kacak gocek ego tatmin edersin boyle gizliden
(1,018 puan) tarafından
Rabbim tüm bebeklerimizi kurtarsın inşallah ben yoruldum artık ya valla bişey saniyolar galiba vicdan yoksunu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 364 göst.
24 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde 3bebeanasi (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 431 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 559 göst.
16 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

378,414 soru

11,326,719 cevap

34,780 kullanıcı

...